Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/9202 anonim ***** válasza:
90%

Pixi!

Nem találok olyat hogy meg tudjalak hivni:S

Nem tudom miért nem sikerül regelned,nekem sikerült elsőre,csak a mailcimem kellett hozzá....

2012. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/9202 anonim ***** válasza:
93%
azért köszi :) amúgy com.-os vagy hu-s vagy lehet ez a baj nálam mert akkor csinálnom kell egy új email címet
2012. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/9202 anonim ***** válasza:
90%
Nekem citromail.hu-s mailcimem van,arra regeltem!
2012. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Pixi!Meg tudtad valahogy oldani a görbe kérdést?Remélem igen!

Szilvi!

Neked is fájdogált egész hónapban a closty-tól a hasad alul?Nekem ma délután igen azóta néha jobban fáj néha nem annyira.Picit olyan mint amikor meg akar jönni,nem?Gondolom Neked is volt.Olvastam,hogy van akinek egész ciklusban fáj a Closty-tól.

Egyébként a tegnapi szex már nem fájt!:)) Már nem érzékeny "ott" ha "azt" csináljuk.Most csak ez a kis görcsölgetés van,de gonolom ez vele jár.Ma vagyok a tüszőrepedés utáni 5.napon...ha az volt amikor a sok nyálka kijött egyszerre.JAJ MÉG MENNYIT KELL VÁRNI...:D

Veletek minden rendben?Írjatok,hogy hogy vagytok!:)

2012. jún. 19. 17:41
 65/9202 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!

Igen,fájt a hasam egész mensiig,szóval ez tuti a closti sajnos...Nekem is hol jobban,hol kevésbé...

Olyan mensisen fájt nekem is...

Elég rossz ez azért igy egész hónapban...

A mensim még fájdalmasabb volt most és nagyon sok is.-...,de ez is a clostitól,rajta van a papirján...

Szóval ne ijedj meg,ez sajna vele jár...

Szilvi

2012. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/9202 anonim ***** válasza:
93%
sajnos nem sikerűlt :( nálam elmúltak a görcsök még néha érzem a szúrkákat,és ma ha jól vizsgáltam a nyákom akkor tojásfehérje volt :D péntegik iszom a cickát utána meg palástfűvet
2012. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/9202 A kérdező kommentje:

Szilvi!Köszi!Meg hogy figyelmeztetsz hogyha megjön több lehet.legalább nem fogok meglepődni.Olvastam én is hogy görcsölget tőle a has :-( hát ez van,de csak használ majd vmikor:-)

Pixi!gondolom Te voltál az utolsó válaszoló!Sajnálom hogy nem jött össze:-( ha meg jó a nyákod akkor HAJRÀ!!!:-D nekem most amugy fehér a folyásom szokták mondani hogy testápoló szerű de csak kis mennyiség és ilyen máskor is szokott lenni.Húzzatok bele:-)

2012. jún. 19. 20:12
 68/9202 anonim ***** válasza:
93%
igen én voltam az Pixi :D beleadunk mindent :) amúgy ez a krémes folyás nekem általába mensi előtt szokott lenni,bár mondjuk még babás se voltam sose szóval nem tudom hogy terhesség esetén milyennek is kénne lennie :) amúgy mikor akarsz majd tesztelni kedves kérdezöd?
2012. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/9202 anonim ***** válasza:
89%

Amugy hány évesek vagytok csajok?Első baba lenne nektek ugye?:)

Szilvi

2012. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/9202 anonim ***** válasza:
93%
21 éves vagyok első baba és te? Pixi
2012. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!