Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párommal babát szeretnénk de...

Párommal babát szeretnénk de nem jőn össze vizsgàlotokon voltunk! Szerintetek mi a hiba?

Figyelt kérdés
Nekem 04,14 dikén volt utoljára mesim, voltam dokinàl azt mondta hogy nem làtt semmit!! Tesztem negatív lett!! Van esély hogy most össze jőtt??
2018. jún. 4. 16:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó méretű a méhed. Nincs semmi bajod. Szexeljetek, relax.
2018. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A telom javít! Nem én írok helytelenül
2018. jún. 4. 17:05
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
De te írsz helytelenül. Rosszul használod az igekötőket és a ragokat. Ennek semmi köze a telefon javítgatásához sajnos...
2018. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Szóval a tőbbet szexelünk őssze jőhet?

De olvastam olyat hogy a negetív teszt tévedhet!! És hogy a nagyon korai terhességet nem tudja az orvos meg állapítani!! Meg próbáljak egy tesztet??

Vagy haggyam? De akkor miért nem jön meg??

2018. jún. 4. 17:08
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta érdemes szexelni, főleg a ciklus közepén. A teszt nem téved. 2 héttel az aktus után, vagy legkésőbb a "nem várt" első napján már kimutatja a terhességet. A nagyon korai terhességet csak a teszt tudja kimutatni, mivel a doki még semmit nem lát az ultrahanggal. Ezer dolog befolyásolja a ciklust, amitől nem mindig pontos a menstruáció. Tesztelhetsz, de szerintem ez egy sikertelen hónap volt. Már kimutatná, ha terhes lennél.
2018. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kőszőnőm!!
2018. jún. 4. 17:15
 17/27 A kérdező kommentje:
Dugulásban folyadék nincs az mit jelent?
2018. jún. 4. 17:16
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Szia. Mi a párunkal 10 hónapon át próbálkoztunk és csak most jutottunk el odáig hogy sikerült. Mi is dokitol dokira jártunk de semmi nem volt. Aztán le töltöttem egy naptárt ami jelezte mikor lessz a mensim és az ovum. Két hónap után teljesen sikerült. Drukkolok nektek 😊
2018. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Ti most a gyerekért szexeltek v mert jo az együttlét,mert ha előbbi lehet a gyerek se akar ide születni.
2018. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kőszi meg tudod mondani az app nevét??

De miért nincs mestruàciom akkor!?? Kérdeztem a dokit azt mondta hogy 14-ig vàrjak!! Gratulálok nektek a babához!!

2018. jún. 4. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!