Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/982 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szintén 5-6. környékén nem várom. Én 28 vagyok és ez az első próbálkozós hónapunk, úgyhogy nem fűzök hozzá nagy reményeket. :) Azért nem lenne rossz, ha összejönne. Úgy látom mi még nagyon kezdők vagyunk hozzátok képest. :)


Bébé

2016. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/982 A kérdező kommentje:
Hű mennyien lettünk 😀 Nagyon jo ! En tesztelek pénteken ! Ki tesztel velem ? Ha nem egyedűl tesztelek akkor ki bírom talán ...
2016. máj. 30. 21:36
 23/982 A kérdező kommentje:

Na lanyok ki hogy érzi magát ma?

Nalam a cici fajdalom az ami maradt...bimbo es az oldala...alig aludtam tôle valamit.Mult havi Mensur elött semmit nem fajt , de ki tudja mi is a normális ..a missed ab gondolom jol megzavarta a hormonokat.Sőt ugye nalam hormon tablettával fejeztek be ...be tudom a cici fájdalmat a hormonoknak...nem elem magam bele semmibe mert rossz lesz a pofára esés 😬

2016. máj. 31. 06:57
 24/982 anonim ***** válasza:
Nàlam van a szokásos mell fájdalom semmi extrát nem tapasztalok magamon.
2016. máj. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/982 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 4-7 között nem vàrom :) ez a màsodik hónap hogy próbàlkozunk a kistesóval, ugyan is 4,5 éves a kisfiunk :) tünet sajna nincs és volt egynegatív teszt 2napja :( gondoltam hátha mutat valamit :D a kisfiam meglepetésként ért, uh nehezen viselem a vàrakozàst, de meg van a maga varàzsa annak, hogy tervezzük a babót :) abban sem vagyok biztos, h jókor voltunk-e együtt szorítok mindenkinek :) szép napot :) B.
2016. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/982 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

35 éves vagyok és van egy 7 éves kisfiam. Ő első hónapban megfogant. Most február óta próbálkozunk, egyre türelmetlenebbül :)

Ebben a hónapban kaptam clostit és nagyon bizakodom. Semmilyen tünetet nem érzek, de még nem is nagyon lenne mit.

Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok! :))

Lyna

2016. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/982 anonim ***** válasza:
Mikorra nem vàrod kedves utolsó? :) B.
2016. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/982 A kérdező kommentje:
En is 35 vagyok...nekem is a fiaim elsőre összejöttek ...most is mikor akartuk elsőre , de üres petezsak volt ...próbálkozunk ujra .En gondolom természetes hogy kicsit idosebben nehezebben jöhet össze ...de biztosan nekünk is sikerülni fog 😀 .En szorítok mindenkinek .Mi egyébként a closty ? Mire jo az ?
2016. máj. 31. 09:47
 29/982 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csak nekünk lesz az első baba? :) Kilógok a sorból. :( Én majd 6-án reggel tervezek tesztelni, mert aznap megyek méhészhez. :) Ha esetleg pozitív, akkor frissen rá tudok kérdezni. :)


Bébé

2016. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/982 anonim ***** válasza:

Ja és nekem egyáltalán semmi tünetem nincs, de menstruációs tüneteim sem. Nem tudom, hogy ez jó-e. :/


Bébé

2016. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!