Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Győrben illetve a környékén...

Győrben illetve a környékén tudok-e jó orvost? PCOS-t diagnosztizáltak.

Figyelt kérdés
PCOS-t diagnosztizáltak, babát szeretnénk, de egyenlőre sikertelenül. Így Győrben, illetve a környékén keresünk jó orvost. -23kg, Merckformin, folyamatos diéta, sport, műtét és sajnos egyenlőre semmi. Tudtok-e ajánlani valakit?

2012. jan. 2. 16:09
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:

Hát a Pco miatt csinálták..csináltak hsg is és átjárhato mindkét petevezetêkem szerencsére....jol sikerült a mütét..csütörtökön csinálták...nem vérzek nagyon csak egy csepp vagy még annyi since egy nap....alul a két varrat nem fáj de a köldökömben alig birom ki nagyon huzodik...

szerinted mikor kezdhetek emelgetni vagyis rendesen csinálni mindent??

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
hát nekem 8-án volt a műtét és 17-én szedték ki a varratokat. én már a varrat szedés után csináltam rendesen mindent, de azért óvatosan. emelni nem emeltem. a köldökömet ha úgy guggolok még most is érzem. szerintem 3-4 hét biztos kell, hogy mondjuk emelhess. légy türelmes, mert azért idő kell mire begyógyul! de próbálkozni nyugodtan lehet! :)
2012. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy amíg a varratokat nem szedték ki a kocsiba alig tudtam beülni. mikor szedik ki neked?
2012. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:

Csutortokon szedik ki....egy het...

Alul a ket varrat nem faj de a koldokomnel alig birom

Te miket ettel ez ido alatt??? Mert ppuffasztokat nem szabad.

2012. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Hát én rendesen ettem mindent. (rántott hús, pörkölt, meg ilyenek). a legjobb az egészbe: fogytam 2 kg a műtét óta!
2012. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim válasza:
En mar remelem nem fogyok mert igy is sokat leadtam a met szedese alatt
2012. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim válasza:
Es valami mas valtozast eszre vettel?? Mert a mutettol a hormonjaid is helyre allnak
2012. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
holnap megyek az egyik vérvétel eredményemért. nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. én a met-től egyáltalán nem fogytam, sőt mondhatni hogy híztam tőle. :(
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim válasza:
HM....pedig attol mindenki fogy :(((((
2012. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:
Majd ird meg mi valtozott
2012. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!