Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 8.hónap hogy próbálkozunk. most vagyok a 8. dpo n 17.18 ra nem várom. Valakinek valami tünet aki mostanság nem várja? Beszélgessünk:)
2017. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 Bonami ***** válasza:
Nekem elkezdett fájni a mellem és a hasam is fájdogál. Azt hiszem meg fog jönni :-(. A béka segge alatt van a hangulatom miatta. Na mindegy. Sok vizet kívánok mindenkinek ma, nem hogy elhervadtok :-).
2017. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Nekem kevésbé fáj a mellem,és volt pár csepp barna is. holnap megjön :/ ez van majd talán legközelebb :(
2017. ápr. 17. 18:45
 43/70 Bonami ***** válasza:
Azt nagyon sajnálom :-(. Szorítok neked, hogy a következő hónapban összejöjjön. Nekem már nem fáj és nem is görcsöl a hasam, de a mellem az elég emberesen (ami viszont sajnos minden menstruaciom elott szokott lenni). Holnap végre veszek tesztet, aztán ha negatív lesz, legalább nem lesz akkora a csalódás ha hirtelen megjön.
2017. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 Bonami ***** válasza:
Többiek hogy álltok?
2017. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
én a 16. DPO-n vagyok a görbe szerint, de már nem tudom hogy mit higgyjek, jó helyre húzta-e be egyáltalán. Melleim azóta is fájnak. Előzőleg írtam, már nem tudom hányadikként. A teszteléssel még várok pár napot. Mivel azt olvastam hogy ciszta miatt is késhet a menzesz, nem élem bele magam, hogy ebből bármi lehet.
2017. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
Én 9dpon vagyok..😞😞izgulok
2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
32 33 es 39 vagyok mostantól Lillát irok😊😊
2017. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 Bonami ***** válasza:
Persze lehet ciszta miatt is, de azèrt más miatt is. En ugy kb. fel eve, tobb mint ket het keses utan rugdostam el magam a nogyogyaszhoz. Tesztjeim negativak voltak, de hittem benne h tuti en leszek az akinek pont nem mutatja ki. A vege az lett h az orvos csak megvastagodott mehfalat latott. Azt mondta vmiert nem kapott informaciot h levaljon. Kaptam injekciot es ra 10 napra megjott. Na ekkor vegigbogtem a hazautat. Nem volt sem cisztam, sem semmi mas rendellenessegem. Ilyen is van, de en hiszek benne h itt mindenki babas marad :-)
2017. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
nekem sajna ma megjött :/ majd egyszer sikerül...:)
2017. ápr. 18. 20:31
 50/70 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom kedves kérdező!🙁Ismerős érzés!
2017. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!