Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
 191/201 anonim ***** válasza:

Jó estét lányok! Gyorsan megpróbálok a kérdésekre válaszolni, mert elfelejtem. Hát szóval március óta vagyunk igy ,azóta kétszer volt itthon a férjem és egyszer voltam én nála. Hát kb. 3 havonta jár haza és ha nagyon őszinte akarok lenni, nagyon nem egyszerű, iszonyat nehéz, neki a hiányunkat kell elviselni, nekünk is az ő hiányát, lemarad a gyerekei legszebb éveiről , nekem pedig itt a nagy felelősség, hogy két , vagy majd 3-4 tündéri felnőttet neveljek a gyerekeinkből. Eldöntöttük tavaly, hogyha menni akarunk egyről a kettőre, ha szeretnénk esetleg lakásokat hagyni majd a gyerekeinkre, ha szeretnénk majd sok helyre menni, nyaralgatni és élvezni az életet, akkor most nagyon nagy árat kell fizetnünk. Én a mai napig azt mondom , nem biztos hogy az az apa szereti igazán a gyerekét, aki minden este lmond egy mesét és azt mondja, hogy a gyereke majd a saját erejéből teremtsen magának otthont, mert sajnos vannak még ilyenek, hanem az , aki messze a gyerekeitől, őket nélkülözve megteremti nekik az alapokat ahhoz , hogy jobb életük legyen és könnyebben induljanak mint mi. Szóval ennyire azért nem gáz nálunk se a helyzet, mert van egy gyönyörű családi házunk, nem is kicsi,autónk is , de szinte szülői segítség nélkül a két kezünk munkájával szenvedtünk meg mindent, hogy meglegyen. És ő ezt nem akarja, hanem segíteni a gyerekein. Persze van akinek megadatik itthon is a jó fizetés, és az, hogy a családjával lehessen nap mint nap, de a férjem mint szakács, nem tudna túl jól keresni, éppen hogy csak annyit, amennyiből megélünk valahogy. Pedig aki 3-4 gyereket akar annak fel kell kötni a gatyót. Az én hivatásom az anyaság , én erre születtem , nekem ebből van már két diplomám. És ezt a férjem elfogadta, tiszteletben tartja és ezért képes bármekkora áldozatot meghozni. És nem azért nem akarok dolgozni, mert lusta vagyok, hanem mert egyszerűen nekem erre van szükségem. Kényszeres rendmániás vagyok, ebből adódik, hogy egy plédet képes vagyok mondjuk úgy 30 percen keresztül igazgatni, lemérni az asztalon a terítőt, mondjuk 10 darab ruhát 30 percig teregetni, mert nekem mindennek passzolnia kell, szóval ha még emelett meg esetleg majd 34 gyerek mellett eljárok 8 órában dolgozni, akor az én életem nagyon rövid lesz. Szóval röviden ennyi, amiért kinn van és még úgy 5 évig ez igy is lesz, csak majd szaporítani akarjuk havi szinten a talikat, talán hamarosan már havonta hazajöhet, vagy mehetünk mi. Ez mind annak függvlnye , hogy kitapasztaljuk ez az egész rendszer hogy működik jól. De szeretjük egymást annyira és ragaszkodunk egymáshoz anyira, hogy ez nem lesz gond a jövőre nézve se. És a kapcsolatunk se tegnap kezdődött, ismerjük már egymást, jobban mint magunkat.

Most rólatok!

Szóval örülök, hogy nektek is ilyen rendes férjeitek vannak, sokat számít , az biztos. Jó lesz a bécsi advent , mi is megyünk két ünnep között, mindig megyünk. Nagyon szeretem, nagyon szép. Már évek óta hagyomány ez nálunk. Nektek is jó lesz egy kis kikapcsolódás.

És ez csak természetes, hogy szorítunk, nagyon izgulunk érted és tiszta szívemből kívánom, hogy már ott legyen a babi a pocidban. Remélem hamarosan meg is tudjuk.

Ági egyébként az biztos, hogy sokat számít, hogy milyen az uh, akkor lehet tényleg fiú lesz az egyikük. Akkor nem jött be az én megérzésem, pedig én még mindig azt gondolom. Egyébként becsapós ám, lehet hogy csak a köldözsínor volt ott ugy. Nade nem vitatkozom szakmai szemekkel. Egyébként az első babival én is 8 hónapig dolgoztam, de persz az ikerterhesség más, de én is örülök, hogy nem jöttem el előbb, addig is emberek között voltam. Ezt a hostesskedést is épen ezért csinálom az első lányom 7 hónapos kora óta. Még a második terheségem alatt is mentem, mert jó volt, intersparban elbeszélgetek, jó ott lenni.

Ilyenkor estére már nagyon elfáradok én is, alig várom, hogy ágyból nézhessem a tv-t. Mostanában meg főleg, mintha álomkór lenne rajtam, folyton égnek a szemeim, tiszta vérágasak. Na puszi lányok mindenkinek jó éjt! Majd holnap folytatjuk!

2008. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszi Gina a "beszámolót". Nekem mér írtál erről, de így kerek az egész történeted. Nem irigyellek, és ha őszinte akarok lenni nem tudom beválalnám e. MOndjuk a kényszer nagy úr. De remélem jól jöttök ki ebből az egészből, mert igazából az a lényeg. A kapcsolatotokat nem féltem azok alapján amit hallottam rólatok. Kitartás hozzá.

Lányok, most már kezdek egy kicsit izgulni:) nincs olyan érzem hogy sikerült volna, mondjuk olyan sem hogy tuti babás vgayok. Nem bja már csak bár nap is talán kiderül. Addig meg dolgozgatok szépen:) Az leköt.

