Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a védőnőnek? Az...

Van értelme a védőnőnek? Az összes környékbeli kismama és a barátnőim is lemondták és most én is vacillálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
47%
Utolso valaszolo, ennek oka van. Mi az?
2016. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
38%
gondolom a kérdező a másik nickjén pont 55%-on áll...
2016. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
44%

"Utolso valaszolo, ennek oka van. Mi az?"


Minek van oka? Hogy nem jön? Nem tudom, miért nem. Én itthon vagyok a két gyerekkel.

2016. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint elégedett vagyok a sajátunkkal, többször hívtam már fel segítséget kérni, ő maga pedig sosem zaklatott, vagy járt a nyakunkra, nagyon normális kedves nő. Nem lehet minden apró-cseprő üggyel az orvost hívni, vagy kérdezgetni.
2016. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
51%
Nem vedzitek eszre hogy ezt elvezi hogy vitaztok vele? Az ilyet le kell s..zarni. ezen elvezkedik. Van egy mondas....okos enged szamar szenved....ha nem irtok nem fog o sem irni....ez egy igazi pszichiatriai eset. Ha no ha pasi...de inkabb pasira tippelek...elmetebolyodott pasi...
2016. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
6%
Hát kedves utolsó,ha ennyi amit érdemben hozzá tudtál tenni a beszélgetéshez,akkor ezt nyugodtan megspórolhattad volna magadnak,meg nekünk is.
2016. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
38%
55-ös mindig többesszámban beszélsz. Miért? A válaszadók között van még olyan aki veled egyetért????
2016. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon sokszor segített a védőnő. A terhesgondozással kezdve az ott felmerülő kérdések, kérésre szívhanghallgatás ha nem mozog a baba. Cukros diétában segítséget nyújtott. Szoptatási nehézségeknél, betegségeknél akkor amikor a gyerekorvoshoz nem tudtunk fordulni (hétvége, ünnepnap, rendelési időn kívül). Segített a hozzátáplálásban, stb.

3 védőnőhöz volt szerencsém, mindhárom segítőkész tündér, aki ha baj van vasárnap este 10-kor is segít, kedvesen!

Nekem szükségem van a védőnőre!

2016. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
83%
Jah és engem megnyugtatott hogy szakember segített pl a lázcsillapításban, egy olyan ember aki ezt tanulta. Nem egy segítőkész barátnő, aki esetleg oltári nagy baromságot mond és esetleg túladagolom a váltott lázcsillapításnál a gyereket!!!!!! Vagy szoptatásnál pl ha barátnőre hallgattam volna a gyerekem nem sokáig lett volna anyatejes.... de tudok még írni példát ha valaki igényli.
2016. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
12%

igen,engem is megnyugtat ha szakember segít a lázcsillapításban.Ezért fordulok orvoshoz ezzel.


Mint ahogy a cukros diétámat is endokrinológus állította be,nem a védőnő,meg nem a szomszéd néni.

2016. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!