Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Győrben illetve a környékén...

Győrben illetve a környékén tudok-e jó orvost? PCOS-t diagnosztizáltak.

Figyelt kérdés
PCOS-t diagnosztizáltak, babát szeretnénk, de egyenlőre sikertelenül. Így Győrben, illetve a környékén keresünk jó orvost. -23kg, Merckformin, folyamatos diéta, sport, műtét és sajnos egyenlőre semmi. Tudtok-e ajánlani valakit?

2012. jan. 2. 16:09
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

megvan az egyik véreredményem. leírom a tavalyit is:

2011. 05.

LH 5,7 mlU/mL

FSH 3,6 mlU/mL

Prolaktin 13,5 ng/mL

Progeszteron 1,00 ng/mL

Tesztoszteron 79,7 ng/dL

DHEA-S 343,0 ug/dL


A Mostani eredményeim:

LH 13,4 mlU/mL

FSH 5,0 mlU/mL

Prolaktin 14,6 ng/mL

Progeszteron 0,99 ng/mL

Tesztoszteron 54,4 ng/dL

Ösztradiol 37,17 pg/mL

DHEA-S 287,0 ug/dL


Szerinted ez milyen?

2012. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
A másik véreredményem még nincs kész amit az ANTSZ-be kellett megcsináltatnom.
2012. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:

Az LH-FSH aránynak kb egyeznie kellene...:((

A többire nemtudok mit irni mert igy fejböl nemtudom mennyinek kéne Lennie.

És vissza kell vidd a doktornöhöz az eredményed vagy mi?

2012. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
A doktornőhöz nem, mert most a Kaáliból küldtek el. majd ha legközelebb megjön akkor kell időpontot kérnem pct vizsgálatra és ha arra megyünk akkor lesz a második konzultáció és akkor nézik meg. szóval még 1 hónap kb :(
2012. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
találtam egy oldalt a hormon eredményekről, ahol érthetően leírja, hogy mit jelent ha alacsony és mit ha magas. úgy írta ha az LH magasabb mint az FSH akkor ez PCO-ra utalhat. ezt tudom, mert meg is műtöttek vele. de a táblázat szerint a többi eredményem jó.
2012. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
Neked volt utó vérzésed???mert nekem eköször nem volt csak egy nap egy csepp vagy kettö...de most meg lehet hogy megjött a menzeszem??? vagy ez még nem az?
2012. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

én csak a műtét napján meg másnap véreztem egy kicsit. inkább barnás trutyi volt azzal a folyadékkal,amivel átfújtak.

de szeptemberben volt hsg-m hüvelyen keresztül és az után nekem egyből megjött a menstruációm, szóval akkor több mint 1 hétig megvolt!

2012. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
akkor lehet hogy most nekem is az van.....remélem nem más miatt ...
2012. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
előfordulhat, de ha még pár napig meglesz és rendes vérzés, azért szerintem hívd fel a dokidat. amikor röntgenes hsg-m volt (hüvelyen keresztül) én is megijedtem, mikor olyan sokáig véreztem és visszamentem, mert azt mondta hogy megnézi a biztonság kedvéért. de hál' istennek csak mensi volt.
2012. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
jolvan...azt még elfelejtettem irni hogy nem fáj a köldökömben a varrat hanem körülötte ha a bőrömhöz hozzá érek ott nagyon érzékeny és belül fáj...ez mi??normális ilyenkor?
2012. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!