Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a védőnőnek? Az...

Van értelme a védőnőnek? Az összes környékbeli kismama és a barátnőim is lemondták és most én is vacillálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
17%

nálatok nincs gyerekorvosi ügyelet?

és éjszaka hívogatod a védőnőt?

2016. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
12%

Én is tudok írni példát az ellenkezőjére. Nem vette észre, hogy az újszülöttünk sorvad, egyre nyúzottabb, az aggodalmaimra (hogy sokat bukik, állandóan sír, álló nap csuklik, köhög) legyintett. Szerencsére a gyerekorvos nem ezt tette, hetente jártunk hozzá kontrollra (reflux volt az ok).

A gyerek köldökével se tudott mit kezdeni, pedig csak lápiszolni kellett volna egyszer. Gyerekorvos magától kijött érte.

A pici háromhónaposan nem tartotta a fejét, "á, jó lesz az", kiderült hogy durván fvgt hipotón plusz a csípője kötött. 14 hónap kemény gyógytorna után indult el.

Minden mérésnél félreméri. Még erre se jó. Egyébként van mérleg, centi otthon.


És ő egy frissen végzett, akivel sose voltam udvariatlan, nyitottan álltam hozzá, de folyton folyvást leszerepel.

2016. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
84%

Igen, jól írod! Nálunk nincs gyermekorvosi ügyelet. Sima ügyelet van, vagy 30 km-re van gyermekorvosi ugyelet. A sima ügyelettől mentsen meg a ég... tudnék mesélni!

2. A cukrom határértéken volt, így a nőgyógyászom annyit mondott hogy diétázzak. Így én a védőnőhöz fordultam segítségért és nem mondott hülyeségeket mert a következő terhelésem a diétának köszönhetően már jó volt.

Egyéb kérdés?

2016. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
45%
62-es. Nyilván köztük is vannak olyanok akik rosszul végzik a feladatukat. Mellesleg orvosok között is van ám ilyen aki khmmm hát nem arra a pályára való.
2016. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
21%

És ezért le kell pontozni? Melyik védőnő tette?

Ennyire összezártok?

2016. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
82%
Ja és igen! Volt rá példa hogy este segített a védőnő, bár nem hívtam csak sms-t írtam. Vissza is hívott rögtön és kedvesen segített. A szomszéd nénivel pedig nem kell azonos felsorolásban emlegetni őket, nem olyan egyszerű az az iskola mint ahogy azt gondolják egyesek. Igenis szakemberek, legalábbis az a 3 biztosan, akihez nekem szerencsém volt. Egy biztos, engem nem fogsz meggyőzni hogy a védőnő nem ért semmihez és fölösleges, mert ez nem így van!
2016. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
52%
Nem én pontoztalak le.
2016. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
16%
én nem akarlak meggyőzni,felőlem járj a védőnőhöz gyógyíttatni magad,legalább eggyel kevesebben lesznek előttem a sorban az orvosnál.
2016. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
80%
Miért gondolod azt, hogy aki védőnőhöz megy, az nem megy mellette orvoshoz? Miért olyan furcsa, hogy nem feltétlenül kell minden aprósággal orvoshoz rohanni (pl. szoptatás, táplálás, lázcsillapítás stb)? Miért olyan elképzelhetetlen, hogy egy EGÉSZSÉGÜGYI DIPLOMÁS védőnő el tudja magyarázni ezeket, vagy akár a diabétesz diétájának alapelveit?
2016. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
83%
53%-os és honnan tudod hogy egy orvoshoz jártok? :-D Meg járhatsz hozzá, egészen addig míg el nem hajt azért mert minden hülyeséggel hozzá mész...
2016. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!