Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/553 anonim ***** válasza:
Juj de jó Zoé, neked már hamarosan fény derül a "titokra". Kb 1 hete érzed a hasad? Akkor kb a 2. dpo-tól? Ma én is éreztem apró görcsöcskéket. Tesztet mikor csinálsz? Nekem előző terhességeimnél a 12. dpo-n már szépen mutatta a teszt.
2016. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/553 anonim ***** válasza:
Lemaradt a név, Evi voltam.
2016. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Örülök, hogy ennyien lettünk. Nem volt időm írni a munka miatt, de most vagyok. 😊

Nekem február 14.-én Megjött egy héttel előbb ráadásul, így már márciusra nem várom. Jövőhéten szerdára van időpontom a dokihoz , amúgy is esedékes rákszűrés miatt is. Elméletileg most vannak termékeny napjaim , minden hónapban ilyenkor már a melleim nagyon fájnak , érzékenyek és nagyobbak is , de most ez valahogy kimaradt. Semmi jelét nem érzem annak hogy bekövetkezne a peteérés . Kitti

2016. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/553 A kérdező kommentje:

Nálunk a nagyfiú 3-lesz, kislányom pedig másfél éves.

Görbém az több mint fura. Mindig gond volt a progival, ez a hőmön is látszott, kevéssé ment fel, lassan. Viszont megeszküszök, hogy napok óta(ami fura, mert csak 1nap szokott lenni) érzem a peteérést, de ebben a hónapban nagyon nehezen jön. Sokat próbálkozik anszervezetem. Pl mára nagyon nagy mínuszba esett a hőm (akkor lehet vééégre már megreped a tüsző?), én mkr le sem írom, hogy ma van, csak remélem. Ma van a 19.ciklusnap azt hiszem, mondujk nálam ez nem meglepő, ha ilyenkor van pé, csak fura az utóbbi időben. Szóval én már csak azt tudom, hogy 2hét és kiderül. :)

2016. febr. 26. 12:15
 75/553 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nagyokhoz! :) Csak sikerül a harmadik is mindkettőnknél! Én múlt hónapban éreztem napokon ketesztül ovu fájdalmakat, mire végre sikerült kis késéssel megrepednie a tüszőnek. (akkor még nem próbálkoztunk a babával) Azt hittem ez egyszeri eset lesz, és ebben a hónapban visszatérhetek a 23 napos ciklusra, de neeeem. Most is késve volt ovu-m, így csúszik minden.
2016. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi a második babával kezdtünk el próbálkozni. Február 18-án jött meg legutóbb. Ma volt az első védekezés nélküli együttlétünk, de úgy érzem, elég jó időpontban is, mert leszakad a derekam, fáj a hasam, biztos, hogy mostanában van a peteérésem. :) A "nagy fiam" most 20 hónapos, nála 4 hónap kellett a pozitív tesztig. Reméljük, most is hamar összejön a kistesó! :)
2016. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok, udv az ujaknak! Abigel vagyok. Kepzeljetek, en nagyon el vagyok szomorodva, a 6. dpo-n jaok (egy iszonyatosan furcsa ciklusban), es ma leesett a hom. Remelem, hogy nem marad igy es nem jon meg... :( A hasam alja nagyon fura, olyan, mintha izomlazam lenne a mehem korul, ami persze lehetetlen. Ez az elso honap, hogy nem fajnak a cicieim. Kicsit ketsegbe estem, de ha meg akar jonni, jojjon gyorsan, es kezdjuk az uj ciklust, mert ez most szornyu volt. [link] (febr. 20-an volt ovum, nem ahogy behuzta)
2016. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/553 A kérdező kommentje:
Abigél! Egyáltalán nincs veszve még semmi! Normális sokaknál, ha tüszőrepedés után egy héttel, 1-2 napra leesik a hő (fiamnál volt is!), mert ilyenkor megint termelődik egy adag ösztrogén, ami miatt leesik. Holnap-holnapután felmegy megint, akkor sinen lesztek még! :)
2016. febr. 26. 20:05
 79/553 A kérdező kommentje:
Azért humoros... hányunknak is van most fura ciklusa? :D
2016. febr. 26. 20:08
 80/553 anonim ***** válasza:
Hu, szuper vagy keves kerdezo! Kicsit utanaolvastam annak amit irtal, es lattam par peldagorbet, szoval tenyleg nincs veszve minden. Holnap, holnaputan kiderul. :) Ilyen meg egy ciklus alatt nem volt velem. Tenyleg sokan irjak itt is, mashol is, hogy fura a ciklusuk, fogjuk ra a teli depressziora, tavaszi faradtsagra! :) Hajra!
2016. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!