Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Mercédesz vagyok én január 31.-én hagytam abba a gyógyszert és a nőgyógyászom ajánlására rögtön bele is vágtunk 12.-én volt pé-m nőgyógyász szerint és pont együtt is voltunk. Vasárnap óta kegyetlen fejfájás gyötör meg szédülök.Azon jár az eszem hogy ez lehet-e gyógyszer abbahagyásától vagy más. Február 2.án volt utolsó megvonásos első napja és március 1-re nem várom. Sok sikert mindenkinek :)

2016. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok!

Kicsit türelmetlen vagyok és ideges is mert ez a hónap jól bekavart... :/ ovu tesztet használtunk és 3-4 nappal elöbb lett mosojgós mint vártam. Akció volt többször elötte utána is! :P ha minden igaz 27-29- e közt nem várom múlt havi mensi szerint. Az ovu szerint meg 25.-én nem várom amit kizártnak tartok mert korai lenne...

20.-án és 22.-én is voltak jobb és bal oldali görcseim de persze ez bármi lehet! :/ Minden esetre nagyon reménykedek!

Megy a drukk mindenkinek! :)

2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/553 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A nevem Dóri és február végére nem várom... :)
2016. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/553 A kérdező kommentje:

Huhú, sziasztok! Jó sokan lettünk, szuper! Üdv, és drukk mindenkinek!

Képzeljétek, kiírtam egy másik kérdést, mert nem volt ovum. (Vagyis van, csak később, mint kellett volna, és az ovu tesztem meg sz@r. Vettem másikat, az már mutatja, de majdnem lekéstük. Ennek örömére tegnap rendesen "megtámogattuk" a kistesó projektet, hát remélem sikerül. Szóval már most későbbre nem várom. Elvileg március 8volt, mára ez tuti 10-e.

Írjatok neveket(aki nem tette)!Első, többedik baba?

(Abigél, mi híred van? :) )

Írok később, csak kelnek a gyerekeim.

2016. febr. 24. 08:08
 55/553 anonim ***** válasza:

Nekünk első baba lesz úgyhogy nagyon izgulok annak ellenére hogy csecsemőgondozóként dolgozom. Én most kiváncsi vagyok igy gyógyszer után mi lesz. Remélem nem fognak a hormonjaim teljesen megbolondulni.

(Mercédesz)

2016. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/553 A kérdező kommentje:

Szóval. Úgy néz ki igazi ovum most van, teszt pozitív, az előző tesztjeim rosszak voltak. Érzek mindent amit ilyenkor szokásom, így már minden adott, csak várunk. :) Mégniszom kicsit a cickafarkat, hogy rendesen meg tudjon repedni a tüsző, aztán jön a palástfű.

Évi még nekem sem ment fel a hőm, de most későbbi pé-m van. Holnap magasságától várom, hogy feljebb menjen.

Tünde! Ne viccelj! Manapság az, hogy 30felett vagy, nem sokat jelent. :) Minden jó lesz!

Eszti

2016. febr. 24. 13:32
 57/553 anonim ***** válasza:

[link]


Hu, nagyon ugyesek vagytok Kedves Kerdezo! Bizom bennetek! Udv az ujaknak! Nekem igy nez ki a gorbem, az ovum rossz helyre tette be, mert hokozepen feladtam es nem mertem a homet. Ezt utolag probaltam korrigalni elozo, altalanos hok beirasaval, de nem lett jobb, szoval az ovum 20-an volt, a 34. ciklusnapon. Ami most mas, hogy abszolut nem fajnak a melleim, pedig amiota premenst szedek (ami ma fogy el) mindig fajnak ovu utan. Az alaphom 36.2 mindig, nyelv alatt, huvelyben 36.5 korul szokott lenni (tudom, hogy alacsony, vagyis hatareset, de voltam vele endokrinologusnal, es semmi bajom), bar, ha a huvelyben mert hot vesszuk alapul, akkor teljesen normalis a hom (ovu utan 36.8-9 huvelyben). Viszont lenne egy kerdesem. Ugye mi kulfoldon elunk, es ilyen tesztem van: [link] es ez elegge hasolnit a rosszhiru Predictor tesztre, bar en azt meg csak ide fenykepezett kepeken lattam. Na most, egy csomo dolog van, amit itt mashogy hivnak, mint otthon (pl.: Rexona- Sure, Axe- Lynx...), szoval akik lattak mar tobbfele Predictor dobozt, szerintetek az en tesztem az es nem feltetlen a legmegbizhatobb?

2016. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/553 anonim ***** válasza:
...jah, es a gyogyszereket mar nem irom, terhesvitamint szedek most epp csak, mert mindenbol kifogytam. Jovoheten utazunk haza, pont akorul kell megjonnie. Ha megjon, akkor bevasarolok teakbol, cseppekbol, premensbol, ha nem, akkor tudjatok, hogy mit erzek! :D
2016. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/553 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

Nekem is 20-an volt ovum, csak nekem rovidebbek a ciklusaim, mint a tieid. Izgulhatunk egyutt. :)

A 8-as es 45-os valaszolo vagyok.

Angliaban elsz? Csak a markak miatt kerdezem, amiket felsoroltal.

En ismerem a first response tesztet, a predictor early-t nem. Rakerestem, de nekem nem ugy tunik, mintha ugyanaz lenne a ketto...

Szerintem egyebkent a First response jo teszt, bar annak is van 3 fajtaja. Ebbol ketto eleg ertekeny, korai tesztelesre sokan hasznaljak.

En egyszer probaltam, amikor a masodik gyerekkel lettem terhes es nem csapott be, a clearblue is pozitiv volt mar akkor. Mondjuk ha valasztani kell, akkor en inkabb Clearblue plust veszek, hasonlo arban van, mint a First response, de azt mar hasznaltam tobbszor es nekem mindig az igazat mutatta. :)


Te kivarod, amig nem jon meg a mensi, vagy akarsz korabban teszelni?

En mar tukon ulok, alig varom, ugy tervezem hogy kovetkezo hetfon teszelek.

2016. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/553 anonim ***** válasza:

Utolso! Altalaban 34 naposak a ciklusaim, most valami miatt (volt felfazasom) megborult egy kicsit a rendszer. Igen, Angliaban elunk. :) Ilyen az en tesztem, orulok, ha nem ugyanaz. [link]

En midnig azt veszem, ami epp akcios, sokszor sajatmarkasat. Nem gondolkodtam azon, hogy hamarabb teszteljek, utalok csalodni, viszont csutortokon utazunk haza (12. dpo) , lehet hogy jo lenne itthon hagyni a rosszkedvet, ha negativ. Ti is Angliaban eltek?

2016. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!