Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másoknak is kihat a szexuális...

Másoknak is kihat a szexuális életére a babaprojekt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy valami nagyon elromlott a részemről...

1 éve kezdtük el a babaprojektet , már az elején is nagyon félve próbálkoztunk, (mármint én féltem kicsit ettől az egésztől) de ugyanúgy működött a dolog.

Viszont most az elmúlt pár hónapja, tulajdonképpen azóta, hogy elkezdtem ovuálációs tesztet, meg applikációt használni, meg hőmérőzni azóta minden elromlott...

Régen szinte kivétel nélkül mindig élveztem az együttléteket , mostanában már semmit nem érzek....

Azt hiszem az a gond, hogy elvégzendő feladatnak érzem az együttléteket.

A legjobban úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan mint egy vizsga ami az erőlködések ellenére nem sikerül.

Folyton kudarc ér benne és már nincs kedvem.

A páromnak sincs így kedve, hiszen látja rajtam , hogy nekem sincs...

soha nem gondoltam volna, hogy a mi életünket ez így tönkre tudja tenni...:(

Biztos vagyok benne, hogy ennek az egésznek van egy olyan akadály is, hogy nem érzem azt a hatalmas vágyat az anyaság iránt és félek is tőle.

A páromat sem tudom apának elképzelni.

Ami pl. zavar, most kövezzetek meg , hogy nem akar jogosítványt sem..

nekem kell majd ismét vezetnem , ha jön a baba..

Ne értsetek félre, én nem fogom ráerőltetni, csak így olyan furcsa , hogy majd ezt is nekem kell intéznem, ahogy ha szeretnénk elmenni valamerre kicsit nyaralni azt is...

olyan jó lenne kicsit azt érezni, hogy a férfi kicsit leveszi a vállamról ezeket a dolgokat, és elintézi helyettem..

Nem is tudom , talán az a baj, hogy nem érzem magam nőnek mostanában.

Kérlek meséljetek, hogy nálatok mi a helyzet?

Mit kellene tennünk, hogy kimásszunk ebből az egész mostani helyzetből?

Amúgy én azt érzem, hogy ki kellene mozdulnunk ebből a városból, meg a lakásból, mert mindig ugyanazok az ingerek érnek..

már a hálószobánkat sem szeretem, mert mindig hallom a szomszédokat, ahogy beszélgetnek, ott vannak közvetlen mellettünk, már minden zavar.

Minden kizökkent..

a hétvégéink is ugyanolyanok.

Nem tölt fel semmi mostanában..

Akik hasonló cipőben vannak vagy voltak valaha kérlek meséljetek.



2020. jún. 25. 08:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%
9es, te egy igazi paraszt vagy....
2020. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

LOl 9-es :D jót nevettem.

Soha nem akartuk felvenni a csok-ot.

Amúgy sincs rá szükségünk.

Amúgy akkor ezek szerint a félelem nem normális a babavállalás előtt?

Ti nem féltetek anno?

Tényleg érdekel.

Vagy csak én vagyok bizonytalan nő létemre?

2020. jún. 25. 09:29
 13/31 anonim ***** válasza:
62%

5ös vagyok.

Dehogynem termeszetes!

En is féltem. Mikor nekiálltunk, mikor teszteltem, terhesen meg aztán... mindentől megijedtem, hogy tuti minden oké-e, a szülestől egyenesen rettegtem, és az elmúlt 15honapot (annyi idős a fiam) is végig aggódtam 😅 most elhatároztuk a kistesót, most ezen (is aggódom)


Mindig van min stresszelni, az anyák sorsa már csak ilyen. Csak az a nem mindegy, hogy mennyire feszül be tőle az ember. Van az egészseges aggódás, ami állítom, hogy minden hasonló szituban lévő nő életében jelen van, és van amikor már ez annyira eluralkodik az emberen, hogy az már sok.

Szóval tereld el a gondolataidat, hagyj fel az ilyen tesztelgetéssel, szeresd sokszor a párodat, aztán ne ezen agyalj. Keress egy hobbit, talalkozz sokat barátnőkkel, és jön az a baby, ha jönnie kell 😉

De ez csak az én tippem 😊

2020. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Ezért nem kéne baba"projektezni", mert a szexualitás az élet legnagyobb szenvedélye, nem pedig feladat.

Lazítsatok, élvezzétek az életet, ne számolgass, szexeljetek sokat és jókat és jönni fog a baba, mikor jönnie kell. Ezzel csak magadat gyilkolod és agyoncsapod az intimitást.

2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Több mint egy év után vagyok terhes -ismét- közben volt egy vetélésem is.

Hogy éltük meg? Hát a vetélés megborított, de most ez itt nem kérdés.

