Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/9202 anonim ***** válasza:
99%
Szia! Látom metet is szedsz, 3 hónap met szedés után hál'Istennek megfogant a lányunk, tehát nagyon drukkolok neked, és látod, nem lehetetlen! :))
2012. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/9202 Emerencia76 ***** válasza:
99%

Szia,


én is Pco-s vagyok. Meforalt szedek és nekem is az első hónap closti szedésben. Bizakodom. Leírom a történetem mert van benne + is - is, de reményt az adhat szerintem.

Mint utóbb kiderült a történet kb 7 éve kezdődött. Akkoriban egész jól néztem ki nem voltam kövér de nem voltam sovány sem. Eleve nem vagyok az a modell alkat. De akkoriban olyan pont jó voltam az összes létező szabadidőmet edzőteremben töltöttem. Jó volt. Aztán a torna mellett elkezdett az alhasam hájasodni... Először azt gondoltam többet ettem. Elkezdtem többet tornázni de csak híztam tovább. Sajnos elkeseredtem és ahogy jöttek fel a kilóg a mozgás úgy maradt el. Később amikor már kb 10-15 kg híztam mondtam a dokinak. Erre ő azt válaszolta egyek kevesebb húst és legeljek többet ... ennyivel elvolt intézve a dolog... Elkeseredés... fejemet a homokba dugtam... +50 kg. Nem mondom hogy a párkapcsolatomat nem befolyásolta. Volt amikor nehéz volt, de azóta is együtt vagyunk szeretjük egymást és rájöttük tök mind1 hogy néz ki az embert ... nem ez a lényeg. Aztán jött egy érzés hogy most álljak neki fogyózni mert most sikerülni fog. Elmentem dietetikushoz megint (régebben is voltam de nem használt pedig betartottam mindent). Féltem nem fog sikerülni... DE igen most ment 3 hónap alatt -12kg. elkezdem megint tornázni pilates. Nagyon jó. Április közepén voltam nődokinál más ügyből kifolyólag ahol kiderült a PCO. A dokinő tök ki volt akadva, hogy ezt senki nem vette észre nálam hisz mondjuk 10 tünetből 9-et produkáltam. Kivéve a mensi elmaradást mert az volt hála égnek. Elhízás, hajhullás, megerősödött szőrzet, striák, aknés bőr stb. Hozzá tartozik h sokáig fog.gátlót szedtem ezen is kiakadt mert a doki felírta annak ellenére h az epémet kivették. Állítólag nem ajánlott ilyenkor és azon is kiakadt hogy a felsorolt tünetekre fittyet hánytak.... Na tehát április közepén kiderült PCO. Meforál megduplázása, mozgás, diéta. Ok. Ez eddig is volt de most még inkább odafigyeltem. Május 11.én nagy meglepetésemre + teszteltem. Elmentem dokihoz, akkor még nem láttak semmit. Rá 1 hétre már láttak petezsák szerűséget de a tesztem nagyon halványan és sokára lett +. Rá 1 hétre sajnos nem volt már semmi, nyálkahártya elvékonyodott. Szomorú vagyok nagyon ... DE... legalább tudom, hogy spontán is lehet (bár most kaptam Closit). Így egy kicsit "könnyebb". Illetve hála égnek nem kellett műteni, a természet megoldott mindent. De új hónap, új remény:D

Viszont lenne kérdésem: nektek kell menni uh-ra ha elfogyott a Closti? ha beszedtem az 5 napi adagot akkor kb mikor lesz pé-m? ha beszedtem utána rögtön kezdjem el szedni a duphastont vagy várjak a 2 csíkosig? Biztos mondta s Drnő is csak sokkolt a hír hogy nincs baba és nem emlékszem :(

2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/9202 anonim ***** válasza:
99%

Én is szeretnék még idén babásodni!

Az első Closty + Duphaston hónapomban sikerült is. Sajnos utána hamarosan elment a baba. Majd megszakadt a szívem.

Most várunk pár hónapot és utána újra belevágunk. Remélem még idén összejön.

Sok sikert mindenkinek!

