Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/9202 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!irjatok ha van valami meg csak úgy is ha van kedvetek!!!;-)
2012. jún. 12. 08:00
 22/9202 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!


Ez a második hónapom Meforal-lal, "csak" IR-em van, és ebben a hónapban kaptam 5 napig napi 2*25 mg Clostíbet-et. Ma vagy holnap van ovuláció, de nagyon reménykedem, hogy sikerül..., mert tavaly november óta várjuk a csodát...

2012. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/9202 A kérdező kommentje:
Szia!Sok sikert akkor nektek ezekre a napokra!Remélem sikerül!Megy a drukk!Majd írj hogy mi volt mindenképp!Nekem azt mondta a doki hogy most a clostitòl 28 napra kell hogy megjöjjön a mensi,ha nem jön meg vissza kell menni mert valszeg terhes leszek.ha megjön akkor meg azért kell visszamenni hogy újra felírja a clostyt meg a metet.hàt kívàncsi leszek mert olvastam màr itt hogy nem mindig 28 napra jön meg,hanem kitolhatja a ciklust.huh idegörlőek lesznek azok a napok;-);-);-) de én már nagyon várom:-)
2012. jún. 12. 19:03
 24/9202 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!

Én is clostis vagyok,ugy néz ki hogy az első hónap nem sikerült...MA reggelre leesett a hőm,már csak azt várom mikor jön meg...

Nálunk mindketten egészségesek vagyunk,minden rendben van hormonilag is...

Clostit kaptam 2x1-et turbózásnak,14.napon regnyl tüszőrepi szurit,hát nem sikerült:(

Még van 2 ilyen hónapom,remélem a következő siker lesz,már nagyon várjuk a babát,másfél éve próbálkozunk...

2012. jún. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/9202 anonim ***** válasza:
90%
sajnálom :( majd a következő hónap biztos siker lesz,bízz benne!én lassan közeledek az ovu felé :) a görbém szépen alakul tényleg segít a tea :)
2012. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/9202 A kérdező kommentje:

Szisztok Csajok!ne keseredj el kedves utolsò előtti válaszolò!!!majd a kövi hònapban sikerül;-) képzeld nekem mindenki (baràtok:-P)azt tippeli hogy a màsodik kúra lesz a jò!de azé' reménykedem az elsőben.Legközelebb talàn egyuütt sikerül nekünk!!!;-)

Kedves utolsó!!!Nekem is most jön az ovu!ma már akciozhatunk! el sem hiszem!!Hát hosszu volt ez a pár nap amíg gyűltek a katonàk de most végre itt a 11.ciklusnapom.Hát mindent megteszünk a Szerelmemmel estére!!!

2012. jún. 15. 09:49
 27/9202 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok elkenődve,csak egy picit....

Még nem jött meg,csak a hőm esett le...ebből ugye az adódik,hogy meg fog...

De jó lenne ha minél előbb akkor megjönne,mert kezdhetném 3.naptól a clostit....

Remélem hogy a 2. kúra lesz tényleg a sikeres...Férjem azt mondta most már csináljam végig,ne hagyjam abba...

Hát kiderül,csak akkor jönne már meg...

2012. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/9202 A kérdező kommentje:

Hàt igen!Ilyenkor már nagyon várja az ember!nekem az első kúra a mostani előtt nem akart megjönni ápr.25-én volt meg és csak nem jött pedig már junius volt kezemben a closty és nem tudtam mikor jön végre,hogy beszedhessem!aztán juni 5-és megjött végre.

Nagyon szorítok Neked!!!Következő hónapban jönni fog!!! Csak még báratja az anyukáját kicsit;-)minden rendben lesz!Ne felejts el majd írni hogy hogyan alakulsz!!!;-)

2012. jún. 15. 10:38
 29/9202 A kérdező kommentje:
váratja
2012. jún. 15. 10:41
 30/9202 A kérdező kommentje:
Nahàt Csajok!ùgy meglepődtem az előbb!!!ültem és egy mozdulatnál olyan volt mintha bepisiltem volna meg mintha valami kibuggyanna belőlem.megnéztem gyorsan és egy jò adag fehér vizes nyálka volt ami nyùlòs is volt!!!na ilyen még nem volt!gondolom ez jelezheti a peteérést!?szerintem hat a closty.de ha ilyen nálam a peteérés akkor lehet hogy eddig nem is volt nekem peteérés,mert ilyet még nem tapasztaltam.Volt még valaki így a clostytól egyébként?Nyugtassatok meg hogy ez a meglepetés hirtelen bő folyás azért van mert peteérésem van!!
2012. jún. 15. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!