Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a védőnőnek? Az...

Van értelme a védőnőnek? Az összes környékbeli kismama és a barátnőim is lemondták és most én is vacillálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
61%
Tudod hány gyerek életét mentették már mef?
2016. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
89%
nem nem fog gyógyszert felírni.. viszont felvilágosíthatja az anyákat a váltott hatású lázcsillapításról, meg hogy melyik vény nélküli gyógyszert nem adhtaják együtt. Bár gondolom te a gyerekkel együtt kitoltál mindenből egy diplomát is igaz? És te honnan tudod hogy miből mennyi félévet tanulnak? És neked milyen végzettséged van, te szuper tudósok legszuperebbike?
2016. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
73%
Az en fonokom lanya is vedono, szoktam vele beszelgetni. Depresszios anyak tomkelege, akikkel beszelget, lelkesiti oket, akar hetvegen is.
2016. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
64%

Valahol, valakinek jól jön. Valahova több is kéne (elmaradott környék, mélyszegénység)

Nekünk nem. Ránk teljesen feleslegesen pazarolja az idejét. Fontoskodik, teljesen nyilvánvaló dolgokat sorol. Semmi újat nem tudok meg tőle. Az orvos gyakran lát, mindent tőle kérdezek.

2016. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 A kérdező kommentje:

Azért van itt mindenhol igazság, még a 10-es hozzászólásban is.

Az tényleg igaz, hogy lemondás után kijönnek egyszer körbenézni a gyámügyesek és ennyiben le van tudva? Az ismerőseimnek ez a tapasztalata. Tényleg így van ez?

2016. okt. 14. 19:59
 16/85 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarod lemondani mert a többi barátnőd lemondott a védőnőről?

Vagy nem értem!

De..

Nekem eddig ez a második védőnőm! Az első aki volt háát.. Semmihez nem tudott egy értelmes mondatot hozzászólni. Mindenre a válasza az volt, hogy "Aha,ja,szerintem, aha és stb..

Van egy pocakos naplóm amit terhesség alatt vezettem.

Abban van egy olyan kérdés, hogy védőnő tanácsai:

Na oda egészen a 4.héttől kezdve a 40.hétig 1 kivételével mindenhova azt irtam, hogy nem adott különösebb tanácsot,nem mondott semmit.

Na ennek aztán tényleg semmi értelme nem volt. És mind1 hány iskolát végzett és az milyen hosszú és kő kemény volt. Nem tudott segíteni,nem tudott válaszolni!!

De a mostani védőnőnk nagyon kedves,aranyos,segítőkész!

Nagyon csípem. Nem akarom lemondani mégha simán el is lennék nélküle. Megnyugtat, hogyha bármi van nyugodtan bármikor hívhatom,bármikor szivesen ránéz a lányomra és stb.. Nem zavar, hogy van!

2016. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
87%

Adj neki egy esélyt! Lehet h neked hasznos dolgokat mond majd a babával kapcsolatban. Miért mondanám le ha nincs vele gondom? Csak azért mert a többiek is ezt tették? Majd eldöntöd h szükséged van e rá!

Nekem nagyon sok jó dolgot mondott. Ha bármi gond van( nem csak a babával, velem is) pl: szoptatás, megfázás szoptatás alatt stb, mindig segített. Nagyon örülök neki h van védőnők.

2016. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a miénk is csak adminisztrált, nem volt jó semmire. Ha gond volt, orvoshoz fordultam. Én is több segítséget vártam volna tőle, csalódás volt.
2016. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
32%

a lázcsillapítás rejtelmeiről az ORVOST kérdezem,nem egy pitsát,aki nem ért hozzá,már ne haragudj.

a én védőnőm szegény olyan butácska,hogy azt se kérdezném meg tőle mennyi kétszer kettő.

igazából nekem mindegy mennyit fontoskodnak azzal aki vevő erre,csak az háborított fel,hogy pont ezen a csütörtöki kormányinfón lobbizott valami lúd a Lázár Jánosnál,hogy tegyék kötelezővé a védőnői szolgálatot,és,hogy ezt a védőnők is mennyire pártolnák.

na az lenne szép,ha kötelező jelleggel ültenék mindenki nyakába őket.

azt elhiszem,hogy neki az tetszene,nyilván ők is érzik,hogy nem túl közkedveltek,senki se szereti,ha ráküldenek valakit ellenőrizgetni.

2016. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
70%

3.terhességem 3.védőnőm és lesz 4.is mert nemsokára költözünk.

1. Nem voltam tőle elájulva,de nem zaklatott feleslegesen,ha tanácsot kértem segített vagy orvoshoz küldött a gyerekkel.

2. Rendszeresen jött a lakásunkra bejelentés nélkül,elfelejtett beutalókat ideadni,azt mondta a gyerekorvos nem jól tudja stb.Rajta elgondolkodtam h lemondom.De mivel költöztünk...

3. Friss diplomás fiatal csaj.Ha kérdezek kielégítően válaszol.Nem hív sem engem sem a gyerekeket Hetente súlymérésre (mint az előző) Nem zaklat feleslegesen,igazat ad az orvosoknak.Eddig szimpatikus.

4. Eddig annyit tudok róla h nem jön házhoz feleslegesen,nem paráztat.Szerintem megleszünk.

2016. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!