Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/452 anonim ***** válasza:
100%

Benne vagyok a buliba még mindig. Puszi mindenkinek :)

Lüszi

2016. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Március 14 körül nem várom, 30-34 naposak a ciklusaim, így sajnos nem tudom pontosan mikor kellene/nem kellene jönnie. Tervezett baba lenne, hőt mértem,de pár napja eltörtem a hőmérőt így pont a lényeges időpontban nem tudtam/tudok mérni. -Dirty-
2016. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/452 anonim ***** válasza:
Àprilis végére nem vàrom, ez a màsodik próbàlkozós hónapunk, van màr egy hét éves fiúnk, szeretnénk egy hugicàt. Anett
2016. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/452 anonim ***** válasza:
100%

Andi vagyok, hetedikere nem varom.

Latom, ketten is akkora gyereke van mar, mint nekunk, az en fiam het eves mult.

Ti miert vartatok ennyit? En kicsit felek, h tul nagy a korkulonbseg. Vagy nem lesz ez gond? :)

Most azt erzem, h tuti sikerult, (bar ezt erzem minden honapban😃).

Reggelre nagyon fajtak a cicijeim, de a mensi elott is ez szokott lenni.

2016. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/452 anonim ***** válasza:

*kettotoknek

Bocsi, ertelmetlen lett, amit irtam😃.

2016. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/452 anonim ***** válasza:

Andi:

A 10-es valaszolo vagyok.

Nem irtam az elobb, de nekem is van 7 evesem. O a nagyobb, a kisebb 6 eves, tehat a korkulobseg hasonlo lenne.

Mi azert vartunk ennyit, mert a kicsi auti, nagyon nehez volt az elso nehany ev, ezert nekunk kell ez a korkulobseg. Mondjuk en mostanaban szulnek, de volt egy vetelesem is.

Nem aggodom a nagy korkulobseg miatt, sot, orulok neki, nalunk kisebb korkulobseggel a 3. gyerek megoldhatatlan lett volna, nem is jutott eszunkbe.

Anni

2016. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/452 anonim ***** válasza:

De jo, akkor mar negyen vagyunk itt! :)

Mi nagyon kicsi korkulonbseget akartunk, de tortent egy halaeset a csaladban,( anyukam), padlora tett lelkileg es anyagilag is. Majd nem talaltam munkat, szinte azonnal kitettek, mikor visszamentem a kicsi mellol, kerestem a helyem. Most ket es fel eve egy helyen dolgozom, de hatarozott szerzodessel.:( Mar nem tudok tovabb varni, mivel 35 leszek nem sokara. Volt ket pozi tesztem, de egyszer sem lattak babat, 3 het elteltevel mindig megjott. :(

Roviden ennyi a tortenetunk.

2016. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/452 anonim ***** válasza:
en is jelentkezem :) cukibaba vagyok , tehat ti tudjatok mar , megkell vrajam menjek vervetelre , es akkor minden kiderul ,addig nem hiszem hogy ossze jon a baba , de amint megtudom azon kivul a ciszta kivul mi van , rogton neki is allunk mi is probalkozni , most meg annyira nem , mivel hogy kell visza menjek az orvoshoz ! de azert remenykedem :)
2016. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/452 anonim ***** válasza:
Én akartam pàr év korkülönbséget, most màr nagyon aktuàlis lenne, a gyerek önàlló, vàgyik kistestvérre, meg màr 38 leszek. Szóval àprilis a nyerő hónap nagyon remélem😊
2016. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/452 anonim ***** válasza:
Anett voltam ez lemaradt
2016. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!