Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másoknak is kihat a szexuális...

Másoknak is kihat a szexuális életére a babaprojekt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy valami nagyon elromlott a részemről...

1 éve kezdtük el a babaprojektet , már az elején is nagyon félve próbálkoztunk, (mármint én féltem kicsit ettől az egésztől) de ugyanúgy működött a dolog.

Viszont most az elmúlt pár hónapja, tulajdonképpen azóta, hogy elkezdtem ovuálációs tesztet, meg applikációt használni, meg hőmérőzni azóta minden elromlott...

Régen szinte kivétel nélkül mindig élveztem az együttléteket , mostanában már semmit nem érzek....

Azt hiszem az a gond, hogy elvégzendő feladatnak érzem az együttléteket.

A legjobban úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan mint egy vizsga ami az erőlködések ellenére nem sikerül.

Folyton kudarc ér benne és már nincs kedvem.

A páromnak sincs így kedve, hiszen látja rajtam , hogy nekem sincs...

soha nem gondoltam volna, hogy a mi életünket ez így tönkre tudja tenni...:(

Biztos vagyok benne, hogy ennek az egésznek van egy olyan akadály is, hogy nem érzem azt a hatalmas vágyat az anyaság iránt és félek is tőle.

A páromat sem tudom apának elképzelni.

Ami pl. zavar, most kövezzetek meg , hogy nem akar jogosítványt sem..

nekem kell majd ismét vezetnem , ha jön a baba..

Ne értsetek félre, én nem fogom ráerőltetni, csak így olyan furcsa , hogy majd ezt is nekem kell intéznem, ahogy ha szeretnénk elmenni valamerre kicsit nyaralni azt is...

olyan jó lenne kicsit azt érezni, hogy a férfi kicsit leveszi a vállamról ezeket a dolgokat, és elintézi helyettem..

Nem is tudom , talán az a baj, hogy nem érzem magam nőnek mostanában.

Kérlek meséljetek, hogy nálatok mi a helyzet?

Mit kellene tennünk, hogy kimásszunk ebből az egész mostani helyzetből?

Amúgy én azt érzem, hogy ki kellene mozdulnunk ebből a városból, meg a lakásból, mert mindig ugyanazok az ingerek érnek..

már a hálószobánkat sem szeretem, mert mindig hallom a szomszédokat, ahogy beszélgetnek, ott vannak közvetlen mellettünk, már minden zavar.

Minden kizökkent..

a hétvégéink is ugyanolyanok.

Nem tölt fel semmi mostanában..

Akik hasonló cipőben vannak vagy voltak valaha kérlek meséljetek.



2020. jún. 25. 08:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Mennyetek el nyaralni ketten, egy kicsit mozduljatok ki a megszokott hétköznapi közegből.

Ez tuti jót fog tenni. Egyébként én a te helyedben még nem vállalnék gyereket. Nem akarod te ezt igazán, ez meg így nem jó..

2020. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Na pontosan ezért szoktuk mondani, hogy az ég világon semmi értelme hőmérőzni meg stresszelni rajta, hogy összejön-e.

Viszont mi a jó francnak vállalsz a pároddal gyereket??? Még te is azt mondod róla, hogy nem alkalmas apának. Akkor miért kell ennyire önzőnek lenni és egy kicsi életet tönkretenni?

Gyereket se akarsz, minden amit leírtál tök egyértelműen azt jelenti, hogy egyáltalán nem akarod a gyereket. Akkor minek??? Társadalmi nyomásra mert így szokás??? NE VÁLLALJ GYEREKET! A pároddal semmiképp. De egyébként sem erre vágysz akkor minek erőlteted?

2020. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
#1 vagyok, bocsi, kissé fáradt vagyok. *Mennyetek helyett menjetek-et akartam írni.
2020. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Én még eddig mindentől ami előre vitte az életemet féltem, szóval mivel ismerem magam valószínűleg a babával is ez lenne.

Mindig is azt gondoltam, hogy talán az a rosszabb , ha valaki nem érez félelmet, bizonytalanságot a babaprojekt előtt.

