Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sok az oldalon a kamu kérdés,...

Sok az oldalon a kamu kérdés, vagy létezik, hogy ennyi becsúszott baba van? Esemény utáni tablettát nem ismerik a nők vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Persze nagyon ritkán az sem hat, de inkább be sem veszik.
2019. nov. 17. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
70%
Ítéld, de csendben. Senki nem kíváncsi a zsarolásra, meg a propaganda filmekre, képekre, meg hogy ti mikor engedélyeznétek az abortuszt, meg mit csinálnátok egy abortuszon átesett nővel.
2019. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
11%

"Ítéld, de csendben. Senki nem kíváncsi a zsarolásra, meg a propaganda filmekre, képekre, meg hogy ti mikor engedélyeznétek az abortuszt, meg mit csinálnátok egy abortuszon átesett nővel."


Csináltam ilyet? Véleményt azért csak csak nyilváníthatok. Vagy, aki nem ért egyet az hallgasson? Tehát csak jót lehet mondani, rosszat nem? Ez akkor nem az, amit írtatok, hogy homokba dugjuk a fejünket?

2019. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
69%

Ja persze, nem csináltál ilyet, épp csak:


"Ha rajtam múlna csak kislányok, erőszak meg nagyon indokolt esetben lehetne."


"..hirdetik hogy a nő azt csinál magával amit akar... Hát egy nagy túrót..."


"ajánlom meg nézni hogy mekkora egy 8-12hetes magzat. Már dobog a szíve, vannak reflexei!"


De te aztán nem. Épp csak egyszer azt írod, hogy a nők hirdetik, hogy azt tesznek a testükkel, amit akarnak és hát a nagy túrót, mert nem is, utána meg jajj minden nő rendelkezhet a teste felett, te ilyet nem állítottál. Egyik szavaddal ütöd a másikat és még csak észre sem veszed!

De, döntéspártiak vagyunk és meglepő módon a döntéspartiak nem mennek oda minden kérdés alá észt osztani és odaböfögni, hogy szerintük csak ez meg az vállalhatna gyereket, nem akarunk senkit érzelmi zsarolós maszlagokkal "befolyásolni", ellenben a magzatfanatikusok. Te is úgy indítottál, hogy be kéne tiltani és csak nagyon nagyon indokolt esetben meg erőszaknal és kislányoknal kéne engedélyezni és különben is milyen kevés a 40 ezer forint az abortuszért és különben is dobog a szíve és blabla.

Folyamatosan a másik teste feletti döntést akarnátok beszabályozni és "finoman" ráerőszakolnátok a másikra a ti nézeteiteket, mert hát csak az a jó és helyes, amit ti annak gondoltok..

Hagyjuk már. Meg lehet nézni az abortuszos kérdéseket, a 99%-nál egyből megjelennek az abelllenesek, mint a Keselyűk és megy az érzelmi zsarolás, a kamu dokumentumfilmekre való hivatkozás, a gyilkosozás stb stb. Mikor jutunk már végre el oda, hogy TISZTELETBEN tartjuk a másik döntését és nem akarunk mindenáron belepofazni abba, hogy ki mit csináljon a testével és az egyetlen életével?!

2019. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
10%
26os és miért is? Barátnődnek joga volt megölni a gyerekét, az ő anyjának miért lett volna kisebb joga azt tenni amit ő akart? Az abortuszpártiak szajkózzák a döntési jogot. Nos, a csaj anyjának is joga volt dönteni arról hogy egy ilyen nőt nem akar maga körül tudni, szíve joga.
2019. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
26%

De azért ne túlozzunk már, hogy több százezerre kéne emelni az árát meg csak az mehessen abra, aki erőszak áldozata és amúgy is be kéne tiltani stb. Mert, hogy itt is voltak ilyen "csodálatos" javaslatok. Mindenki foglalkozzon szépen a saját méhével, ne máséval. Senkinek nincs semmi köze ahhoz, hogy ki miért megy abortuszra.


Ok, de akkor ne a mi adónkból finanszírozzák az olyanok abortuszát aki lusta védekezni. Mert bizony, ez a kb 30 ezer a tizede se a valódi költségeknek, és kapartatás helyett mehetne olyan dolgokra amik számítanak. Aki buta volt meg fizesse a teljes árat, másodjára biztosan jobban odafigyel.

2019. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
77%

Inkább ezt fizessék az én adómból, mint a sok becsúszott babókát, meg a sorban szülő nőket, akiknek bűzlik a meló és nem akarnak visszamenni dolgozni egy 10 évig (vagy soha). Ez olcsóbb. Egyébként mennyi akkor az abortusz teljes ára? Szerinted TB támogatott? Erről még nem hallottam.

Nem, nem emberéleteken keresztül gázolva mérem az "árakat", mert abban a magzati állapotban nem életképes az a leendő ember, amit abortálnak. Amit, nem akit. Nem életképes személy, nem illeti meg semmiféle vélelem vagy védelem, CSAK élve születés esetén.

