Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/9202 anonim ***** válasza:
99%

Azért van:)

Nekem sem volt sosem:)

Amikor a tüszőrepis szurit megkaptam,másnap mint aki bepisilt,olyan hirtelen elöntött engem is!!!

Ugyhogy valoszinű megrepedt a tüsződ.....nekem akkor volt ennyire sok,amikor megrepedt,uh is,szuri is meg a reggeli hőm is bizonyitotta,hogy megrepedt a 26mm-es tüszőcském:)))

Ez annak a jele,apára fel:)))

Van kb 12 órád:)

2012. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/9202 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon köszönöm a válaszodat!gondoltam rá én is egyből,hogy mi van ha most repedt meg,de korainak találtam a 11.ciklusnapon.de ezek szerint lehet:))Te is pont itt tartasz most?:-)akkor vár ránk a nagy izgalom majd!:-)A Drágámat már tájékoztattam,hogy mit írtál ugyhogy már várjuk hogy hazaérjen ayyy mikor lesz már este?:-D Mégegyszer nagyon köszi hogy írtál Angyal vagy!
2012. jún. 15. 16:32
 33/9202 anonim ***** válasza:
99%
de izgi :D akkor mindent bele az este! ;) én nem tudom mikor számítsak az ovumra mert 3 oldalon is nézem számolgatom az ovum és 22.-től van a termékeny időszakom,bár lehet a tea előrébb hozza
2012. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/9202 A kérdező kommentje:
Szia!Sok sikert Neked is!!!Köszi hogy írtàl!majd értesíts,hogy hogyan alakulsz!:-)
2012. jún. 15. 17:14
 35/9202 A kérdező kommentje:
nahàt!!! vagy két órája alig bírok lépni is ugy fáj a hasam minden lépésnél erősen szúr!de gondolom ez jò jel :-) Apajelölt most ért haza nemrég!;-) Jó éjt mindenkinek!;-)
2012. jún. 15. 20:58
 36/9202 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!

Én nem ott tartok mint te,de nekem is detto ezek a tüneteim voltak,de azért nem akarlak ám félrevezetni....

Nekem a 15.napomon repesztette a doki a tüszőket vagyis akkor adta be a szurit...

Aztán a 16.napon éreztem ezeket a dolgokat...

Mérd a hőd és az szépen mutatja...

Nekem ma megjött sajnos,1.clostis hónapom nem sikerült...

Majd talán a második,hétfőn kezdem a clostit újra:(

Leirom a nevem,mert elég sokan vagyunk,be lehessen azonositani:)

Szilvi

2012. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/9202 A kérdező kommentje:
Szia Szilvi!köszi,hogy leírtad a neved!szerettem volna már kérni a többiektől is,hogy legalább vmi becenevet...mert így nem tom ki kicsoda:-)és azért érdekel hogy ki hogy van.csak nem mertem :-D bacenév is jó pl száguldó sas :-D Szóval sajnálom,hogy nem sikerült neked :-( de majd a következő hónap már fog!!!és kész;-). Hát a tegnap esti szex nem volt túl jó mert mint írtam lépni is alig bírtam ugy szúrt a hasam.eléggé fájdalmas akció volt.na meg azon agyaltam,hogy Úristen teherbe esek és milyen nagyon izgalmas és alig vártam a spermákat :-) na ez elég részletes lett de ez van:-D Nekem pivit még fáj a hasam de már csak picit és tegnap meg előtte vagy két napi be volt dagadva a mellem,és eléggé érzékeny volt gondolom a petérés miatt,de most lenyugodott teljesen.Én amúgy nem vezetem a hőmet nem tudom engem idegesítene:-D Akkor Te most kezded a második hónapot.nagyon szurkolok neked!ne felejtsd el,hogy most BABÂSAK LESZÜNK!!!:-)
2012. jún. 16. 10:14
 38/9202 anonim ***** válasza:
95%
szia én vagyok a teás,Pixi :) tegnap és ma enyhén görcsölgetek és tele vagyok pattanással is,épp most fájdult meg a bal petefészkem
2012. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/9202 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!

Nekem is ilyen volt a szex a tüszőrepi szuri után:)

Sőt !Volt olyan is,hogy már szinte muszájból álltunk neki,mert elnéztem a peteérést és már napok óta együtt voltunk,de mondtam apának,véletlen elcsesztem,ma kell:)

Hát hulla fáradtan,de megoldottuk,persze nem lett siker belőle:)

Én mérem a hőmet,mert igy pontosan tudom melyik nap van...

De ezután a sikertelen hónap után,már szó szerint szarok rá...

Bocs ha alpári voltam,de igy érzem:)

Szilvi

2012. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/9202 A kérdező kommentje:

Szia Pixi!:-)

akkor neked is jön a tüszőrepedés nem sokára!!mindent bele!:-)

Szilvi!

Akkor átérzed amit én:-)Hát ez van fáj,de legalább tudjuk hogy működünk!Nekem ez a tegnap egyben kijött nyák nagyon meglepő volt,de tényleg legalább tudja az ember hogy működik.Nem voltál alpári!!:-D nekem tetszett ;-)

2012. jún. 16. 11:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!