Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 8.hónap hogy próbálkozunk. most vagyok a 8. dpo n 17.18 ra nem várom. Valakinek valami tünet aki mostanság nem várja? Beszélgessünk:)
2017. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:

nagyon szorítok mindenkinek :) 11 dpo huu már nemsokára tesztelhetsz is akár :)


az jó jel ha van ovu,és nézték uh-n :) nekem 2x nézték akkor volt ovum. voltam én is már mindenféle vizsgálaton,jók az eredményeim. párom hétfőn volt sperma vizsgálaton most eredményre várunk. Én nem tesztelek,csak ha késik.túl sok negatív tesztet láttam már :/ ma van a 9. dpo mellem mintha kevésbé fájna mint eddig ugyhogy nagyon nem reménykedem :/ hőm feljebb ment viszont 37.0 ra. ti hogy vagytok ma?

2017. ápr. 13. 07:11
 12/70 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi nekünk ez a 4. hónap. Szombatra nem várom.

Ovu tesztek alapján 13. Dpon vagyok hőgörbe szerint még csak lehet, hogy 9. Dpo, kesőbb kezdett el felmenni a hőm, így nem tudom.

Csúnya hólyaggyulladásból lábadozok, fáj a hasam, a cicik is fájnak, amik menszi elött mindig. A szokásos haspuffadás és fehér folyás most nem jelentkezett még.

Kicsit barnáztam pár nappal ezelött, de lehet a gyulladástól volt. Nem sok esélyt látok.

2017. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:

Remelem jo eredményt kaptok a pároddal kapcsolatban!! :) én 5 dpon vagyok egyenlore semmi érdekes. Van egy kis fertozesem kúpot használok 2 napja. Doki szerint ez nem kavar be egyáltalán, az kavarna be ha nem kezelnénk es feljebb menne a fertőzés..:/

Csak akkor tesztelsz, ha késik??

2017. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

igen az veszélyes ha nincs kezelve mert el is záródhat a petevezető. de igy hogy kezelve van semmi gond :)


Megkaptuk az eredményt párom spermiuma tökéletes,és nagyon jó a minősége is mennyiségre is jó. tehát velem lehet valami baj :/ van már egy kislányunk nem tudom mi lehet a baj :/

2017. ápr. 13. 18:28
 15/70 anonim ***** válasza:

Mi újság veled kedves kérdező? Van valami tüneted?

Én ma vagyok a 9.dpo-n és reggelre már kicsit a cicim is elkezdett fájni, most meg folyamatosan nyilaló fájdalmat érzek, ami kisugárzik a hüvelyembe.. remélem ez jót jelent. 9-es voltam :)

2017. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

hu ez jól hangzik ez a hüvelybe nyilalás :) Drukkolok :)

én 10.dpo n vagyok,a melleim fájnak még mindig a hőm 37.0

nekem amugy nincs semmi tünetem :/

2017. ápr. 14. 13:41
 17/70 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz tesztelni? :)
2017. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
majd csak ha késik :) ti mikor teszteltek? tesztelt már valaki?
2017. ápr. 15. 11:22
 19/70 anonim ***** válasza:
Én elkövettem egy nagy hibát és ma teszteltem (10.dpo).. :D nem bírtam ki. Ahogy sejtettem negatív lett. :(
2017. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 Bonami ***** válasza:
Sziasztok, akkor en is csatlakoznek. Én tegnapra nem vártam. Elotte egy hettel mindig fajnak a melleim, most meg semmi. Csak a derekam fáj, az sem állandóan. Már két éve próbálkozunk. Ez lett volna az első hónap hogy úgy döntöttünk szüneteltetjük a baba projektet, de pont az ovus napokon elfeledkeztünk a döntésünkről :-).
2017. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!