Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Munkahelyi probléma, hogyan...

Munkahelyi probléma, hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken volt az első inszeminációm.

Pénteken-szombat vasárnap teljesen stresszmentesen zajlott, még a tegnap is, viszont megint mérhetetlen stressznek vagyok kitéve a munkahelyemen.


Próbálok abszolút nyugodt lenni, de egyszerűen nem tudok, mert a munkahelyemen egyrészt a kolléganők rettentően szemetek velem, undokok, akadályoznak a munkában, nem adják át az információkat, viszont minden felelősség az én vállamat nyomja.


Az inszem előtt pontosan emiatt le sem tudtam szokni a dohányzásról sem, volt, hogy nem cigiztem napokig, hetekig, de amikor pattanásig feszül a húr, egyszerűen a sírógörcs kerülget, ilyenkor elvonulok a teraszra elszívni egy cigit.


A kék cigit fehérre cseréltem, és napi 1-2 szálnál nem szívok többet.


Mellette szigorú fehérje-zöldség-gyümölcs diétát tartok, otthon meditálok, naplót írok, szedem a gyógyszereket, vitaminokat.


Azért megyek ki rágyújtani, mert egyszerűen annyira sok a stressz a benti körülmények között, hogy szó szerint remegek az idegtől, mint a nyárfalevél, és szerintem az még többet árt ilyenkor.


A munkahelyen nem tudok felmondani, egyrészt mert nagyon drága az inszem, kell a pénz, kell a tb, és a gyed, és pont amiatt, hogy inszeminációzunk, a váltás sem jó megoldás.


Egyszerűen már sírok, hogy ilyenek velem a munkatársak, és minden az én felelősségem, és ahelyett, hogy segítenék egymást itt az emberek, inkább a gonoszkodás, szemétkedés megy folyton.


Még 10 nap van hátra a tesztig.


Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetek ilyen helyzetben?

Tudom, hogy a cigi nem jó, próbálok mélyeket lélegezni, de napi kb 1-2x így is elszívok egy fehér 1-es cigit, mert már nem bírom idegileg, ami itt megy.


Ez a beágyazódást nagyon rontja? Vagy inkább a stressz ami árt?


Mit tegyek?


Amint terhes leszek és 6-7 hetes, tuti elmegyek táppénzre, de addig valahogy el is kellene jutni...



2017. máj. 16. 11:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Ha neadjisten nem sikerül most, mi lenne ha szünetet tartanátok és találnál egy másik munkahelyet ahol nem vagy síkideg? 1-2 hó felmondás, ott 3 hó próbaidő és már folytathatjátok is. Nemcsak a babakérdés, hanem a saját egészséged miatt is.

Milyen területen dolgozol?


De remélem nem lesz erre szükség, mert pozitívat tesztelsz majd.

2017. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Összejött a baba?
2017. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

ma testeszteltem a 12. dpo-n facelle teszttel, de negatív lett. 2 nap múlva újra tesztelek, mert péntekre írta elő az orvos, csak a facelle-ről az olvastam mindenhol, hogy már 12. dpo-n jelzi ha van vmi.

Nem érzek egyébként semmit, csak a nagy-nagy elkeseredést.


Viszont teljesen eltökélt vagyok abban, hogy életmódot váltok, már ami a stresszt és a dohányzást illeti, és minden délután eljárok konditerembe. Szerencsére a diéta betartásával nincs gond, azt továbbra is tudom tartani.

2017. máj. 24. 09:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!