Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:

2- es vagyok. 10. dpo felul a reggeli, alul a delutani. Remelem, most nem kemiai lesz...

[link]

2017. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 anonim ***** válasza:

2-es, nagyon drukkolok, én is rettegek, h nekem is megint kémiai lesz, annál már a negatív is jobb... A pozitív teszteseknek gratulálok, a tesztelés előtt állóknak pedig sok sikert!

Aki írta, h hormon miatt tesztelnie kell, de fél: teljesen természetes, de inkább szánd rá magad, mert ha esetleg mégsem vagy terhes és tovább szeded a hormont, mint kellene, bezavarhat a ciklusodba.

Kérdező, te hogy állsz? Mi kb ugyanakkora nem várjuk, 29-ére, nekem lassan ovu lesz (remélem :-))

3-as voltam

2017. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 anonim ***** válasza:
Ja és 2-nek: október 19-e a férjem születésnapja, remélem, szerencsét hoz neked ;-)
2017. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen utolso! Ez jo! :D Raadasul ha sikerulne, a szulinapom lenne a teherbeesesem datuma. :)

Kerdezo, veled mizu?

2017. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 anonim ***** válasza:
Dittte. Nem ovu elott este,hanem az ovu napjan😐 De azert remenykedek.
2017. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 Dittte ***** válasza:

Gratula a teszthez, remélem hamarosan mi is átélhetjük ezt! :-) vigyázz magadra nagyon, es élvezd minden percét a várandósságnak. Én is 22.-re nem várom, bár nekem 26 es 31. Nap között változik a ciklusom. Mostanság viszont mégérzem az ovut.

Egy kérdésben segítsetek nekem légyszi :-) ha én kora este éreztem az ovus feszítő fájdalmakat, akkor aznap éjjel vagy másnap hajnalban lehetett a tényleges ovum? Vagyis az aznapi esti vagy a másnap reggeli együttlét lett volna a jobb? Mert eddig azt hittem tudok egy pár dolgot a testemről es működéséről, de most elbizonytalanodtam :-)

2017. okt. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/131 anonim ***** válasza:

[link]


2-es vagyok, a legalso a mai. Eloben nem ilyen szep, de remenykedek. :)

2017. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 A kérdező kommentje:

#20-as ez valami gyönyörű! Óóó de szeretnék már én is ilyet látni! :)

Ketteske, neked és mindenki másnak drukkolok! Remélem olvashatunk pozitív híreket! :)


Én azt hittem most vasarnap lesz peteérésem, de szerintem éppen most van! Tegnap és ma is híg folyásom van, bár nem sok és nekem ez mindig ovu környékén szokott lenni. Szóval ma megejtjük azt az együttlétet. Hátha :)

2017. okt. 13. 11:09
 29/131 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, ma egész nap azon agyaltam, h megvolt-e már az ovum vagy nem... de egyre inkább úgy érzem h igen. Mert a feszítő érzés már csak a bal oldalt van, nekem mindig ott reped. Előtte meg mindkét oldalt érzem, de más érzés. A hőm meg reggel fenn volt... viszont az együttléteket nem lőttük be igazán, kedden voltunk együtt, meg ma délután. Remélem nem lőttük körbe...Múlt hónapban 19. napon volt pozitív LH teszt, előtte 14 és 15. napon, így azt hittem most is késik. De lehet visszaállt normálra. Majd kiderül, méregetem a hőmet reggelente...


Gratula a pozitív teszteseknek!!! Nagy drukk annak, aki még nem várja!

2017. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 anonim ***** válasza:
8-as megint. Ti voltatok már kivizsgáláson? Én nemrég kezdtem, vérkép rendben, TSH 1,6, hüvelyváladék tenyésztés negatív. Még várom az STD panel eredményét, majd valszg spermavizsgálat és hormonsor. Bár hormonsort egyszer önszorgalomból csináltattam, 22. cn-on, és minden határértéken belül volt. Citológia P2, középidőben méhnyálkahártya 8,5 mm. Eddig semmi gond...
2017. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!