Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/203 anonim ***** válasza:

#1-4-9 vagyok.


A legjobbakat kívánom tiszta szívből!

Ölellek.

2014. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/203 A kérdező kommentje:
köszönöm,édi vagy :-)
2014. dec. 29. 16:35
 13/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olvassa még valaki? Jó lenne....Nekem a héten volt az első Inszemem...és jó lenne beszélgetni olyan emberekkel akik tapasztalatból beszélnek!!!!

N.

2015. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/203 A kérdező kommentje:
Szia N. ! Kitartás.Amint olvashattad,nekem sajnos nem sikerült az első,de ez nem jelenti azt h neked sem fog.Nekem tegnap volt a második inszem.Örülök h irtál,legalább együtt várakozunk :-)
2015. jan. 17. 13:52
 15/203 anonim ***** válasza:

Jaj,de jó,hogy írtál!

Nekem is tegnap és tegnap előtt volt az Inszem!Jól viseltem,minden rendben ment!Remélem az eredmény is jó lesz :) !

Te kaptál gyógyszert az Inszem után?????

Én nem,bár nem tudom,lehet elmaradt.A tegnapit nem a dokim csinálta,az egyik kollégája és a saját orvosommal nem tudtam beszélni.Próbáltam utol érni a Klinikán telefonon de sajnos ma nem dolgozik,így nem akarom zaklatni.A szoba társamtól meg elfelejtettem elérhetőséget kérni,így tőle sem tudom megkérdezni,hogy ő kapott e.Ugyan az a dokink.

Persze,holnap is megpróbálom a Klinikát felhívni,hátha dolgozik.Hétvégén az ő telefonján nem akarom zavarni.

Te,hogy viselted??

N.

2015. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/203 A kérdező kommentje:
Nálam is rendben ment minden,jól viseltem.Igen,irtak gyógyszert : Magnerotot, E vitamint, Aspirint, Inofolicot, Gravidát, Divigélt,Esrofen (ezeket az inszemek előtt is szednem kellett folyamatosan).Az inszem után ezeket tovább kell szedni,csak még megy hozzájuk az utrogestan, Kalium meg Medrol. Melyik intézetbe jársz? Ki az orvosod?
2015. jan. 17. 14:45
 17/203 anonim ***** válasza:

Húúú de sok minden! Nekem nem kellett ennyit szedni! Igen gondoltam,hogy elmaradt a gyógyszer.Közbe jött a Dokinak egy elfoglaltság,de nem tudom a helyettese miért nem írt fel,vagy írt fel valaki gyógyszert. Mindegy utána járok, nem 1-2 telefonhíváson fog múlni.

Szegedi Klinikára járok!

És te?

Nóri

2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/203 A kérdező kommentje:
Hát igen,elég sok,na de ami kell ,az kell :-) .Amúgy én a debreceni Kaáli intézetbe járok.Nálatok mi a probléma,hogy nem sikerül a baba? Mióta próbálkoztok?
2015. jan. 17. 16:01
 19/203 anonim ***** válasza:

Igen ami kell az kell,hogy legyen Babánk! Lehet te azért kapsz ennyi mindent mert a Kaáliba jársz és ott más a protokoll.

Mi már 2év szeretnénk Babát. Fél év után találtak a Méhemben egy sövényt(ketté osztott méhem volt),ami teljesen ketté választotta a Méhem,azt megoperálták és minden rendben. Petevezető átjárhatóságinál minden rendben.Sokáig PCOS gyanús voltam,de kizárták.Hormon profil most már jónak mondható.

Tehát igazából most már,hogy mindent rendben találnak nem lehet tudni az okát.

Bár Én gyanakszok,hogy mostanában(jó pár hónapja) a munkám alatt sok Stressz ért és talán ez is gond.Nagyon sok minden történt ott velem.És hát elég lelkis csaj vagyok.

Olvastam Szeghy Kriszta könyvét is Ha lelki ok miatt késik a Baba ...és sok igazság van benne.Majd Barbara Blitzer Kisbabát szeretnénk című könyvét...ott is volt igazság. Nem tudom te,hogy állsz ehhez a dologhoz, Én most nagyon igyekszek nyugodt lékkört biztosítani :) :)


És nálatok a gond??

Nóri

2015. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/203 A kérdező kommentje:

Úgy látom ti is keresztül mentetek már sok mindenen,sajnos.Mi már több mint 3 éve próbálkozunk,de a Kaáli ig csak 2 hónapja jutottunk el.Igazából a menstruációs ciklusommal volt gond,35-45-50 napra jött meg.Aztán ezt leröviditették 28 - 32 re,majd kiderült h vékony a méhnyálkahártyám.Amúgy én is nagyon sokat stresszeltem,és ez is tuti közrejátszott.De most már nyugisabb minden,a méhem megvastagodott elvileg rendesen,a hormonok rendben úgyhogy most nagyon reménykedek.

Era.

2015. jan. 17. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!