2012. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/9202 anonim ***** válasza:
96%

Sziasztok! Mi augusztus óta próbáljuk levadászni a gólyát:) Én 2 Clostys hónapon vagyok tól, de nekem az első túlstimulált (4 tüszőcském érett), a másodikban már csak napi 1/2-et szedhettem, de úgy sem sikerült. Sőt, a Closty elvékonyította a nyálkahártyámat is, de nincs gond, majd mással stimulálnak:)

Viszont a barátnőméknem az első Clostys hónapban összejött a kisfiuk, majd a tesó is 2 évre rá, szintén az első Clostys hónapban. Az ő barátnőjének a 3. ilyen hónapban fogant a kislánya. VAn egy munkatársam, vele 2*3 hónapig szedették, és semmi. MAjd a 10. hónapban, tehát a 2. adag Closty utáni első hónapban jött össze a kislánykája:) Szóval bármi lehet. A lényeg szerintem, hogy nagyon kell várni azt a picikét, és jönni fog:) Sok sikert minden babára vágyónak! 2012-ben mindannyiunk pocakja gömbölyödni fog!:)))

2012. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/9202 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Tavaly augusztusban az első Metforminos hónapban spontán teherbe estem, de sajnos októberben elveteltem. A múlt hónapban szedtem a clostyt és sikerült ismét teherbe esnem, de korai vetélésem lett. Súlyos vesegorcsom volt és kórházba kerültem ahol többször csináltak röntgen. Akkor még nem tudtam, hogy babát várok és emiatt volt a vetélés. Most borzalmasan érzem magam. De nem adom fel soha! Sok sikert kívánok nektek is a babához!
2012. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/9202 A kérdező kommentje:

Húúú de örülök,hogy ennyien ítratok!Emerencia köszi a történeted nagyon hasznos a számomra.Nem tudom mikor kell kezdeni a babamegtartót,mert én még nem szedtem olyat,szerintem hívd fel a Dokidat!

Peteérés a 11-14 napon van elvileg azt mondta a dokim.Nekünk most hogy beszedtem a clostit 4 napig nem lehet szeretkezni,utána 4 napig pedig mindent bele :))

mensi 2.napján kellett elkezdenem szedni.Úgy izgulok,hogy mi lesz.Ha ne adj Isten nem sikerül akkor hsg és laparműtét,hááááát nem nagyon vágyom rá :) EBBEN AZ ÉVBEN MEGBABÁSODUNK ÉS 2013- BAN SZÜLÜNK EGY VAGY TÖBB GYÖNYÖRŰ EGÉSZSÉGES BABÁT:)))én nagyon örülnék az ikreknek is!:)

Nagyon köszönöm mindenkinek aki írt,mert nagyon hasznos dolgokat olvastam!Ha van kedvetek osszuk meg egymással a babásodási időszakot!Nekem legalább is ez erőt as!:)Remélem nektek is!!!!

Puszi MINDENKINEK!!!

2012. jún. 11. 18:23
 17/9202 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

:( sajnálom a babákat.Édesanyám is sokszor elvetélt sajnos előttem és utánam is.Hát nem semmi lehet az biztos.Örül az ember,boldogsága határtalan aztán meg annál nagyobb a bánata :(

nem tudom mit írjak...

de tudom!!!Ne add fel soha soha mert Neked is lesznek tündéri babáid minden rendben lesz majd meglátod!Sikerülni fog!!!!

2012. jún. 11. 18:27
 18/9202 anonim ***** válasza:
96%
igen lányok!NE ADJÁTOK FEL!!!jönni fog a mi babánk is csak még van oka hogy miért nem most,vagy sajnos miért nem akar veletek maradni :( ettől csak erősebbek leszűnk! remélem az idén tényleg mindenki pocakjába lesz egy új élet,mindenki megérdemelné már :)
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/9202 mizuzizu92 ***** válasza:
99%
Sok sikert csajok jó látni hogy ilyen lelkesek vagytok .
2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/9202 A kérdező kommentje:
mi a helyzet csajok? van valakinél valami fejlemény?úgy örülök,hogy írtál Kedves 3hónapig metet szedő!ezek a sztorik reményt adnak szerintem mindenkinek!!!azt mondják ugy kell gondolkodnunk mintha màr meg történt volna amit szeretnénk és akkor be is vonzzuk vàgyunkat.Tehát mindent bele!!!Aki ide ír és babát szeretne annak sikerülni fog!!!!!Így kell hozzáállni.Nem fogok elkenődni ha esetleg elsöre nem jön össze,mert majd összejön másodszorra a clostitòl
2012. jún. 12. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!