Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/9202 anonim ***** válasza:
92%

Megmondom őszintén,hogy ilyen nyák nekem sem volt még sosem....Azt hittem eddig nem is volt sosem peteérésem...

Mindenki irta,nekem sosem volt,na most jött rendesen...

Na majd hétfótól ujra szedem a clostit,hátha ez a hónap lesz a siker!

Szilvi

2012. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/9202 A kérdező kommentje:
na látod!!azt olvastam,hogy ha ilyankor van együtt egy pár akkor is csk kb 30% az esély:-\ .De egyszer sikerül nekünk is!!!:-)
2012. jún. 16. 14:00
 43/9202 anonim ***** válasza:
92%
kedves kérdező!annyira lelkesítő volt az a mondatod hogy az idén babásak leszünk hogy teljesen belelkesültem újra :D azt elfeljtettem írni hogy vízszerű folyásom van.Szilvi bízz benne hogy a következő hónap sikerűlni fog,nagyon drukkolok neked :) Kérdező!várjuk a további fejleményeidet :) Pixi
2012. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/9202 A kérdező kommentje:

Szia Pixi!Te egy nagyon aranyos csaj vagy!Köszönöm!!!:-)Mit jelenthet a vìzszerű folyásod?Na egyébként olyan már volt nekem az elmült pár hónapban egyszer.akkor is olyan volt mintha bepisiltem volna!tiszta víz lett a bugyim.Nem tom miért volt.De akkor nem szedtem semmit.Úgy döntöttem jövőhéten veszek palástfű teát,hogy segítsem a beágyazòdást.:-)

Csajok!Hát a tegnapi szex irtóra fájt!!!!:-( pfffff délutántól megint jobba fájt az alhasam!este meg marhára!

Szilvi!egyébként neked meddig tartott ez a szúrkálás meg fájdalom szex közben a távozó sok nyáktól számítva?Mert már unom:-)mondjuk inkább fájjon nagyon és legyen baba de azért megkérdem tőled,hogy neked.hogy volt.

2012. jún. 17. 07:55
 45/9202 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nekem ugy volt hogy megkaptam a szurit,másnap elkezdte a folyás és onnantól kezdett el nagyon fájni,2-3 napig fájt,de nagyon,nekem se volt valami kellemes a szex...

Aztán utána is fájdogált,egész mensiig...

De már enm annyira,de éreztem rendesen...

De hányadik nepon vagy?

Mert nekem kitolta a closti az ovumat...

28 napos a ciklusom,de a closti miatt a 14.napon még nem repedt meg a tüszőm....pedig akkor már rég megszokott....

Volt ilyen fájdalmam nekem is mint neked,akkor egy kicsit a hőm is lement,azt hittem megrepedt,hétfőo nap volt,szerdán mentem dokihoz,ő mondta,hogy nemr epedt meg egyik sem,azért fáj mert feszit,akkor volt az egyik 26 mm-es.Ezért adta be a szurit...

Szóval én ha nem megyek uh-ra összekeverem az ovut....mert előte is fájt és azt hittem akkor van...

2012. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/9202 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy írtál!ez most a 13.napom.azért gondoltuk a csajokkal,hogy megrepedt mert 11..napon kijött az a sok nyák belőlem egyszerre.de ki tudja mi zajlik odabent... nem tudom... Írj majd hogy mi újság!:-)csak lègyszi vmi nevet is a végére,hogy be tudjalak azonosítani!:-) Köszönöm szépen!!!
2012. jún. 17. 08:08
 47/9202 anonim ***** válasza:
92%

Szilvi voltam:))

Nekem is a 11.napomon volt hogy ugy éreztem hogy megrepedt és nem volt semmiféle repedés még akkor:)

Viszont akkor nyákom se volt...Szóval lehet hogy megrepedt nálad ha volt is nyák....

Azért én azt tancásolom hogyha nem fárasztó,azért az együttléteket huzd ki legalább a 15-16.napig az a tuti:)

Addigra megreped mindenképp,a hőmérőzés ezért is jó ám:)Én ebbe a hónapba le akartam tenni a hőmérőt,hogy ne huzzam magam vele,de nem tudom,mert a dokim szabin van,szóval szednem kell a clostit,de mivel most nem megyek uh követésre,csak igy fogom tudni pontosan belőni az ovut...

Engem még sosem vert át a hő,most se,sajnos....

Szilvi

2012. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/9202 anonim ***** válasza:
91%
Szilvi!ha eddig nem csapot be a hőd akkor neked az a legfőbb segítséged hogy mi is folyik odabent :) én mostanába figyelgetem csak a nyákomat ennyire,mindig is sok folyásom volt középidő felé és mensi előtt is,de nem igazán figyeltem az álagát,csak annyit tudok hogy mensi előtt krémes.De mivel most teázok is így még a folyás is más (vagyis ezt olvastam) Kedves kérdező köszi a kedves szavakat :) :$ fájdalmas szex nekem is volt párszos főleg mikor én voltam fent de nem tudom miért is lehetett :/ bár nekem volt már egy hüvelygyuladásom is,de szerintem a kettőnek semmi közze egymáshoz vagyis a te részedről.Még valami nekem tegnap leesett a hőm 36.6-ról 36.05-re és a mai hőm is 36.05 üdv Pixi
2012. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/9202 anonim ***** válasza:
92%

Hányadik napon vagy hogy leesett a hőd?

Szilvi

2012. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/9202 anonim ***** válasza:
92%
most vagyok a 12. napon,bár én csak 5 nap múlva várnám az ovum.Ma már nem görcsölgettem csak enyhe szúrkálásokat érzek Pixi
2012. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!