A páromat imádom, szeretem és tudom , hogy imádná, szeretné a gyermekünket, csak éppen most jelen pillanatban a mostani felállásban nem tudom elképzelni sem őt apának sem magamat anyának..

de tulajdonképpen hogy is tudnám elképzelni magunkat, amikor az életünket teljesen meg fogja változtatni egy gyermek , így talán nehéz is elképzelni milyen lesz, hisz egy biztos , hogy teljesen más lesz mint most...

A rágörcsölést a társadalom, szülők, rokonok folytonos kérdéseinek köszönhetem, hiszen a csapból is az folyik, hogy 35 felett már veszélyes szülni stb stb és közben ketyeg az óra...

ez sem segít..:D

Ha azt mondanák, hogy még fiatal vagy ráérsz , nem kell hőmérőzni legyetek együtt amikor akartok , aztán majd jön az a baba amikor jönnie kell, akkor talán könnyebb is lenne nem rágörcsölni..:)

Első igen azt hiszem tényleg erre lenne szükségünk..

Másokkal is előfordult ez vagy csak én tapasztalom?

2020. jún. 25. 09:00
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Eszembe nem jutott soha hőmérőzni, ovu tesztet csinálni... ha akar úgyis összejön a baba.

Barátnőm is ez a típus, tesztet teszt hátára csinált. 2évig folyamatosan, minden eredmény nélkül. Majdnem válás lett belőle, mert férje is megunta. Aztán abbahagyta, elment pszichológushoz, rá 2hónapra pozitívat tesztelt, jövőhéten szül.

2020. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Igen ..én is folyton azon agyalok, hogy el kell mennem pszichológushoz, csak az is pénz...

mostanában nagyon sok a kiadás és a koronavírus miatt március óta nagyon lecsökkent a fizum.

Amúgy erre a babaprojektre is már sok pénz elment, és a főbb kivizsgálások, meddőségi kezelések csak most jönnek...:S

Köszönöm utolsó, amúgy nagyon igazad van.

Valahol érzem, hogy inkább ez az akadálya..

Szuper amúgy gratulálok neki.:)

Igen sokszor csak a fejekben kellene rendet tenni.

2020. jún. 25. 09:09
 7/31 A kérdező kommentje:

A hőmérőzést amúgy a párom erőltette, mert a nem tudom kinek a gyereke így jött össze...:D hát igen..a jó tanácsok ugyebár nagyon hasznosak tudnak lenni..

tulajdonképpen talán ez volt a legrosszabb döntésünk, hogy beavattunk pár embert , hogy már próbálkozunk.

Mondjuk rá is kérdeztek.

De sajnos, úgy érzem jobb lett volna ha kitérünk a kérdések elől..

2020. jún. 25. 09:12
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Először is, ha nem tudod párodat apának elképzelni, akkor már nem is biztos hogy bele kellene fogni. Másodszor, ha mégis, akkor viszont mozduljatok ki, ne legyen mindig a megszokott. Harmadszor pedig felejtsd el a babaprojekt minden kínját, ne görcsölj rá, csak csináljátok. Sokkal hamarabb lesz baba, ha nem készülsz rá.
2020. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Há azé kéne kureeni, me kedved is van hozzá. Nem pedig a CSOK meg a 10+10 millió miatt.
2020. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Magamat sem tudom elképzelni anyának, de talán ez csak a félelem miatt van.

AZ a baj, hogy most kell kezdenünk járni a meddőségi központba és így sajnos nehéz lesz elfelejteni majd, és kizárni a babaprojektet, de azért igyekszem majd nem rá gondolni.

Mindenesetre részemről abbahagyom ezeket a méricskéléseket, mert tényleg zavaró.

Talán az lenne a legjobb, ha mindenkinek azt mondanánk, hogy szüneteltjük a babás dolgot, mert a kéretlen jó tanácsokból is nagyon elegem van.

A kedvencem a ne stresszelj rá a 35 felett már veszélyes gyermeket vállalni mellett..D

Azt hiszem tényleg el kellene mennünk valahova egy hétvégére..

2020. jún. 25. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!