Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
 181/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Úgy látom ebben az együttlétes dolgoban megint csak egyetértünk. Szerintem is a lényeg hogy akkor legyetek együtt amikor csak akartok, és amikor jól esik. aztán ha akar akkor úgysi jön a pici:)

Évi, igen próbálok nem foglalkozni a témával, de azért várom már a hétvégét:) MOndjuk nap közben nincs nagy baj, mert elég sok dolgom van, szóval azzal foglalkozom -kivétel amikor Neketek írok:). De elég gyorsan telnek a napok, szerencsére.

Ági ma mész dokihoz ugye? Mesélsz utána ugye?

puszi

zsuzsi

2008. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szerintem is akkor leszünk majd együtt amikor megkívánjuk egymást. Anno mikor elterveztük a második babát, ahogy már írtam is, egyik este feküdtünk és mondta a férjem, hogy jó lenne egy kistesó , nem ? Kérdeztem abbahagyjam a fogigátlót? Abbahagytam. Aztán nem is védekeztünk, de ennél többet egyáltalán nem beszéltünk a témáról. Nem hőmérőztem , nem néztem a folyásom, nem figyeltem a testem egy jelzésére se, egyszerűen csak a lelkemben éreztem , hogy sikerült. Az utolsó mensi 3-án volt és én a kórházi teszttel 24 már pozitívat teszteltem. Utána még jó két hét volt, mire az első gyomorégéses, puffadásos tünetem jelentkezett. Szóval valahogy most is igy kéne. Egyébként szeretem ezt az oldalt nagyon, viszont ha nagyon őszinte akarok lenni, azóta foglalkozom többet a témával, mióta ezt olvasgatom , mert itt ha valakinek fáj a feje, már azt hiszi hogy terhes, ha hasmenése van, ha ilyen folyása, ha olyan, ha szúrkál a hasa, ha feszít a méhe, egy kis hányinger, egy kis fáradság és már irnak is, az ember egyre jobban képes beképzelni dolgokat, pedig nagyon egyszerűen kéne venni, mert szerintem ha jönni akar, jönni fog, akármit is teszünk. Valamiért nagyon tudják a babók, hogy mikor jöjjenek. Szóval én ezt a hónapot megpróbálom nagyon lazán felfogni. Egyáltalán nem akarok erre koncentrálni, álmomban már igy is olyan rossz volt, mert azt álmodtam, hogy a férjemmel szeretkeztünk, de ilyen nagyon görcsösen, hogy na akkor most lesz baba, vagy nem, közben végig ezt hajtogattuk, tök röhejes volt. :)))) Én igy próbálok most ebbe a hónapba belekezdeni és nektek is ezt ajánlom. El is terveztem és meg is beszéltem magammal, hogy következő mensi dec 9, már most egyébként elkezdtem barnázni, mint mindig, ha dec 9-én meg is jön,akkor nagyon fogok örülni, mert akkor már pontos 30 napos a ciklusom. Szóval talán a tabi is kiürült már rendesen. Szóval elterveztem, hogy a következő mensiig ami jan 8 lenne, nem csinálok tesztet, nem foglalkozom azzal, hogy puffadt a hasam vagy sem és milyen a folyásom és mennyi a hőm. Egyébként meg erről csak annyit, hogy most pl. ugye nem vagyok babás ,ez biztos, viszont krémes világos barna folyásom van, szagokra is érzékeny vagyok, ma egész délelőtt elpityeredtem magam akármin, feszít a hasam, ilyenkor nagyobb is kicsit, fáradékony vagyok , egy álló helyemben el tudnék aludni. És vajon miért ? Mert ezek mind tök természetes dolgok, amiket ha épp nem babát tervezünk, észre se veszünk, nem így van? Feszít a hasam, pufadt vagyok, persze , mert meg fog jönni. Fárasztóbb napjaim vannak, fáradékonyabb vagyok, ez már eleve szüli a hányingert, mert ha én fáradt vagyok nem tudok eni és hányingerem van, ebből adódik, ha hányingerem van akkor a szagokra is érzékenyebb vagyok, cicim feszül, mint minden mensi előt, szóval ennyi! Nem érdemes ezekkel foglalkozni, mert semit nem jelentenek, csak görcsössé tesznek bennünket. Ha babásak leszünk, akkor az első a kimaradt mensi, amikor már gyanakodhatunk, aztán a poz. teszt és a doki által végzett uh. Na én valahogy igy próbálok mostantól élni és ti is. Lazuljunk és készüljünk a karira és nagyon hamar bekopogtatnak a gólyák a mi ajtónkon is.

