Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/9202 A kérdező kommentje:

Helló!:-) hát én sem tudom milyen folyás van terhességkor de ez szerintem totalisan egyedi lehet.van aki száraz van akiknek meg 20 féle folyása van:-) kívàncsi leszek majd mi melyik táborba fogunk tartozni.:-)

Tesztelni...hát nem tudom.ha elteli a 28 nap mensi utan akkor kell visszamennem a dokihoz.ha addig megjön nem vagyok terhes, ha meg igen akkor ugyis fog látni valamit az ultrahangon.Az a legjobb teszt;-) bar lehet hogy nem fogom kibirni es tesztelek majd ez meg a jövő titka:-) egyébként jövőhónapban leszek 29 èves :-) Jó neked Pixi hogy te még csak 21 :-) Szeretnék annyi lenni! vagyis inkább jó ez így mert akkor még nem ismertem a Szerelmemet :-) pont most volt a megismerkedesünk évfordulója az 5. év :-) A szex ma sem fát.most jutott eszembe :-) szép álmokat nektek!!!

2012. jún. 19. 22:59
 72/9202 A kérdező kommentje:

kihagytam : első baba lenne / én bolondulok az ikrekért is:-D/

Szilvi és Te?

2012. jún. 19. 23:01
 73/9202 anonim ***** válasza:
94%

Sziasztok!

Én 35:))

Nekem már van két szépségem:)

A fiam 14 lesz,ő clostis baba,az első hónapban sikerült...

A lányom 9 éves,ő spontán a 3.próbálkozós hónapban...

Azóta elváltam és közös babát szeretnénk a férjemmel,azért dolgozunk ennyire az ügyön,mert ugye már 35 vagyok...

Szóval engem már sürget az idő egy kicsit,bár a doki szerint nem,de mégis...

Szilvi

2012. jún. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/9202 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Szilvi!de jó Neked!!Grarula a két gyerkőchöz!!!:-D Akkor Te már ismered az Anyaság csodáját:-) biztos nagyon jó babásnak lenni és Anyának is!:-) én is nagyon vágyom már rá!A korod tényleg nem sok de ha most akarsz babát akkor legyen!nagy szerencsém van veled ám mert olyan jó hog te már szedted a clostyt és tudsz mondani jó dolgokat!:-) milyen volt a clostys terhesség?

Szép napot Nektek Csajok!!

2012. jún. 20. 06:20
 75/9202 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Semmilyen:)

Ugyanaz mint a spontán terhesség...

Nem gondoltam,hogy sikerülni fog,utólag vissza gondolva,15 év,alig emlékszem valamire...

Görcsölt a hasam akkoris nagyon,akkor gondoltam azt hogy nem sikerült és mégis:)

A terhesség ugyanaz,nem kell többet járnod ellenőrzésre,semmi más nincs benne.

Nekem szerencsém volt,mert nem voltak hányingereim és semmi ilyesmi,de a kislánynál sem...

A szülés sem volt semmivel fájdalmasabb,sőt,sztem a kislány nehezebben jött...

Nagy baba lett,de ez se a clostitól,mert a kislány is nagy volt,szóval semmivel nem volt különb.Akkor kaptam tüszőrepesztó szurit is.Elsőre sikerült,most detto ez a felállás,de most nem sikerült,nem is értem miért....Pedig én ezért bíztam ebbe a clostiba...

Mindkét gyerekem nyár végén született,lehet én ősszel vagyok fogékonyabb:)))

Szilvi

2012. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/9202 anonim ***** válasza:
94%
Jó reggelt lányok!hát igen 21 év,de olyan hamar elmegy az idő sajnos főleg ha babát szeretnénk :) nem tudom írtam e hogy ez a 11. hónap próbálkozás :/ az ember azt hinni hogy olyan könnyű teherbeesni pedig ilyenkor jönn rá az ember lánya hogy nem :( remélem a sok küzdelem majd meghozza a gyümölcsöt :) főleg hogy most itt a nyár is ;) annyira jó neked Szilvi hogy már 2x átélted a várandóságot,gratula hozzájuk! :) ma reggel megint esett a hőm 36.1-re és + még újból görcsölésre ébredtem, úgylátszik az alaphőm most alacsonyabb lesz a szokottnál Pixi
2012. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szilvi! Köszi az infòkat!:-)Nem tom most miért nem sikerült elsőre tőle,de azért továbbra is bízz a clostyban!!Egyszer már segített!most sem lesz másképp csak most nem elsöre hanem majd másodikra.sikerül!Van akinek sosem segít (pff remélem nem tartozom majd abba a csoportba).De ne is.gondoljunk ilyen baromságokra!Sikerülni fog!!

Pixi!A 11 hónap tényleg megviselö lehet,hogy nem sikerül.Szívből kívánom Neked is hogy legyen az amit szeretnél!Nagyon felnőtt nő lehetsz biztos érdekes személyiség vagy, a 21 éves lányok mostanság még javàban a dizsiben nyomják és eszükbe sem jut a hőmérsékletük.:-)Legyen úgy ahogy szeretnéd Drága!

Mi igazából majdnem 3.5 éve próbálkozunk de ez nem is így van igazából mert bár akkor hagytam abba a fog.gatlot nem foglalkozunk vele igazán mert gondoltuk majd jön a baba ha szeretne.de nem jött ilyen sokáig:-(.ezét már ugy gondoltam hogy na akkor vizsgalatok mert vmi tuti nem jo!Volt vérvétel pisi vizsg páromnak pedig sperma vizsg. de minden jó,kivéve a kis pco-mat.De gyóyszert kaptam rá.bIzom a gyógyszerben és a colstyban is hogy segít?Anya is ezt szedte hogy èn legyek:-) Ikrek lettűnk volna de a tesóm elhalt.De Édesanyának is sikerült az egyszem lánya! én :-D

Szurkolok nektek de sajna a hő kérdésekhez nem tok hozzàszólni mert nem tudom mi mit jelent.

Szilvi!Tényleg Ti mióta próbálkoztok?

2012. jún. 20. 16:24
 78/9202 anonim ***** válasza:
94%
köszi a kedves hozzászólásodatt :) ha már anyukákról van szó akkor én is elmondom mi is történt az enyémmel. Van egy nővérem és még rajtunk kívűl lett volna még egy kistesónk aki a 4. hónapban meghalt anyu pocakjában,az orvosok nem tudták megmondani miért is,ez történt a nagyanyámmal is csakhogy ő a 7. hónapban vesztette el a kisbabáját :( Igaz hogy én még az elsőért küzdök de ha időközbe szeretnék majd egy 3. babát,el fogok gondolkodni rajta hogy belevágjuk e. Üdv Pixi
2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/9202 A kérdező kommentje:
Sajnálom Pixi!:-( De majd te megtöröd ezt mert neked nem megy majd el egy babó se!!!:-)
2012. jún. 20. 19:32
 80/9202 anonim ***** válasza:
94%

Mi kb 1 éve próbálkozunk,de intenziven kb csak pár hónapja....

1 éve volt műtétem és onnantól szerettük volna a babát...

Most kb januártól álltunk rá erre nagyon!

2012. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!