Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a védőnőnek? Az...

Van értelme a védőnőnek? Az összes környékbeli kismama és a barátnőim is lemondták és most én is vacillálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
89%

Hú 55%-os, te aztán nem semmi vagy.

A tragédiákról pontatlanok az információid, hiszen az egyik esetben lemondták a védőnői szolgálatot, a másik esetben pedig a védőnő jelezte a problémát, csak a gyerekorvos azt mondta, hogy minden rendben van. Depresszióval pedig nem pszichiáterhez kell futni egyszerre, hanem támogató környezetet találni és ha kell, akkor először pszichológust felkeresni.


Én kedvelem azokat a védőnőket, akikhez eddig szerencsénk volt. Az első pl az egyetlen ember volt, aki komolyan vette, hogy a fiunk le van maradva a beszédfejlődéssel (gyerekorvos is csak legyintett rá).


Ismerd meg először és ha neked sem szimpatikus, akkor lemondod. De te felnőtt önálló ember vagy önálló döntésekkel, amelyekért felelősséggel tartozol. Nem azt kell csinálnod, amit mások csinálnak, hanem amit te jónak ítélsz. Ha az ismerőseid kútba ugranak, te utánuk ugrasz? Egyébként nem biztos, hogy ki tudod kerülni a védőnőt. Nálunk pl az oltások beadásakor ő méri a gyereket, végzi a státusz vizsgálatokat, adminisztrál. Így ha le is mondja valaki, akkor is elég sűrűn találkozik vele.

2016. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
77%

Az is lehet, hogy vedono vagy, 55%-os;) Imadod, hogy dicserunk, ugye?

;)

2016. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
89%

"Kedves" 55%-os!


Honnan tudod, hogy nem irányítottam pszichiáterhez? Honnan tudod, hogy a felírt gyógyszerek mellett nem kerestem neki egy jó pszichológust? Honnan gondolod, hogy csak ártottam, amikor 2 naponta órákat beszélgettünk, hogy hogyan érzi magát? Miért gondolod, hogy csak vajákossággal lehet észrevenni, ha valakinek nem húzódik össze a méhe (pár egyszerű kérdéssel kideríthető)? Nem én gyógyítottam meg, az az orvos volt, hanem én VETTEM ÉSZRE!! Nagy különbség. Szerinted a rühöt nem orvos diagnosztizálta és írt fel rá gyógyszert? Azért, mert utálod a védőnőket, nem kéne kivetítened mindenkire...

2016. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
88%
szerintem az érzés kölcsönös, a védőnője is utálhatja őt..nem is csoda..
2016. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
14%

nem mondtam,hogy csak ártottál,és,hogy nem küldted orvoshoz.Csak azt mondom,hogy ezt a barátnőm is meg tudja csinálni,ha én vagyok ilyen helyzetben. Beszélgetünk órákat ha fosul érzem magam,és azt mondja a végén,hogy menjek el egy pszichológushoz,mert depressziósnak tűnök.

Vagy ha azt mondom neki,hogy tele vagyok nőgyógyászati panasszal de a dokim nem mond semmit,akkor azt mondja,hogy menjek egy másik nőgyógyászhoz.

ehhez nem kell különösebb szakértelem,ezért tehát egy védőnő is meg egy barátnő is képes rá.

vagy akkor annak vagy hasznos akinek nincs egy értelmes barátnője,vagy nőrokona?

2016. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
92%
Vedonovel csal a ferjed? Ez mar beteges:)
2016. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
9%
hát,ha a miénkkel csal,akkor azt meg is érdemli:)
2016. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
83%
De honnan szűrted le, hogy nem küldtem orvoshoz?? Olyanokat látsz bele a mondandómba, amiket nem mondtam...
2016. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
9%

????

most írtam,hogy nem állítottam olyat,hogy nem küldted orvoshoz.

2016. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
57%
Nincs. Nekem le se kellett mondanom. Ránk se néz. 4 év és 2 gyerek alatt, ha 3szor járt itt.
2016. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!