Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/640 A kérdező kommentje:

Ultrogestant "dugdosok" immár 3-szor egy nap. Elég kényelmetlen és nem csinálnám ha nem lenne muszáj. Kényelmetlen és kellemetlen. Természetellenes de megteszem a babáért.

Az az igazság azt hittem jobban fogom bírni de testileg és lelkileg is megvisel. A sok bogyó, időre bevenni mindent állandóan ekörül forog minden napom kicsit sok néha.

A miskolci Kaáliba járunk egyébként és Ti?

2019. ápr. 27. 10:37
 22/640 A kérdező kommentje:

Léna egyébként Neked mondta a doki mikor tesztelj? Csak mert hogy írtad Neked nincs szó vérvételről. Te is kaptál tüszőrepesztőt? Mert ha nem akkor neked azért kell tesztet csinálni mert nincs ami miatt hamis/álpozitív eredményt kapj.

Én kicsit tanácstalan vagyok mert alapból 24-26 napos ciklusaim vannak szóval már 5-ikén is megjöhet de csak 7-ikén kell menni vérvételre. Szóval ha 6-ikán tesztelnék akár már mutathatna valós eredményt is nem? Elvileg a tüszőrepesztő már 10 nap alatt kiürül úgy tudom. Vagy nem?

2019. ápr. 27. 16:34
 23/640 anonim ***** válasza:

Szia!


Kaptam tüszőrepesztőt 16.-án, tegnap nem bírtam ki és pont a falspozitív eredmény kizárása miatt teszteltem. Negatív lett, tehát már kiürült a szervezetemből.

A doki nem mondta pontosan, mikor teszteljek. A különféle fórumok alapján úgy gondoltam, valszeg 13-14. dpo-n kellene, ha kibírom addig (nem fogom). Persze az sem tiszta most hol tartok, 16.-án tüszőrepesztő, 18.-án inszem, még aznap és másnap du. 2 körül két csíkos ovuteszt, de következő nap már negatív. Tehát az ovuláció vagy péntek estefelé vagy szombat hajnalban lehetett. Az én ciklusom is ilyen rövid (a férjem szerint folyton menstuálok, csak azért, hogy Őt bosszantsam), 24-25 napos. Április 6.-án kezdődött a ciklusom, ezek szerint kedden vagy szerdán kellene megjönnie, az meg ugye közel sincs a 14 naphoz. Szóval nem tudom, mikor mutathat a teszt valós adatokat, de a 6.-a neked elég jónak tűnik, én akkor már kezdenék hinni az eredménynek.


Van esélyed ikrekre? Mennyi tüsződ volt?


Esetleg véletlenül nem vagy összeszedettebb, mint én és nem kérdeztél rá, hogy a hormonok és a tüszőrepi hatással vannak-e a ciklus hosszára? Én mindig leblokkolok, igazából full gáz, hogy a férjem sokkal inkább vágja a testem működését (biosz és kémia alapú a diplomája), ők beszélgetnek a dokival.


Te teszteltél a falspozi kizárása miatt? Ha nem, fogsz?


Mi Kaposvárra járunk, itt a Káli másfél éve tb alapú lett és beintegrálódott a kórházba.


Jól értetted, nem kell vérvételre mennem. Szó szerint azt mondták, vagy akkor hívjam őket, ha megjön (ebben az esetben azonnal adnak időpontot, akár aznapra is és megkapom a következő closty receptet), vagy akkor hívjam őket, ha van egy pozi teszt (gondolom, akkor meg azért hívnak majd vissza, hogy vért vegyenek).


Neked mikor kezdődött a ciklusod? A férjednek milyen tabikat kell szednie? Az enyém Fer14-et szed március eleje óta, remélem, hogy lassan kifejti a hatását...

2019. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/640 anonim ***** válasza:
Amúgy azt vettem észre, hogy a hétköznapokon nem kattogok annyit a témán, egész nap melózók (nagyon pörgős munkám van, amit imádok), ötre hazaérek, főzés, takarítás és este nyolcra hulla vagyok, kilenckor már alszom, tehát nincs időm gondolkodni. A hétvége a gázosabb, de próbálunk programot csinálni (tegnap moziban voltunk, megnéztük a Bosszúállókat, ma meglátogattuk anyukámat 150 km-re). A holnap még kérdéses...
2019. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/640 A kérdező kommentje:

Hát először is jót nevettem ugyanis a férjem ugyanezt mondja mindig hogy én állandóan menstruálok :D ő kamionsofőr sokszor hétvégén van itthon és miért ne akkor jönne meg az esetek 90%-ában.


