Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/640 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam a 8. dpo és már negatív volt... 8-9 nap körül szerintem már megpróbálhatod!
2019. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/640 A kérdező kommentje:

Kb két éve próbálkoztunk mikor úgy gondoltuk ideje orvoshoz menni mert nem jön össze.


Annyira nem voltam rákattanva igazából nem is tudtam mivel lehet rásegíteni hogy sikerüljön csupán együtt voltunk mikor csak tudtunk de nem jött a baba.


Aztán kiderültek sorra a bajok.. Pm alulműködés elég rossz eredményem volt. Aztán a prolaktinom volt olyan magas hogy azt mondta a doki az agydaganatosoknak ilyen de ne ijedjek meg hát köszi ba.meg... Voltam emiatt MRI vizsgálaton...


Igen nézték inszeminációkor és írtam is hogy az egyik még nem repedt meg de mondták az is útnak indulhat bármikor.


A férjem is gerincsérves habár őt megműtötték mert majdnem lebénult ugyanis kifakadt a sérv.


Nekem a csípőm rakoncátlankodik néha pedig azt mondták hogy 35 évesen még fiatal vagyok hozzá de ugye több mint 10 éve ülőmunkát végzek sajnos megvan a rossz hatása...


Néha tényleg azt érzem öreg vagyok én már ahhoz hogy szüljek utána meg lecseszem magam hogy nagyon akarok egy kis szeretetgombócot és nem érdekel a kor :)

2019. ápr. 27. 21:59
 33/640 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem hiszem, hogy idősek lennénk, a barátnőim többsége 36-38 körül jutott el odáig, hogy már jöhet a baba. Egészen novemberig 4 nőgyógyász közölte velem, hogy még fiatal vagyok a meddőségi eljáráshoz, miért türelmetlenkedünk, majd jön, ha jönni akar a baba... Néha elég kegyetlenek az orvosok, bár amit a Tiéd mondott a daganattal kapcsolatosan, túl megy minden határon. Amúgy valahogy az én családomban "hagyomány" a késői gyerek, anyukám 37 volt, a férjemé 36. Mikor megszülettem a nagyszüleim közül már csak 2 élt, ők is 70 évesek voltak, a férjem nagyszülei is 70 felül fogták őt a kezükbe. A nővérem most tervezi a negyedik gyereket közel a 45-höz. A meddőségin is furán néznek ránk, eddig csak 1-2 (ránézésre) tőlünk fiatalabb párral találkoztam, a legtöbben sokkal idősebbnek tűnnek. Verd ki a fejedből, hogy idős vagy, mert ha ez igaz, akkor én is, azt viszont nem vagyok hajlandó elfogadni! :))))


Az ülőmunka is közös, 12 éve dolgozom irodában, bár mostanában már nem ülök annyit a gép előtt, mint amikor kezdtem, kicsit más lett a munkaköröm.


A férjednek teljesen rendbe jött a dereka? Sikerült a műtét?

2019. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/640 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást nálam a családi háttér miatt lehet anyukám és anyósom 20 évesen szült a Nővérem 24 évesen.


Már az összes barátnőm, osztálytársam óvodás, iskolás gyerekkel "rohangál" szóval lemaradva érzem magam


A férjem műtétje olyan szempontból jól sikerült hogy nem bénult le. De derékövet hord és nagyon sokszor van fájdalma szóval nem lett jobb. Már több mint 10 éve műtötték de megmondták az már nem lesz derék többet...


Ami engem illet biztos vagyok benne hogy nem sikerült ugyanis ma reggelre nagyon görcsölök és én mindig szoktam már egy héttel előtte. Szóval meg fog jönni

2019. ápr. 28. 08:10
 35/640 A kérdező kommentje:

Már úgy ébredtem a két mellem majd leszakadt. Nincs megduzzadva de baromi érzékeny és fáj mindkettő. A hasam görcsöl ugyanaz a rossz közérzet szóval én már elkönyvelhetem hogy nem sikerült. :(


Neked viszont nagyon szorítok!!! 😊 és már kíváncsi vagyok mikor lesz pozitív az a teszt! 😊

2019. ápr. 28. 10:48
 36/640 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a görcsölésed ezer más okból is lehet, akár beágyazódást is jelenthet! Légy pozitív, még van csomó időd, azt meg ugye nem tudhatod, milyen egy babás hónapban az érzés (én se tudom). A pm alulműködéses barátnőm ovu után egy héttel hívott, h nem sikerült, mert görcsöl, majd elmúlt,7 napra rá tesztelt pozitívat. Kitartás!
2019. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/640 A kérdező kommentje:
A babás hónapot valóban nem tudom de azt mielőtt megjön azt sajnos nagyon jól tudom milyen és most pont azt érzem mint mindig :(
2019. ápr. 28. 11:24
 38/640 anonim ***** válasza:
Ne add fel!!!! Biztosat még uccse tucc, pozitív gondolatokkal meg kicsit könnyebb a várakozás. A cicim nekem is feszül, bármitől is van, örülök, mert csak ritkán van ilyen szép dekoltázsam, holnapra ki is készítettem egy csini egyberucit. Ha esetleg megjön, akkor azzal vigasztalódok, h 4.-én fogadásra megyek és legalább koccinthatok! A jellememből adódik, h minden rosszból megpróbálom a legjobbat kihozni, így sokkal könnyebb az életet elviselni. Én a Te helyzetedből is azt látom: tök jó, h használtak a gyógyszerek és nem dokitól dokiig jártál évekig. Mivel a férjeddel meg ritkán taliztok, lehet, h a jó eredmények óta pont nem a megfelelő időben taliztatok, de ezen meg segít az inszem! Szóval minden adott a sikerhez, csak türelem! Ne merd feladni, mert lassan kifogyok az érvekből!!!!! 😄😄😄
2019. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/640 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! Köszönöm szépen! 😊😊 jó hogy van aki átérzi a helyzetemet!


Én éppen azon gondolkoztam azért amíg nem jön meg nem adom fel!


És ha megjön van egy üveg finom vörösborom legalább felbonthatom régen volt alkalmam egy jó forró fürdő mellé este elkortyolni egy pohár bort. Úgyhogy akkor tartok egy kényeztetős estét rám fog férni :D

2019. ápr. 28. 15:23
 40/640 A kérdező kommentje:

Neked már amúgy pár nap és tesztelhetsz 😊


Nekem még jó pár napot várni kell....

Eldöntötted már mikor lesz a nagy teszt nap? 14.napon vagy vársz tovább esetleg?

2019. ápr. 28. 15:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!