Többi, próbálkozós időszakban igyekeztem nem belezombulni a témába. Soha nem hőmérőztem, és nem ovuteszteztem. Tudtam mikor van középidő, bár őszintén szólva, ha nem volt kedvünk egy nap, akkor nem volt semmi, annak dacára sem hogy az a hét volt épp, mikor esélyes volt.

Nem szabad ennyire rápörögni, mert tönkreteszi a kapcsolatot.

Persze kivizsgálásra el kell menni, ha már indokolt.

2020. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

14-es :D jó ezt olvasni..mármint azt , hogy más sem magabiztosan vetette bele magát ebbe a történetbe.

Amúgy igen , én azt gondolom, hogy valahol a társadalom hibája is ez az egész, mert mit hallgat állandóan egy nő? azt hogy szülnie kellene már, mikor megy férjhez stb stb..

Hát a világ már csak ilyen..:)

2020. jún. 25. 10:01
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Érthető hogy csalódott vagy 1 év után ,hogy nem jön össze, de a hőmérőzésnek így semmi értelme. Nem akkor kell együtt lenni amikor olyan a hőd hanem amikor kedvetek van. Ez egy egészséges párkapcsolatban, főleg gyerek nélkül azért 2-3 naponta így van, ez meg bőven elég ahhoz hogy összejöjjön.

A rokonoknak tényleg mondjátok azt hogy most szünetet tartotok, meg azt is meg lehet mondani kerek perec, hogy ne kérdezősködjenek róla, mert pont ezzel stresszelnek...

Fejben el kell engedni valamilyen szinten a dolgot, mert rágörcsölve nehezebben jön össze, ráadásul a leírásodból félig úgy jön le, mintha nem is akarnád igazán, meg a párodban sem vagy biztos, és az egész kapcsolatotokat is úgy írtad le mint valami dögunalmas dolgot,amibe már szintén belefáradtál...

De egyébként sosem mentek sehova? Gyerek nélkül még simán lehet menni bárhova, anélkül h sokat költenél, egy kirándulás, biciklizés stb. Ha már most nem mentek sehova, mi lesz a gyerek után?

Nyilván mindenki tart valamilyen szinten a gyerekvállalástól, hogy hogy fogja megoldani, ez normális, de ez nem tántorítja el a dologtól.

2020. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hamar összejött az első baba, de el is ment 10 hétre rá. Aztán egy évig szenvedtünk hogy össze jöjjön. Én is teszteltem meg mi egyebek, aztán teljesen bestresszeltünk tőle, és kivágtam a maradék tesztet a kukába, bőgtem egy sort, vettünk egy macskát, hogy úgy se lesz gyerek, majd egy hónap múlva ott álltam a kezembe egy pozitív terhességi tesztel.

Ami pedig az anyaságot illeti, én akkor pánikoltam amikor már kezembe tartottam a lányomat. Megijedtem hogy már nem csak én meg a férjem leszek és gondoskodni kell valakiről folyamatosan, és ez rohadt nagy felelősség. De imádok anya lenni. Most egy éves a lányom és útban van a következő. Imádom az egészet (jó a nagy hisztiket eltudnám hanyagolni, de megtanulja kezelni az ember). Viszont amit a párodról írtál az számomra aggasztóbb. Nekem a férjem mindenbe benne volt 100%-osan, így nekem ez furcsa.

2020. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem alkalmas ez az időszak az életetekben a gyermekváráshoz, sőt a gyerek vállaláshoz. Az, hogy mi az oka annak, amit leírsz, nem tudom, de az teljesen biztos, hogy nem a gyerekprojektben keresendő. Az lehet, hogy egyszerűen túlaggódtátok a dolgot, már a közös nyaralásotokról is beszéltek stb. Először a gyerekkel "születik meg" az anya és az apa is, nem lehet tudni, milyenek lesztek szülőként és milyen lesz a gyereketek. Ha már egy éve próbálkoztok, lelki okok is állhatnak a háttérben, hogy miért nem sikerül. Túl sok a bizonytalanság a másik fél felé, az jön át a soraidból. Szerintem nem vagytok még készen egy közös gyerekre.
2020. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%

Nem olvastam minden választ, de persze, természetes a félelem. Azoknál, akik VALÓBAN AKARNAK gyereket. Itt csak két elnyomott embert látok (kérdező és párja), akik alkalmatlanok lesznek a szülői szerepre, csak az anyós, meg társadalom nyomására minél hamarabb túl akarnak lenni a kötelező gyeremekvállaláson. Mert "mijjazmánhogy" nem szülsz.

Semmiképp se szülj még! Kifutsz az időből? És? Nagyobb önzőség úgy bevállalni egy gyereket, megmutatni a világnak, hogy igenis meg tudom csinálni, tudok szülni, mint azt bevallani hogy nem is akarsz.

2020. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!