Gondolkodtam én is hogy csinálok tesztet azert hogy megnézzem kiürült e a tüszőrepesztő. Neked már 9. Napod van ha jól számolom és azt mondták 8-10 nap alatt ürül ki.


A ciklus hosszát nem igazán változtatják a hormonok viszont a hüvelytabletta igen. Állítólag van akinek meg sem jön míg abba nem hagyja van akinek viszont ugyanúgy megjön mellette ha nem terhes.

2019. ápr. 27. 19:24
 26/640 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a doki két tüszőm volt ami megfelelő méretű volt az inszemhez. Azt nem tudom ezen kívül volt e több vagy csak ez a kettő. Mikor csinálták az inszeminációt akkor már csak az egyik volt ott szóval a másik a tüszőrepesztőtől már "útnak indult" de azt mondták az is már akkora hogy bármikor megrepedhet.

Nagymamám iker volt szóval genetikailag van esélyem iker terhességre nagyon örülnék neki de jelenleg egy babának is örülnék csak jönne már! Ha mindkét tüszőmből lenne baba Úristen de örülnék!!!! 😊


Most azon szorítok mindkettőnknek sikerüljön! 😊

Neked mennyi tüsződ volt? Te szeretnéd ha több baba lenne?

2019. ápr. 27. 19:30
 27/640 A kérdező kommentje:

Ja nekem április 11-én kezdődött a ciklusom és 23-án volt az inszem. Elvileg 7-én kell ugye menni vérvételre de mivel 24-25 vagy 26 napos a ciklusom 5-étől már várható.

A férjem is szed vitamint és herevisszérre műtötték tavaly nyáron valamennyit javított az eredményén.

2019. ápr. 27. 19:33
 28/640 anonim ***** válasza:
Szuper, mivel ez az első hónapunk, mindketten csak tippelhetünk, melyik kategóriába esünk. Én remélem, inkább megjön, nem szeretném azt az idegtépő állapotot, hogy mindennap negatív tesztelés, menstruáció meg sehol...
2019. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/640 A kérdező kommentje:

Én is erre voksolok inkább jöjjön meg mint a bizonytalanság!


Még azt nem tudom hányadik napon próbálhatok tesztelni kiürült e már a szuri?

2019. ápr. 27. 20:35
 30/640 anonim ***** válasza:

Bocsi, a két utolsó bejegyzést nem olvastam, próbálom a másik gépet rendberakni, mert bekaptunk valami vírust.


Nálunk anyukámnak vannak ikertesói és unokatesómnak lettek spontán ikrei. Azonban a stimulációval, mivel több tüsző érik, elég nagy az esélye a többszörös megtermékenyülésnek.


Neked nézték inszem napján a tüszőidet? Nekem aznap már nem volt ultrahang, csak két nappal előtte, amikor a tüszőrepit be kellett adnom. Akkor a balba egy db 18 mm-es volt, a jobba pedig egy 15 és egy 16 mm-es (ami ugye nem számít, mivel az az oldalam átjárhatatlan). 15 éves korom óta gerincsérvem van, amit tornával karban tartok, szinte tünetmentes. Zsófinál azonban 56-ról 87 kg-ra (nem írtam el sajnos) híztam szülésre, így beállt a derekam, menni se tudtam, nem bírta a súlyt. Na, ezt elképzelem a tíz évvel idősebb testemmel, két vagy akár három gyerkóccel - lehet, hogy bele is halnék. Szóval egy babáért imádkozom, de természetesen ha ikrek, akkor is nagyon örülnék, csak aggódnék, amíg meg nem lennének.


Mióta szeretnétek babát? A meddőségi előtt Te kipróbáltál mindent (hőmérőzés, ovulációs teszt, tea, csodaszerek, méhpempő stb.)? Én csak az ovu tesztet, azt is csak két hónapig...

2019. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!