Ági Te meg vigyázz magadra. HA bármi olyasmi van ami miatt abba kell hagyni a munkát, akkor ne érdekeljen. De úgysi érezni fogod hogy menniyt lehet.

Évi neked lassan pé-d lesz nem? Így gyógyszerrel tuti lesz ugye? Van egy barátnőm aki PCOS és 21 hetes terhes:)

na jók legyetek.

puszi

zsuzsi

2008. dec. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hát nem irigylésreméltó a helyzetem, de mi is azt mondjuk, hogy ha megéri, akkor érdemes volt. És be kell hogy jöjjön, mert ha nem , akkor nem tudom hol van a Jóisten, mert amekkora árat fizetünk érte, azért meg kell lennie az eredményének. Szóval bízunk benne, hogy sikerülni fog , amit elterveztünk.

Zsuzsi szerintem inkább gondold azt , hogy nincs baba és csalódj kellemesen, minthogy fordítva. Bár én megéreztem mindkettőt, és most a 3. nál meg még soha nem éreztem, hogy sikerült volna. Szerintem sokszor bejönnek a női megérzések. Nagyon izgulok érted, álmodtam is veled, de majd azt csak akkor mondom el, ha megvan a teszt. Nem vagyok túl babonás, de azt mondják akkor teljesül, ha nem mondjuk el.

Ági bizony igaza van a Zsuzsinak , mert tényleg csak addig dolgozz, még nem nagyon megerőltető , aztán utána már csak pihizz, mert az ikrekkel lesz bőven teendőd, ha megszületnek. Nagyon szépek vagytok az esküvői képeken, megnéztem tegnap este. És a kutyus is nagyon aranyos. És azon is gondolkoztam, hogy tök jó neked, hogy nyári babák lesznek én is annyira azt szerettem volna.Az első lánykám ő júliusi és nagyon jó volt, kis pici babóval sokat kinn tudtunk lenni. Meg nyáron lesz nagy pocid és sokkal könnyebben tudsz öltözködni. De még most azt mondom hogy szeptember belefér nekünk is, de ha nem jön össze most decemberben, akkor tartunk egy kis szünetet és jövő nyár végén folytatjuk. Csak akkor azt nem tudom, hogy majd veletek miről levelezek. Habár nekem már van kettő, majd én meg leírom a tapasztalataimat, mind a terhességről, mind a babás időszakról.

Évi nektek meg mindent bele, kívánom , hogy te is beelőzz egy poz. teszttel. Remélem mindketten előbb babásak lesztek mint én! Puszi, szép napot!

2008. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/201 anonim ***** válasza:

Zsuzsi! Szerintem ez természetes, hogy szorítunk Neked és alig várjuk, hogy sikerüljön! Ha irigység és/vagy önzőség jellemezne bennünket, biztosan nem irogatnánk itt egymásnak. ;)

Évi! Tényleg jelentkezz, hogy Veled mi van, mostanában Te írsz a legritkábban és alig tudunk rólad valamit!

Gina! Köszi a beszámolót és egyben le a kalappal! Én ezt nem tudnám végig csinálni, főleg nem 5 éven keresztül... Kitartás Nektek és biztos, hogy a várt eredmény nem fog elmaradni!

Magamról: a munkát csak addig csinálom, amíg jól vagyok. Nem fogok semmit se túlzásba vinni és ha úgy érzem, hogy most már megerőltető, holnaptól otthon maradok. Még nem találták ki azt a munkahelyet, amelyik megérne nekem annyit, mint a gyermekeim vagy a saját egészsége. Szóval nem estem fejre, időben itt hagyok csapot-papot. :)

Most mennem kell, mert bejelenkeztem fogorvoshoz és lassan be kell ülnöm a székébe (sajnos).


Szép estét,

Ági

2008. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát lányok szerintem meg fog jönni. Fáj a pocim ahogy ilyenkor már szokott. NA mindegy, max új hónap.... A hőm 37 volt ma reggel is. De elvileg már csak 2 nap, és abból egy munka egy meg Bécs szóval hamar el fog menni.

Legyen szép pénteketek.

puszi

zsuzsi

2008. dec. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én most eltűnök, de majd vasárnap este jelentkezem, mindenkinek jó pihenést, nektek jó kirándulást Zsuzsi! Egyébként a hőd jó, meg az hogy fáj a hasad nem jelent semmit, az a babánál is fáj, az első rgy-két hónapban. Ha esetleg tesztelsz a hétvégén, sok sikert, nagyon szorítok. Puszi: Gina
2008. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/201 anonim ***** válasza:

Én is eltűnök, csak hétfőn leszek legközelebb.

Zsuzsi, szerintem se add még fel, mert a mensi-szerű hasfájást baba is okozhatja!

Jó hétvégét!

Ági

2008. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/201 anonim ***** válasza:

Sziazstok!

Akkor mindenki eltúnik hétvégére, csak Évi nem. Na mindgey. Hétfőn már lehet okosabb leszek:) Majd mesélek. Remélem nem lesz magányos a kontrol vonal:)

puszi

2008. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Menzi egyelőre sehol:) a hőm ma reggel felment 37,2-re a 36,9-ről. Azt hiszem holnap tezstelek ha holnap sem esik le a hőm, aztán a hőmérőzés befejezve azt hiszem.

Nagyon jó volt Bécsbe sétáltunk egy csomóót, megnéztüka vásárt. Nagyon szép. De ahogy egyre később lett egyre többen lettek. Nagyon durván tömeg. Azért ha tehetitek menjetek ki. Mi lenne ha máshol folytatnánk? ez nagyon hosszú. Tettem fel egy kérdést pénteken senki sem válaszolt, mindjárt belinkelem jó? folyt köv ott jó!

puszi

zsuzsi

2008. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/201 anonim ***** válasza:
2008. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!