Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 8.hónap hogy próbálkozunk. most vagyok a 8. dpo n 17.18 ra nem várom. Valakinek valami tünet aki mostanság nem várja? Beszélgessünk:)
2017. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 Bonami ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom. Ne szomorkodj, indul az új hónap. Nekem még nem jött meg, de már megint nagyon "úgy" fáj a hasam :(. Vettem tesztet, meg is csináltam délután, de sajnos csak szellemcsíkos lett...úgy utálom az ilyen teszteket. Kettő van a csomagban, holnap reggel még tesztelek egyet, aztán ha az is ilyen lesz, akkor tudni fogom h tuti negatív :-(
2017. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
drukkolok neked ! :) teszteltél?
2017. ápr. 19. 08:32
 53/70 Bonami ***** válasza:
Igen... negatív :-(, de meg mindig nem jott meg. Az az igazsag, h ebben a honapban nem tudom pontosan mikor volt ovum, de ez a 17dik nap az utolso egyuttlettol. Holnap megprobalok meg venni mas fajta tesztet, mert amivel most teszteltem nem ismerem. Olyan furcsa volt, maga a kontroll csik is halvany volt.
2017. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 Bonami ***** válasza:
Van még itt valaki akinek nem jött meg?
2017. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:

Szia L vagyok tobbszor irtam mar.

Ki h van? En hnap tesztelek ma ket extra halvany pozim lett nem elem.bele.magam.:)

2017. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
32 vagyok" L"
2017. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:

Gratulálok L!!!😊

Bonami veled mizu?Megjött végül?

2017. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 Bonami ***** válasza:
Én is gratulálok L :-). Mit meg nem adnék én egy halvány pozi tesztért... Nekem még mindig nem jött meg, és azóta nem is teszteltem. Holnap azért még megpróbálok mégegyet tesztelni, aztan ha az is nega akkor irány az orvos. Már úgy vagyok vele, h inkább jöjjön meg, mert ez így borzasztó...
2017. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Hátha most sikerül!Azért holnap írj,h mit mutat a teszt!A nyáron nekem is volt kétszer is,h 10 napot késett...Nagyon idegörlő volt.
2017. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Koszonom de nem eljuk bele magunkat csak ha lesz szivhang is meg doki megerősítette h van baba!

Az még 2 hét ! Csak meg ne jojjon :( ma olyan szep tesztem lett..


[link]

2017. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!