Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 8.hónap hogy próbálkozunk. most vagyok a 8. dpo n 17.18 ra nem várom. Valakinek valami tünet aki mostanság nem várja? Beszélgessünk:)
2017. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 Bonami ***** válasza:
Erről a sikosítós dologról már én is hallottam, de eddig még nem próbáltam. Remélem neked sem lesz rá szükséged, és ebben a hónapban összejön a babóca. Barátnőidnek mennyi idő alatt jött össze miután használták?
2017. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
Nekik rá 6 hétre azt mondta!:) hát nagyon remélem h nemfog kelleni.:) 8dpon vagyok
2017. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
Másik baratnom nem mondta konkrétan csak h mikor elkezdtek hasznalni sikerult hamar!:)
2017. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 Bonami ***** válasza:
Fùha, akkor ha ebben a hónapban nem jön össze, akkor tuti kipróbálom, amint újra indítjuk a projektet :). Ha nem jön most össze, akkor tényleg muszáj lesz szuneteltetni, mert kezdek belehulyulni ezekbe a próbálkozós hónapokba. Mindig úgy hiszek benne, h az epp aktualis honapban osszejott, aztan mindig pofara esek. De kesni hosszu ideje elosszor kesik, szoval juuuuj...lehet most tenyleg sikerult. Legyen már kedd h tudjak tesztet venni...
2017. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
Bonami szorítok!!!😊Két év hosszú idő...mi másfélnél járunk.
2017. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
szedtem már trimeszter femibiont is a 8 hónap alatt,de most adm kismama vitaminját szedem. tök mindegy... :/ majd ha terhes leszek egyszer akkor váltok femibionra :)
2017. ápr. 16. 19:31
 37/70 A kérdező kommentje:
Bonami nagyon drukkolok neked,írj mindenképp ha teszteltél!! :)
2017. ápr. 16. 19:32
 38/70 Bonami ***** válasza:
Nagyon köszönöm csajok :-). Hát majd csak szerda reggel fogok tesztelni, akkor leszek 17dpo. Bár ha sikerül kedden beszereznem a tesztet, lehet nem állom meg és egyből tesztelek. Kérdező, te hogy állsz? Remélem még nem jött meg. Lányok, aki már volt terhes közületek, mit érzett? Fájt a melletek?
2017. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:

Hat ha ugyerzed belehulyulsz mar akkor tenyleg kell a szunet. Majd probaljatok ki a sikositot.:)

En nem szedej terhesvitamint. Nogyogyaszom azt mondta h amig nem esek teherbe töltögessem inkabb a vitaminraktáraim jobban fel mert a terhesvitaminban epphogy van par mg mindenbol es azoknak is csak egy észte szivodik fel.

Igy en szedek C,E,D vitamint , B kompkexet(abban van folsav is) , Kálciumot és Halolajkapszulát!!:) árban kb ugyanugy jovok ki és a D meg E vitamin 2 honapig is eleg a B komplex meg 100 napig!:)

2017. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

d vitamint én is szedtem egész télen 3000 ne-t :)

Nem jött még meg :) reggel szokott. de ritkán előfordul hogy napközben. ugyhogym ég bármi lehet. a hőm 37.0 tegnap lentebb volt. nem tudom... gondolom a szervezetem szivat,had reménykedjen a hülye. én is szerdán tesztelek ha addig nem jön meg de ez szinte esélytelen :/ :D

2017. ápr. 17. 07:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!