Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
 171/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Évi nagyon örülök neked, hogy végre jelentkeztál. Nem tudom én se sajnos ezeket a teákat meddig kell inni, még nem ittam soha. Egyébként most ebben a hónapban én is gondoltam rá, de a dokim erről is lebeszélt. :( Érdekes, csak annyi, hogy legyünk együtt, amikor akarunk. Én is abbahagyom a hőmérőzést a mensi ahogy megjön, mert nekem ugye bizti megjön. Viszont nektek remélem nem. Talán ez a closti neked is segít most Évi! Na puszi csajok, majd este!
2008. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/201 anonim ***** válasza:

Igyál napi 2bögre palástfű teát minden ciklus 14.napjától a mensiig! A méhet is erősíti és a méhnyálkahártya is vastagabb lesz tőle, így segíti a beágyazódást is. Általában 3hónap után fejti ki a hatását. Hajrá! :)

Ezt találtam neked Évi!

2008. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/201 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor jövöhéten elkezdem inni, de addig vennem is kell...

Zsuzsi! Nagyon remélem hogy nem jön meg! Az hogy nincs tüneted egyátalán nem baj, majd lesz! Mikor tesztelsz?

2008. dec. 1. 13:12
 174/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen én is valami ilyesmit találtam a teákról. Meg azt hogy nem szabad fém eszközzel hozzányúlni. Szóval szigorúen pocreléán, vgay műanyag.

Mikor tesztelek? még nem tudom. Elvileg 7-én kellene megjönnie ha minden igaz, és tényleg visszaállt a ciklusom az eredeti kerékvágásba. De majd kiderül meddig bírom.

puszi

zsuzsi

2008. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Újra vagyok. :)

Évi: a palástfű teát én egy ideig ittam, hátha segít. Napi 2-szer 2,5 dl az ajánlott adag. Fém eszközt nem szabad használni az elkészítésekor, így szerezz be műanyag kanalat és szűrőt hozzá. Én mindig megbolondítottam egy kis mézzel, mert a teákat édesen szeretem... Egyébként vetélés és koraszülés ellen is jó, így ha sikerül a baba, végképp nem szabad(na) abba hagyni az ivását. Én gyakorlatilag a teherbeesésem előtt hagytam abba (a hőmérőzéssel együtt) és azóta se tértem vissza hozzá, úgyhogy ilyen téren nem vagyok jó példa. ;)

Zsuzsi: szerintem is a legutolsó alacsony hőmérsékletű napon volt pé-d, mivel utána ugrik meg és marad fenn a hő (a sárgatest hormon termelődésének hatására - ami pedig csak a tüszőrepedés után termelődik). Szorítok, hogy ez a hónap sikeres legyen!

Én jól vagyok, már alig várom a holnap délutánt, hogy végre a dokinál uh-n legyek! Igazából semmi más nem foglalkoztat már napok óta, csak ez a nagy kérdés, hogy mi van velük. Később, ha már rugdosnak, biztosan sokkal nyugodtabb leszek, de most, hogy csak beparáztattak, hogy talán az egyik felszívódik, hát nem könnyű...


Ági

2008. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jó hogy újra itt vagytok! Örülök Nektek.

Ági ne izgulj minden rendben lesz a piciekkel, akik már nem is anniyra picik:) Szóval nyugi minden rendben lesz. Utána mesélsz ugye?

Köszi aranyosak vagytok hogy szorítatok nekem. én most nem izgulok annyira, de jobb is így. Telnek a napok, dolgozom. Aztán majd hétvégén majdlátjuk mi lesz.