Ági te meg légyszi majd mindenképp írd meg mi volt uh-n, már nagyon kiváncsi vagyok, de biztos vagyok benne, hogy minden oké odabenn!!! Puszi, további szép napot!

2008. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/201 anonim ***** válasza:

Gina! Teljes mértékben egyetértek Veled. Ha valaki nagyon terhes akar lenni, bármilyen "hétköznapi" jelből terhességi tünetet képes "varázsolni", utána meg jön a csalódás. Görcsölésssel senki sem megy semmire, bár az is biztos, hogy ilyenkor nehéz elengedni magad és nagyjából a véletlenre hagyni a dolgokat. Nem túl jó dolog, de tényleg csak az segít, ha az ember lánya nagy csalódottságában eljut odáig, hogy lelkileg feladja és beletörődik a "majd jön, ha jönni akar"-ba. Nálam ez azonnal bevált. :)

Ma 17 órára megyünk a dokimhoz. Holnap reggel mindenképp jelentkezem és megírom, hogy mi volt. Mindketten nagyon izgulunk, hogy a pocaklakókkal mi van - legalább most kiderül az igazság. Szorítsatok!


Szép délutánt és estét,

Ági

2008. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is teljesen igzaat adok Nketek. És szerintem nagyon jó ebben a munkaterápia:) NEKem legalábbis azt hiszem bevállt. MAx nem jött össze ebben a hónapban sem, de most valahogy annyira nem is izgulok.

Lassan vége lesz a mai napnak, de nagyon nem is bánom már.

puszi

2008. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/201 anonim ***** válasza:

Ja és még anniy, ha nem akadok össze Veletek már nem olvasnám ezt az oldalt pont emiatt. PEdig azért lehet jó dolgokat IS találni.

zsuzsi

2008. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tegnap minden rendben volt a dokinál: mindkét baba teljesen egészséges, a fejük búbjától a fenekükig már 5 cm-esek. Hihetetlen volt látni, hogy kalimpálnak a lábaikkal, kezeikkel, ráadásul az egyikük szopta az ujját. Na róla kiderült, hogy nagy valószínűséggel fiú. A másik csemete annyira összezárta a lábait, hogy esélytelen volt megmondani a nemét. Mivel sokkal nyugisabban viselkedett, eldöntöttem, hogy ő lány. :)

Jövő hét pénteken kell mennem Down-kór szűrésre, majd dec. 23-án lesz a következő ultrahang.

Annyira boldog vagyok, hogy minden rendben van mindkettőjükkel, hogy azt el se tudom mondani. :) Tegnap is pár centivel a föld felett jártam, miután kijöttünk a rendelőből...

Bocs, hogy ennyit áradozok, de most úgy érzem, hogy semmi és senki sem tudja elrontani a kedvemet.

Veletek minden oké? Majd írjatok!


Üdv:

Ági

2008. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Áradozzál is. Egyrészt mert ez a normális, másrészt meg szerintem nekünk is jót tesz egy kis sikerélmény:) Örülök hogy minden rendben van Veletek csak így tovább. Viygátt magatokra!

Nálam anniy van hogy a hőm reggel 37 volt, és néha nagyon furák a melleim. NEm fájnak de mégis érzem őket. Olyan mintha nehezebbek lennének vagy nem is tudom jól megfogalmazni. NEm fájnak de mégis érzem őket. De valamiért úgy gondolom hogy nem vagyok babás sajnos. De már nincs sok hátra hogy megtudjam.

Egyébként minden oké csak nagyon sok dolgom van:(

puszi

zsuzsi

2008. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Ági nagyon jó érzés lehetett és igazad van, ábrándozzál is, nekem meg az emlékek törnek fel, ha ilyet olvasok, vagy hallgatok. Nekem is mindig akkora élmény volt az uh. Most akkor hányadik hétnél is tartasz pontosan? És hogyhogy meg tudták mondani, hogy fiú, vagy tippelni, mert nekem először csak a 20 hetesen tudta megmondani a doki, hogy kislány. Mindkettőnél. A harmadiknál meg nem akarom megkérdezni, mert teljesne mindegy lesz! Nagyon örülök neked, bocsi nektek! És meddig fogsz dolgozni, azt tudod már?

