Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 8.hónap hogy próbálkozunk. most vagyok a 8. dpo n 17.18 ra nem várom. Valakinek valami tünet aki mostanság nem várja? Beszélgessünk:)
2017. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
Hat en semmit sem neveznék nemvárt előtt "tünetnek" mert annyi "tunetem" volt mar hogy az hihetetlen.. nem adok mar semmire.:) csak a pozi tesztre.:)
2017. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 Bonami ***** válasza:
Jogos :-). Én nagy tünet vadász voltam, és ahogy visszaolvastam amit írtam ezek szerint még mindig az vagyok:-). Ennél érdekesebb tüneteket szoktam produkálni, aztán persze a végén mindig megjött. Semmi esélyem tesztet venni keddig, de majd meg öl a kíváncsiság...ezèrt figyelem nagyító alatt magam (pedig tudom h semmi értelme :-) .
2017. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:

Bonami ez nagyon jó hogy késik :) drukkolok hogy baba legyen :) meg mindenkinek :)


nekem elkezdett fájni a hasam :( 11. dpon vagyok :( ugyhogy ez a hónap is ennyi :/ lehet még előbb is jön meg ahogy fáj a hasam :(

2017. ápr. 15. 17:18
 24/70 Bonami ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, még ne add fel. Barátnőmnek olyan mindjárt megjön érzése volt a terhessége elején, h az autóban, út közben a hátsó ülésen tette be a tisztaságit, mert úgy érezte fél perc mulva megindul. És ekkor már pozi tesztje is volt. Anyukám detto azt mondta, h biztos volt benne h megjön. Aztán mégse jött meg :-).
2017. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező!Hogy érzed magad?
2017. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm,de nem nagyon tudok már hinni :/ ma is fáj a hasam egésznap :/ 12. dpo n vagyok. egésznap úgy érzem bármelyik pillanatban megjöhet annyira fáj a hasam. megfog jönni tuti sajnos, kezdősik a 10. hónapunk :( Ti hogy vagytok? :) nem tesztel senki?
2017. ápr. 16. 12:14
 27/70 anonim ***** válasza:
Sajnálom...Én még csak a ciklus 10. napján vagyok,hátha ez a hónap sikerülne.Kérdező egyébként te használsz valamit ami segítheti a peteérést vagy beágyazódást?
2017. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
csak vitamint szedek. kismama vitamint meg e vitamint. ebben a hónapban szedtem barátcserjét is. mást nem. te igen?
2017. ápr. 16. 14:55
 29/70 anonim ***** válasza:

Csajok nekunk ez a 7. Hónap ha sikertelen pree sed sikosítót próbáljuk ki!:) ez a 23.cnapom (8 dpo) kezdek izgulni!!!:)

Nektek is ajanlom ezt a sikositot. Eleg draga de 2 baratnom is ajanlotta :) es csak termekeny napokon kell használni szval nálunk a 13-17 cnapig max!:) vagy 14-18!:)

2017. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:

A barátcserjét már több helyről hallottam,hogy hatásos!

Én egy jó ideje szedem a a femibiont.Méhpempővel és inofoliccal kiegészítve.Melyik vitamint szeded?

2017. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!