Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másoknak is kihat a szexuális...

Másoknak is kihat a szexuális életére a babaprojekt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy valami nagyon elromlott a részemről...

1 éve kezdtük el a babaprojektet , már az elején is nagyon félve próbálkoztunk, (mármint én féltem kicsit ettől az egésztől) de ugyanúgy működött a dolog.

Viszont most az elmúlt pár hónapja, tulajdonképpen azóta, hogy elkezdtem ovuálációs tesztet, meg applikációt használni, meg hőmérőzni azóta minden elromlott...

Régen szinte kivétel nélkül mindig élveztem az együttléteket , mostanában már semmit nem érzek....

Azt hiszem az a gond, hogy elvégzendő feladatnak érzem az együttléteket.

A legjobban úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan mint egy vizsga ami az erőlködések ellenére nem sikerül.

Folyton kudarc ér benne és már nincs kedvem.

A páromnak sincs így kedve, hiszen látja rajtam , hogy nekem sincs...

soha nem gondoltam volna, hogy a mi életünket ez így tönkre tudja tenni...:(

Biztos vagyok benne, hogy ennek az egésznek van egy olyan akadály is, hogy nem érzem azt a hatalmas vágyat az anyaság iránt és félek is tőle.

A páromat sem tudom apának elképzelni.

Ami pl. zavar, most kövezzetek meg , hogy nem akar jogosítványt sem..

nekem kell majd ismét vezetnem , ha jön a baba..

Ne értsetek félre, én nem fogom ráerőltetni, csak így olyan furcsa , hogy majd ezt is nekem kell intéznem, ahogy ha szeretnénk elmenni valamerre kicsit nyaralni azt is...

olyan jó lenne kicsit azt érezni, hogy a férfi kicsit leveszi a vállamról ezeket a dolgokat, és elintézi helyettem..

Nem is tudom , talán az a baj, hogy nem érzem magam nőnek mostanában.

Kérlek meséljetek, hogy nálatok mi a helyzet?

Mit kellene tennünk, hogy kimásszunk ebből az egész mostani helyzetből?

Amúgy én azt érzem, hogy ki kellene mozdulnunk ebből a városból, meg a lakásból, mert mindig ugyanazok az ingerek érnek..

már a hálószobánkat sem szeretem, mert mindig hallom a szomszédokat, ahogy beszélgetnek, ott vannak közvetlen mellettünk, már minden zavar.

Minden kizökkent..

a hétvégéink is ugyanolyanok.

Nem tölt fel semmi mostanában..

Akik hasonló cipőben vannak vagy voltak valaha kérlek meséljetek.



2020. jún. 25. 08:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Amióta lh teszteltek, én is azt veszem része magamon, hogy nincs kedvem a szexhez, mikor az nem pozitív...


Mellesleg nem értelek komolyan. Leírod hogy a párod nem tudod elképzelni apának, te nem akarsz most gyereket. Akkor minek ez az egész? Azért, mert sokan kérdezgetik, hogy mikor lesz?

Ha sohasem lesz, ahhoz sincs senkinek semmi köze, de így sem.

2020. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!