Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Győrben illetve a környékén...

Győrben illetve a környékén tudok-e jó orvost? PCOS-t diagnosztizáltak.

Figyelt kérdés
PCOS-t diagnosztizáltak, babát szeretnénk, de egyenlőre sikertelenül. Így Győrben, illetve a környékén keresünk jó orvost. -23kg, Merckformin, folyamatos diéta, sport, műtét és sajnos egyenlőre semmi. Tudtok-e ajánlani valakit?

2012. jan. 2. 16:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert húzódik össze. nekem is sokáig fájt. ha most úgy guggolok még most is érzem. mikor szedik ki a varratokat?
2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
ja lehet az összehuzodástol fájj....csütörtökön szedik ki...félek töle
2012. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
ne félj tőle. kicsit kellemetlen de egyben megkönnyebbülés is. utána nekem nem fájt csak egy kicsit éreztem
2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:

Kiszedték..soklal jobb

Kellemetlen volt..

Remélem mostmar sikerul minel elobb!!!

2012. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Sziaszok! Sajnos nekem közben még egy vesemedence gyulladás is közbejött, így nem igen volt eddig kedvem még levelezni sem. Szóval írtátok a Titanillát, így szeretném megkérdezni, hogy ő hol és mikor rendel, illetve van-e magánrendelése vagy hogyan lehetne tőle időpontot kérni. Győrben még hallottam Dr. Papp Zsoltról is, róla esetleg tudtok valamit?. Az én orvosom (Dr. Bödecs Péter) műtét után még nem kért hornomvizsgálatot sem, így már teljesen kiábrándultam ebből az egész dologból, ha nálatok voltak vérvételek nálam vajon miért nem? És miért nem tud tisztességesen bánni a betegével, ha már egyszer magánra járok és rengeteg pénzt otthagytam nála? Várom válaszotokat,amit előre is köszönök.
2012. jan. 28. 15:38
 46/49 anonim ***** válasza:
Dr. Csenge Titanilla a terhesgondozóba rendel. hétfőn van állami rendelése, szerdán délután magánrendelése. a magánrendelés is a terhesgondozóba van. én csak ajánlani tudom Őt! Nagyon aranyos.
2012. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Én telefonon jelentkeztem be hozzá, de én magánrendelésre mentem.

[link]

2012. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Ha lesz eredmény mindenképpen jelenkezem.
2012. jan. 29. 15:52
 49/49 anonim ***** válasza:
oké! kíváncsi vagyok mire jutsz!!!
2012. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!