Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sok az oldalon a kamu kérdés,...

Sok az oldalon a kamu kérdés, vagy létezik, hogy ennyi becsúszott baba van? Esemény utáni tablettát nem ismerik a nők vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Persze nagyon ritkán az sem hat, de inkább be sem veszik.
2019. nov. 17. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a lányom "becsúszott baba". Szoptattam még a fiam és azália fogamzásgátlót szedtem. Az egyik doki nem akarta kiírni, mert "szoptatás alatt nem lehet teherbe esni". Elmentem egy másikhoz ő kiírta, de elmondta hogy ez sem 100%-os védelem. Aztán rá 9 hónapra pozitívat teszteltem, vissza mentem hozzá és szó szerint leüvöltötte a fejem, mert meg akartam tartani. Idézem : " maga egy fiatal csitri. Lefogadom az elsőt is a semmire szülte, minek még egy?" Na akkor felálltam és otthagytam.


Van amikor a doki viselkedése miatt se mernek orvoshoz fordulni gyógyszerért. De itt sok a kamu és sok az igaz is. 50-50%-ban oszlik el.kb.

2019. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
88%
Az le maradt még, hogy férjnél is vagyok és 26 éves voltam akkor. :D védőnőnek elmeséltem és kiakadt.. és elmondta, hogy nem akarta mondani, de azzal a dokival gondok vannak. Sok kismama sírva jött el tőle.
2019. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszek a véletlenekben, ahogy a becsúszott/véletlen terhességekben.(Max a megerőszakolás esetében van ilyen, hogy becaúszott, véletlen gyerek.

Egy normális épeszű nő pontosan tudja, ha vedekezes nélkül kefél, abból bizony lehet gyerek. És ezt még a legalja falucskákban is biztosan tudják.

10 évig használtunk óvszert 0 szakadással, szóval ez az elszakadt a gumi is a kezdők ügyetlensége lehet, mert egy jól felhelyezett, jó szavatosságú óvszer nem szakadhat el csak úgy. Leesni leeshet a rossz méretválasztasnál.

4 évig alkalmaztuk a kicsi megfoganása előtt a megszakítást és csak egyetlen alkalommal nem szakítottuk meg, ebből lett a kisebb fiunk.

Egyik ismerősöm mondta, hogy a terhesség az erőszak kivételével mindig a nő akaratából jön létre. Ha védekezés nélkül szexel, akkoe tudja, hogy terhes is lehet, ezáltal nem becsúszott baba, hanem tervezett.

Az meg, hogy a pasinak kényelmetlen az óvszer, gagyi kifogás... Csak lusták. És vannak olyan fog.gátlók, amitől nem hízik a nő.

2019. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
98%
Nincs az esemény utáninak korhatára. Én 13 évesen kellett egyszer bevegyek, felírták probléma nélkül, nem lett semmi mellékhatása sem meg gyerek sem szerencsére.
2019. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
44%

A megszakításos védekezét alkalmazzák nagyon sokan, és szerintem nincsenek tisztában vele, hogy mennyit ér.

Ha jó ltusom úgy olvastam hogy 30%ks esély van így teherbe esni.

Persze ha egy kicsivel több esze van, akkor legalább a peteeresi időszakban húznak gumit, de ez sem a legbiztonsagosabb.


Én pedig nem értem, ha valaki annyira nem akar gyereket miért nem védekezik rendesen?!

Annak el tudom fogadni ezt a módszert, aki úgy van vele hogy nem baj ha jön a baba, de nem tervezem meg előre... Majd lesz ami lesz.


De aki biztos benne hogy úgyis elvetetné vagy valami az minek teszi ki ennek magát, és a babát? Nem egyszerűbb védekezni?

Annyi mód van már rá...

2019. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
26%

Engem is mélyen felháborít. Gusztustalan és gyomorforgató dolog számomra ha valaki az abortuszt használja védekezésnek. Szerintem túl könnyen lehet hozzájutni. Ha rajtam múlna csak kislányok, erőszak meg nagyon indokolt esetben lehetne.

Amúgy meg hiába két emberes dolog megcsinálni a babát, nem a férfi méhét teszik ki ennek, és testét lelkét, hanem a nőét, így nekünk kell tudatosnak lenni. Én bármi lenne, ha elhagyna akkor is felnevelném a kisbabámat.

És az a szomorú hogy nem is csak a legalsó réteget olvasni hogy járkál abortuszra, hanem sok 'értelmiségi' nőt is. Ráadásul fennhangon hirdetik hogy a nő azt csinál magával amit akar... Hát egy nagy túrót, ajánlom meg nézni hogy mekkora egy 8-12hetes magzat. Már dobog a szíve, vannak reflexei!

40ezer bazi kevés egy baba életéért.

2019. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
20%
Így van. Túl olcsó az abortusz. 18 év alattianak, vagy erőszak áldozatait, illetve beteg gyermeket váróknak ingyenessé tenném az abortuszt. Mindenki más, aki csak szimplán rossz, vagy egyáltalán nem használt semmilyen védekezési módszert, annak min. 120-150ezer ftra emelném. Legalább 2x meggndolnák, hogy havonta adnak ki 3000 ftot fogamzásgátlóra vagy hüvelygyűrűre (aki nem bírja a hormonokat) vagy egyben ad ki 150et...
2019. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, szerintem az téveszt meg, hogy akinél jól működik a fogamzásgátlás, az nyilván nem írkál erről semmit, hanem csak az fog, akinek problémája van.

Az esemény utáni tablettáról meg picit el vagy tájolva, gyártó szerint is olyan 85% körül van csak a hatékonysága a gyakoribb l-norgestel hatóanyagúnak, ami tkp a boldogult Postinor új néven, ezerszeres áron.

(az ulipristal hatóanyagú "120 órás", az EllaOne valamivel megbízhatóbb, de még drágább)

Lássuk be, nem minden ember pattint elő egyszerűen 6-8 eFt-t plusszban, és ráadásul az, hogy fel kell iratni, ezek együtt elég rendes visszatartó erőként hatnak. Szóval vagy reális áron és nagyobb, több adagos kiszerelésben kellene árulni - mint anno a 10 szemes Postinor - ami 5 tabletta Escapelle-vel volt egyenértékű - vagy vény nélkülivé kellene tenni, mint Európa nagyobbik felén.


Utolsók, mi lenne, ha nem mások méhe, embriója, ogamzásgátlása, lelkiismereti szabadsága körül fontoskodnátok? Én spec rendkívül együttérzek azzal a férfival, akinek csak olyan nő jut, aki ugyan szerelmet HAZUDIK, de valójában egy embrió fontosabb neki a párjánál. Akinek ilyen párja van, annak tök felesleges ellenség, adott esetben a párja fogja messze a legnagyobb kárt tenni az életében. Egy gyereket a két szülőjének kell akarnia.

2019. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó... Mondasz valamit de sajnos rengeteg olyan van hogy a férfi kényszeríti abortuszra a nőt. Ha szeretsz elveted...

Vagy

Ha megtartod megolom magam

Érzelmileg zsarolja a nőt, hogy megkapja amit akar... És az nem a gyerek.


Ez se normális dolog. Ő is csak hazudjaakkor a szerelmet, hiszen nem nézi mit kell a nonekvazelni,

2019. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
49%

*mit kell a nőnek atelni, vagy ha ő szeretné a babát... Akkor?!

De gondolom a gumi esetek többségében nem volt rajta...

2019. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!