Zsuzsi a hőd tök jó, meg a cicifájás is jó. Reménykedjünk, reménykedjünk!!! Remélem a hétvégén már okosabbak leszünk. 7-én nem kéne megjönnie? Az vasárnap lesz, akkor meg ha kibírod és nem jön meg, inkább hétfőn tesztelj és akkor nem kell találgatni, hogy korai volt e a teszt??? Én dolgozok a hétvégén intersparban ismét, fincsi üdítőket kóstoltatok. Teljesen lefoglalom magam, dolgozok, lányokkal rengeteget vagyok , sokat játsznk, mikulásverseket , énekeket tanulunk. Karácsonyra készülődök, kidíszítettük a házat, égők, meg ablakokra ragasztgattunk!Sokat takarítok, hogy ne minden karácsony előtti napokban szakadjon rám, főleg 19-20-21-én is dolgozok. Apa lesz a lányokkal. Végre!!! Nagyon várjuk a férjemet. Tényleg ti kariajándékkal góhogy álltok? Mert én nem tudom mit vegyek a férjemnek. Gyerekeknek együt veszünk, ha már itthon lesz, a szüleimnek , tesómnak, anyósoméknak már a férjem megvette kinn londonban. Tök jó különben ő egy olyan férfi akire rá lehet ilyeneket nyugodtan bízni, imádja a rendet, biztos sokat fog segíteni a takarításban is, meg a főzésben, de ez természetes, hisz szakács. :) Na most aztán írtam mindent, csak azt nem amire ez az oldal van, tényleg egyszer lehet kitilt a szerkesztőség innen. De mi már olyan jól összejöttünk itt, meg próbálom a figyelmünket elterelni a folyamatos babagyártásról. Pussz!

2008. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/201 anonim ***** válasza:

Zsuzsi: nagyon szorítok Neked, már csak pár nap és kiderül! Kitartás !

Gina: kérdésedre válaszolva ma pontosan 11 hetes 4 napos vagyok. A gyerkőc nemét az uh-val elég jól ki lehetett venni, akkora terpeszben kalimpált a lábaival. :) Persze 100%-osan majd csak a 18-20. hét környékén erősítik meg, de simán kivehető volt a "nemessebbik szerve". Valószínűleg az UH gép felbontásától is függ a dolog, mármint hogy mennyire élesen vehetőek ki a részletek...

Jelenleg még úgy tervezem, hogy március végével hagyom abba a munkát, de ha már előtte megerőltető lesz a napi bejárás és 8 óra ülőmunka, akkor abban a szent pillanatban táppénzre vonulok. Igazából nem szeretnék korán a 4 fal közé kerülni, de a saját és a babák egészsége számomra mindennél fontosabb...

Én a karácsonyi vásárlással még sehol sem tartok. Mivel nagyon utálok vásárolni, ezért az ajándékokat általában dec. 23-án szerzem be, vagyis ha így nézem, akkor még bőven van időm. :) Egyedül az ádventi koszorúnkat készítettük el múlt hét végén (jó volt az újdonsült férjecskémmel együtt dolgozgatni és kitalálni, hogy mi hova kerüljön rajta).

Egyébként az én párom is nagyon szorgalmas, házias, de a vásárolgatást ő is nagyon szívesen kihagyná az életéből. :)

Gina, mikor is érkezik a férjed? Lassan már eljön az érkezésének napja, ha jól gondolom! Biztosan nagyon szuper lesz újra együtt, ráadásul 3 hétig. Egyébként milyen gyakran találkoztok? És egyáltalán mióta éltek így és meddig? Megmondom őszintén, nem irigyellek ezért, én nem igazán bírnám, jobban mondva becsülöm, hogy ezt mindketten bevállaltátok.

Na jó, most befejezem, hagyok mást is érvényesülni! :)


Ági

2008. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/201 anonim ***** válasza:

Sziasztook!

Tök jól olvasni Titek:) Köszi hogy szorítatok, nemsokára okosabbak leszünk.

Úgy látszik ez egy ilyan társaság. Az én férjem is egy tökéletes pár. Bármit megcsinál. AMikor kiderült áprilisban hogy terhes vgayok, hát... finoman szólva is kinyalta a hátsómat. Egyébként is mindnnel ellát, meg megcsinál, de akkor meg pláne. Már egy kicsit sok is volt talán:)

Én sem állok sehogy sem a vásálással, de legalább az megvan mit szeretnénk venni. Ha minden igaz, akkor hétvégén kimegyünk a karácsonyi vásárra Bécsbe. Votlatok már? álítólag nagyon szép. MOndjuk nem vásárolni csak sétálni egyet meg kikapcsolódni. Persze csak ha jó idő lesz.

Én is utálok vásárolni, a tömeg miatt. De majd megoldjuk valahogy. Meg az nagyon éltet hogy akkor 2 hét otthon messze Pestől. Ez mindennél többet ér, remélem már 3-an leszünk:)

puszi:

zsuzsi

2008. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!