Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/640 anonim ***** válasza:
Na, ez a jó hozzáállás! Du. pont azt nézegettem, milyen teszteket kellene rendelni, mert kifogytam, csak ovu tesztem van, a jóslást meg hülyeségnek tartom, arra nem lövöm el. Vehetnék drogériában vagy gyógyszertárban is, de a netről rendelve 8-at kapok egy áráért. Szóval a kézbesítést követő napra gondoltam. Te leellenőrzöd a tüszőrepi"maradványát"? Ha igen, mikor?
2019. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/640 A kérdező kommentje:

Nekem van itthon még pár tesztem nem kell venni.

Nemtudom még mikor de biztos hogy fogok csinálni tesztet ellenőrzés céljából csak nem tudom mikor csináljam. 8-10 napot kell várni kb akkorra ürül ki a tüszőrepesztő. Neked már 8. Napon nem mutatta ugye? Szerda körül kéne már szerintem


De egyébként abban meg biztos vagyok hogy a vérvétel előtt 100% hogy nem bírom ki ne csináljak tesztet főleg hogy hamarabb várható a menzesz mint a vérvétel (feltéve ha addig meg nem jön :/)

2019. ápr. 28. 17:29
 43/640 anonim ***** válasza:
Okés, belőhetjük szerdát egy közös tesztelős napnak, a különbség, h más eredményt remélünk! 📌🚽⏳🍀👌🕖
2019. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/640 A kérdező kommentje:

Gya! Tisztára izgalmas! 😊😁 akkor szerdán teszt.


De amúgy az még olyan messze van....telhetne kicsit gyorsabban az idő jó lenne már tudni mi az eredmény...

2019. ápr. 28. 18:57
 45/640 anonim ***** válasza:
Holnaptól meló, nekem a munkában mindig elterelik a figyelmemet. Amúgy van valami hobbid? Nekem csomó háziállatom van, plusz imádok olvasni. Most keresgélek egy könyvet, ha jó, akkor magába szippant és nem agyalok máson!
2019. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/640 A kérdező kommentje:

Nekem is munka holnap már és a férjem is indul hajnalban...


Hiába kertes házban nőttem fel sajnos panel harmadikon lakom szeretem ezt a lakást de mivel nem tűröm az állatokat bent így kutyám nincs pedig imádom őket


Két papagájunk van imádnivalóak 😊


Hát igazán hobbim nincsen ha itthon vagyok akkor vagy a férjemmel beszélek headseaten amíg úton van (ingyen hívom bárhol van) miközben csinálom a dolgom vagy elugrom anyuékhoz vagy anyósékhoz. De általában találok magamnak elfoglaltságot.

2019. ápr. 28. 20:48
 47/640 A kérdező kommentje:
Neked milyen állataid vannak? 😊
2019. ápr. 28. 20:49
 48/640 anonim ***** válasza:

Most nagyon irigykedek... Komolyan a harmadikon laksz? Minden vágyam beköltözni társas- vagy panelházba, amit pár óra alatt kitakarítok, nem poros állandóan, nem jönnek be az állatok és a férjem és a gyerek nem rohan át a lakáson sáros lábbal "Bocsi, csak pisilek!" felkiáltással...


Én családi házban éltem mindig is, jelenleg egy falu legesleges legvégén, ma csak 5 óra volt a fűnyírás, gazolás (csak virágok, veteményesem nincs), öntözés, stb, de ha kertes házban nőttél fel, akkor ezt nem kell ragozni. :)


A haszonállatokat megvétóztam a páromnál, az elég volt gyerekkoromban. Most van 1 macska, 3 kutya, (na, lehet, hogy innentől veszítelek el) 1 skorpió, 4 cuki patkány, egy háromszáz l-es akvárium kb. 60 hallal és egy maréknyi óriáscsótány (az állatkereskedésben a skorpiónak vettük, de nem volt szívem vele megetetni őket). Mire mindennel foglalkozunk kicsit, az minimum egy-két óra, engem nagyon kikapcsol.


De tényleg irigykedek, ezek szerint Ti városban laktok, közel mindenhez... Én időnként szívesen költöznék, akár külföldre, akár városba, de a férjem imádja ezt a helyet, mert csendes, nincs szomszéd, a házat már nagyon az ízlésünkre formáztuk, kint kertészkedhet, kovácsolhat, építgethet, szerelhet....


Persze eljárunk mindenféle koncertekre, kiállításokra, színházba, de a legközelebbi város is 25 km, elég sokat kell utazni, hogy ezeket elérjük.

Azért persze gyönyörű a hely... Lassan érik a cseresznye, 4 óriási fa van egymás mellett, egy szuper hintaágyat feszítettünk ki közéjük, tavasztól őszig mindig kint olvasgatok, közben mélyládából szól a zene...


Bocsi, már megint rengeteget írok, elszalad velem a ló, bár addig sem gondolok arra, hogy rohanok és csinálok egy tesztet (tudom-tudom, tök felesleges erre ellőnöm az utolsót)...


Fiút vagy kislányt szeretnél jobban? És a férjed?

2019. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/640 anonim ***** válasza:
Milyen papagájaid vannak? Kézhez vannak szoktatva?
2019. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/640 A kérdező kommentje:

El kell hogy keserítselek de por az van dögivel harcolok vele mióta ideköltöztünk utálom úgy örültem itt fennt nincs por! De több van mint anyuéknál.



Két hullámos papagáj egy zöld alapszínű és egy lila. Nagyon aranyosak. Mivel én egész nap dolgozom a férjem nem sokat van itthon így nem akartam egyet hogy szegény depressziós legyen itt egyedül egész nap. De így meg hogy ketten vannak nehezen szelídíthetők. De nem baj én így is imádom őket és veszekedni így is tudnak velem ha valami nem tetszik hiába nincsenek kézhez szokva. De csak öt hónapja hoztuk őket még kis bébik voltak szóval még fiatalok és formálhatóak 😊


Ha kiengedjük őket néha akkor egész közel szállnak van hogy éppen mellém ha csinálok valamit nagyon édesek.


Az állatokkal úgy vagyok ki mit szeret nem veszítessz el attól mert van olyan állatod amit én nem tartanék 😊


Hű 3 kutya?? Milyen fajták? Imádom a kutyákat! Nagyon hiányzik hogy itt nem tarthatok. Az ölebeket nem szeretem németjuhászt meg nem tarthatok egy ekkora lakásban... Milyen fajták a kutyusok?


Én fiút szeretnék a férjem kislányt 😊

A család mindkét részről lányt akar mert mindenkinek fiúk vannak.


Tudom közhely hogy "mindegy csak egészséges legyen" de lánynak is örülök csak sikerüljön! ❤


És Ti??

2019. ápr. 29. 02:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!