puszi

zsuzsi

2008. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is örülök, hogy végre mindenki előkerült, már kezdtem félni, hogy eltűntök, pedig már a szívemhez nőttetek. Szóval akkor lányok most megint van izgalom, Ági neked az uh ( de jó lesz neked!!!!!!) , Zsuzsi neked a hétvége, Évi neked is megint egy új hónap, ráadásul clostival, talán könnyebb lesz. Nekem meg itt az izgalom, hogy 13 nap és együtt lehetünk és ahogy számolgattam 17-től meg is kezdődnek a termékeny napok, pé pontosan mikor lesz, az mindegy is, úgyse hagyunk ki egy napot se. Pont ma gondolkoztam, hogy nektek mi eről a véleményetek, mármint hogy nem csak két naponta leszünk együtt, hanem esetleg minden nap, meg mondjuk többször is, akkor tényleg fáradtabbak lehetnek a spermiumok? Vagy nem befolyásol semmit? Szóval izgis hetek, hónapok következnek és remélem egyre többen fogjuk erősíteni a kismamák táborát. Ági majd tegyél fel iwiw-re pocis képet, ha lesz, megnézünk szívesen, ha már személyesen nem nagyon van rá esély. Tényleg Évi, te nem vagy fenn iwiw-en egyikünknek se? Mi már 3-an ismerjük egymást látásból is. :)))) Puszi nektek, jó éjszakát , én nem bánnám , ha megint azt álmodnám , mint tegnap éjjel. 3250 grammos kisfiam született, Lackó névvel és szopizott, tök sok tejem volt , még fejtem is és feküdt a kiságyban és én meg folyamatosan gyönyörködtem benne. Egy nagyon szép , formás kisbaba volt. Júj de jó volt, nem bánnám, ha minden éjjel ezt álmodnám. Nektek is hasonló szép álmokat, majd holnap folytatjuk!
2008. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gina, itt sok helyen olvasni azt, hogy kétnaponta kell együttlenni. Én ebben nem nagoyn hiszek már csak azért sem, mert amikor terhes lettem akkor éppen nászúton voltunk, gondolhatod hogy nem csak kétnaponta szerettük egymást:) Biztos van olyan hogy valakinek baja van, de akkor nem lenne mér 2 gyönyörú kislányod.

Nekem ez a véleményem:)

Aludjatok jól, én meg remélem a hőm fent lesz reggel vagy mégfeljebb:)

puszi

zsuzsi

2008. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Gina! Szerintem nem befolyásol semmit hogy nem kétnaponta lesztek együtt, hiszen a lényeg hogy élvezzétek egymást! Ettől még a kiskatonák elérnek a célba, hiszen rengeteg esélyük lesz rá :D

Én nem vagyok fenn az iwiw-en, de majd egyik barátnőmén belépek és akkor megnézlek Titeket!

Zsu, nagyon jó hogy nem izgulsz, mert azzal csak rosszat teszel. Én megfogadtam hogy legközelebb nem fogok izgulni és tesztelgetni.


Képzeljétek el, tegnap este jutott eszembe hogy kb fél éve voltam egy jósnő ismerősömnél aki kártyázott és úgy tűnik hogy elég jó! Megmondta hogy a 3.orvos fog beválni, és lesz valami gond ami miatt nem jön a baba és ad rá gyógyszert és aztán pikk-pakk bekapom a legyet :) és hogy Karácsony vagy a két ünnep között fogunk már beszélni a baba érkezéséről!

Nos! Szeptemberben a 3. orvos látta csak meg uh-n hogy pcos-em van, most szedem a clostit, és elvileg Karácsonykor vagy a két ünnep között kell hogy ne jöjjön meg ha normális ciklust csinál. Max. január 1-2-a. Szóval kb a két ünnep között fogok tesztelni! Durva nem? Mit szóltok hozzá?

Ági! Majd mesélj el mindent hogy mi volt az uh-n!!! Tuti minden oké a picikkel! :)

2008. dec. 2. 09:43
 180/201 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 naponkénti együttlét elmélete ott bukik meg, hogy minden pasi más - vagyis mindegyiknek más-más mennyiségű és összetételű az ondója, tehát ha valakinél kevés kiskatona termelődik 24 óra alatt, annál jobb a kevesebb, de biztos szex, míg másoknál a napi több sem gond.

Ha meg a nő oldaláról nézem, aki nagyon vágyik már egy gyerekre, felvetődik a kérdés: ki az az őrült, aki a peteérést és az azt követő napok valamelyikét is kihagyná csak azért, mert elvileg 2 naponta kellene???

Szerintem kevesen tartják be ezt a "javaslatot", főleg ha az első hónapban ez a módszer nem vált be...

Egyébként azn én előző nőgyógyászom a vetélésem után azt javasolta, hogy a 3 hónap elteltével úgy próbálkozzunk, hogy pé előtt 1 hétig semmi. Ugye nem kell mondanom, hogy hányszor követtük ezt a "szuper" taktikát! Bár 3 hónap után azonnal teherbe estem, de nem a sok "kihagyástól"! ;)

Ebből az egészből tehát egy a lényeg: akkor legyetek együtt, amikor jól esik!


Üdv:

Ági

2008. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!