Egyébként meg a 22-es válaszadó kiváló magyarázatot adott, miért nem lenne érdemes rákényszeríteni a nem kívánt gyermek megszülését a nőkre. Kinek jó az, ha sz.rik arra, ami a testében van, és iszik, dohányzik, stb?

Amúgy meg konkrétan a kérdésre válaszolva: egyszerűen nem védekeznek. Ostoba tinédzser koromban velem is előfordult, mákom volt, nem csúszott be soha. És elmondom neked, hogy szinte minden barátnőm eljátszotta ezt nem egyszer (kettejüknek az egyetemi baráti körömből annak idején volt abortuszuk, náluk nem jött be...). Szóval ebből kiindulva el tudom képzelni, hogy baromi gyakran előfordul a hazárdírozás.

2019. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
59%

#34 " 26os és miért is? Barátnődnek joga volt megölni a gyerekét, az ő anyjának miért lett volna kisebb joga azt tenni amit ő akart?" - nézd, a barátnő nem igazán tehet róla, hogy neki csak egy olyan "anya" jutott, aki nem tudja megkülönböztetni egy gyermek megölését egy 8-9 hetes embrió legális abortálásától.

Azért egy normális szülő tisztában van azzal, hogy a gyereke az egy másik ember, és nem az ő tulajdona, a világon semmi joga számon kérni rajta a saját gondolkodását és értékrendjét. Tudod, én már úgy vagyok vele, hogy csak a "persze csak a legeslegjobbat akaró" szeméttől mentsen meg a sors, a többiekkel el vagyok magam is.

2019. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként mennyi akkor az abortusz teljes ára? Szerinted TB támogatott? Erről még nem hallottam." - nem a TB támogatja, hanem a költségvetés... egyébként könnyű kiszámolni, ha Bécsben az ottani kórházi bérek és költségek mellett cc 500 EUR úgy, hogy abba az intézmény-fenntartás arányos része is benne van, nálunk olyan 70-80 eFt körül lehet. És ez stimmel, mert a magánkórházak olyan 100 eFt körül vállalják úgy, hogy abban némi profit is benne van.

Szóval aki szerint "tízszerese" az persze ostobaságot beszél, kb ötszörös egy bécsi magánkórházban. Nálunk állami (nonprofit) intézményben meg kb duplája a befizetett összegnek.

2019. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
74%
Csak tudnám, hogyha az 59%-os elmeháborodott válaszoló ennyire ellenzi az abortuszt, miért lebzsel mindig ebben a kategóriában, és szól be az ÖSSZES kérdés alá valamit?!
2019. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
64%

#34 Huhh, inkább nem is minősítelek, mert az nyomdafestéket nem tűrne. Mi az, hogy miért is?! Még van képed megkérdezni?? Milyen "szülő" az, aki képes a saját gyerekét kitagadni és utcára tenni, csak mert az KÜLÖNÁLLÓ ember, önálló döntéssel, gondolatokkal, nézetekkel??! Az ilyen ne merje magát szülőnek nevezni, sőt még embernek se! Agyam eldobom, hogy valaki képes így gondolkodni. Büszke lehetsz magadra, ha a bajban lazán hátat fordítanal a tulajdon lányodnak, csak mert az nem hajlik meg a te akaratod előtt! Csak addig tartod a lányodnak, míg dróton rangathatod? Undorító, gusztustalan az ilyen ember.... Ja és mielőtt idiótaságokkal dobálózol, nyisd már ki egy biológia könyvet! Ugyanis igen csak alacsony IQ-ra vall egy legális műtétet gyilkossággal egy lapon említeni. Az abortusz NEM gyilkosság, egy fejletlen, életképtelen embrió abortálása, aminek se érzelmei, se tudata, se fájdalomérzete, sem semmi mása, amire az életben maradáshoz szükség lenne, minden csak nem gyilkosság. Aki ennyit se tud, az nem tudom minek okoskodik.


Egyébként meg nem a te tiszted megállapítani, hogy mit miből fizetnek! Minden dolgozó ember keményen adózik, úgyhogy nehogy már te akard megszabni, hogy mit fizessenek belőle. Tudod mit? Én meg nem akarom, hogy az én adómból fizessék azoknak a segélyét, akiknek csak szülni volt eszük, dolgozni már nem. Vagy hogy stadionokat építsenek közpénzből pl. Ez sincs túlságosan ínyemre, mégis ez van. Inkább fizessék az adómból az abortuszt, semmint hogy olyanokra menjen a pénz, akik nagykegyesen képesek valahogy fél év munkát kipréselni magukból, majd elmennek sorozatba legyártani 2-3 gyereket és otthon csücsülnek 6-9 évet, mert büdös a munka, de persze a CSED/GYED meg GYES az jó, az nekik jár..

2019. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!