Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párommal babát szeretnénk de...

Párommal babát szeretnénk de nem jőn össze vizsgàlotokon voltunk! Szerintetek mi a hiba?

Figyelt kérdés
Nekem 04,14 dikén volt utoljára mesim, voltam dokinàl azt mondta hogy nem làtt semmit!! Tesztem negatív lett!! Van esély hogy most össze jőtt??
2018. jún. 4. 16:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És mien gyógyszert szedték hogy össze jődt a baba?? Vagy nem kaptál semmit??
2018. jún. 4. 17:52
 22/27 anonim ***** válasza:
60%
Miért ilyen fontos az a baba,h ennyire görcsösen kell,lazuljatok,szex,együttlét,minőségi,egymásra figyelés és jön a baba ha akar,de igy h ennyire görcsölsz,tuti nem fog,és ez egy idő után ijesztő.
2018. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
Dugulás???? Douglas...
2018. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%
Dugulás.. Na érettségi nincs ugye,remélem elmultál azért 18 és legalább dolgoztok,és nem csak a babán..
2018. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%

A fèrjem nagyiját egy orosz katona erőszakolta meg, annyira nem a szex öröméről szólt a dolog, illetve görcsös is volt közben mert, egy 16 eves szűz lány nem így képzelte el az elsőt..... Abból az egy alkalomból terhes is lett.....

Szóval a “görcsös akarás”, meg az “engedjétek el” bullshitek semmire sem jók. Ha nem jön a baba, akkor annak szervi, hormonális, immunológiai, genetikai oka van.

Amúgy én görcsösen akartam babát, 3 ciklust éltem meg így. Bőgtem, amikor megjött, ilyenkor jól összevesztünk a férjemmel, aki nem értette miért lovalom bele magam.... A negyedik ciklusban kivételesen ovukor voltunk együtt, amit addig úgy néz ki elkerültünk, mert akkor nekem nagy fájdalmaim vannak. Most nem érdekelt, hogy fáj közben és majd szétrobban a petefészkem aktus közben.... azonnal teherbe estem. 😄

2018. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok, a douglasban ovu után van egy kis folyadék.
2018. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kőszi szépen mindenkinek
2018. jún. 5. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!