Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a védőnőnek? Az...

Van értelme a védőnőnek? Az összes környékbeli kismama és a barátnőim is lemondták és most én is vacillálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
84%
Hát 55%-os, gondolom a védőnőd pezsgőt bontott mikor megszabadult tőled. És még mindig nem válaszoltál mi a végzettséged... gondolom nem atomfizikus vagy valami hasonló, lehet te is himi-humi suliban végeztél, ami csak arra jó, hogy pár korlátolt egyén ne legyen munaknélküli igaz?
2016. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
83%
És attól, hogy a tiéd nem ért hozzá, másé még érthet és adhat nagyon jó tanácsot, ne általánosíts. Meg neked hogy esne, hogy ha rólad beszélnének így? Bár ha így viselkedsz, akkor valószínűleg megvan rólad a véleménye mindenkinek. Te tipikusan az az anyuka lehetsz aki azt hiszi ő tojta a spanyol visazst, ő a tökéletes, és mindenki más hülye.
2016. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
69%
Rettento ellenszenves no lehetsz, 55%-os, brrrr!
2016. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
19%

értem,én vagyok ellenszenves:)

de egyetlen dolgot nem írt még senki a nagy kérdésre,hogy MIRE JÓ VÉDŐNŐ?

mi haszna?

Mi az amit tőle lehet megtudni,mint legautentikusabb személytől? Amiben hozzáértő,nélkülözhetetlen,amire azt lehet mondani,hogy tessék,ez az értelme a védőnő intézményének.

Miért van az,hogy az ember tudja,hogy mire jó az orvos?

vagy miért kell a szülésznő?

vagy akár egy könyvelőre mi szükség? bizonyos szempontból ő is nélkülözhetetlen.

de a védőnőnek mi a bánat haszna van?



egyébként a személyeskedésnek nem sok értelme van,akkor szoktak személyeskedni,ha elfogynak az érvek.

nem hiszem,hogy pl a gyerekorvosunk véleménye olyan lesújtó lehet rólam,mint a védőnőm.

Vajon ez miért lehet?

2016. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
78%

Nekem pl.: nem hianyzik a gyerekorvos. Holott harom gyerekem van. A korzeti orvosunk egy oltari bunko no.

A vedono 17 eve ugyanaz. Minden vedooltas beadasi ideje, vizsgalatok ebben a 17 evben, barmi papir, az egyetlen volt, aki hiba es nagykepuseg nelkul vegezte a munkajat.

2016. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
80%
Te,vágod, hogy azért akarták kötelezővé tenni, mert nem egy anyuka lemondta már a szolgáltatást közben a gyerekből meg fényevot csináltak, és ehenhalt?! Gondolkozzal már kicsit, basszus. Kibirsz egy fél órát, ha kötelező lesz, annak érdekében hogy ne haljon meg egy gyerek se idióta szülő miatt.
2016. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
85%
Mint említettem, minket kétszer is a védőnő mentett meg. Egyszer engem, egyszer a babámat... és igen az általad magasztalt orvos egyszer se vette észre hogy baj van,csak a buta, és haszontalan védőnő...
2016. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
23%

ennek se füle se farka.

a gyöngyösi éheztetők se mondták le a védőnőt,mégis megtörtént a tragédia,meg a Szigetszentmilkósiak se.azokat miért nem vette észre a nagyon hasznos védőnő?

ebből is az jön le,hogy értelme semmi,csak még egy ellenőrző szervet akarnak milliók nyakába ültetni mint egy rendőrállamban.

Bezzeg a cigánysorra a lábukat se merik betenni néhány helyen,csak a normális embereket vegzálják.

Ezzel a logikával azt is mondhatnád,hogy menjen ki a rendőrség minden héten minden kisgyerekes anyához ellenőrizni,hogy hátha éhezteti,igazán kibírjuk azt a heti egy alkalmat.Nem érzed,hogy ez milyen képtelen logika?

2016. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
88%

A gyöngyösiek lenondták.

A védőnő az aki felügyeli egészségesen fejlődnek e a gyerekek. Ez valóban nem fontos ugye?

2016. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
82%
55%-os, legalább ne okoskodj arról amit nem tudsz. Szigetszentmiklóson bebizonyosodott, hogy észrevette a védőnő, jelzett is, de elakadt a jelzőrendszerben, ezért nem is büntették meg. Olvass mielőtt fröcsögni kezdesz. Gyöngyösön meg lemondták.
2016. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!