Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sok az oldalon a kamu kérdés,...

Sok az oldalon a kamu kérdés, vagy létezik, hogy ennyi becsúszott baba van? Esemény utáni tablettát nem ismerik a nők vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Persze nagyon ritkán az sem hat, de inkább be sem veszik.
2019. nov. 17. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
56%

Te beszélsz hülyeségről, mikor még egy sültkrumpli is értelmesebb nálad?:D

Képzeld felfogtam, amit írtál, a lényeg tömören az, hogy aki nem a te értékrended szerint él, azt börtönbe kell zárni. Nos hát gratulálok, de ilyen alapon te is börtönbe vagy csukható bármilyen indokkal, ami nekem vagy X-nek vagy Y-nak nem tetszik. Ez ilyen egyszerű és oda vissza működik ám. De sajnálattal kell közölnöm, hogy te egy senki vagy ahhoz, hogy megmond a másiknak hogyan kéne a szexuális életét élnie, nincs jogod ledugni a torkán, se ráerőszakolni a másikra a saját nézeteidet és értékrendet.

Te úgy éled az életed, ahogy akarod! A másikhoz viszont nincs semmi közöd, sem ahhoz ha abortuszra megy, sem ahhoz hogy hogyan szexel, ennyi. Aki nem képes ezt felfogni, azzal mincs is miről beszélni. Egy nőnek joga van dönteni a teste felett, pont. És ez független attól, hogy te egyetértesz-e vele vagy sem. Az viszont több, mint nevetséges, hogy csak azért, mert valaki nem úgy pattog, ahogy te fütyülsz már börtönbe csuknád. Téged kéne inkább becsukni valami jó pszichiátriára, ahol elmagyarázzák neked miért is nincs jogod mindenkire ráerőltetni a saját akaratod.

Egyébként kicsit sem meglepő módon arra továbbra sem tudsz semmit sem reagálni, hogy akkor ugye teljesen rendben van az is, ha pl X vagy Y bezárat téged szépen a dutyiba, csak mert szültél, nem de? Mert ő például azt tartja felelőtlenségnek, hogy folyamatosan szülik a kölköket, miközben a Föld már így is túl van népesedve. Ergo azért, mert az ő értékrendjebe nem fér bele, az hogy sorozatban jönnek a gyerekek, így mindenkit bezáratna, aki szül. Ennyi, akkor ez így teljesen rendben van, ugye?? Vagy csak te erőszakolhatod rá másra az értékrendedet, ha más próbálja ugyanezt csinálni, akkor meg kikéritek magatoknak?:) Vicces.

És ne keverjük a szezont a fazonnal, ugyanis te nem a véleményedet mondtad el, hanem nemes egyszerűséggel itt is csak a saját értékrendedet próbáltad letuszkolni mindenki torkán és hülyébbnél hülyébb "ötletekkel" álltál elő, hogy hogyan kéne megfosztani a nőket az önrendelkezés jogától. Persze csak azokat a nőket, akikről te úgy gondolod, tehát azoktól akik nem hajtanak fejet a te szentséges nézeteid előtt.

Amúgy érdekes, szerinted az a saját véleményed kifejtése, hogy nekiállsz számon kérni hogy ugyan miért nem védekeztek, és ugyan miért akarja elvetetni, és ugyan miért nem vállalja a felelősséget, na meg mégis, hogy gondolja hogy neki joga van elvetetni?? Ez a véleményed kinyilvánítása, hogy megállás nélkül számon kéred az emberen a saját döntéseit?! Folyamatosan más méhében turkálsz és még csak észre sem veszed..🤦‍♀️


Nyugodtan idehányhatod még egyszer, hogy szerinted akkor is le kéne csukni azokat, akik nem azt csinálják, amit te akarsz, de ez továbbra is csak egy álomvilág, ami kizárólag a te fejedben létezik, és amiből soha nem lesz valóság, remélem azzal azért te is tisztában vagy.

Az már erősen súrolja a diktatúra, hogy börtönbe dugok mindenkit, aki nem úgy pattog, ahogy én fütyülök neki.

2019. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
45%
Egy gyerekhez két ember kell. A mai világban mindkét fél tud védekezni ha akar. Csak a férfiéknak kényelmesebb csupaszon baxni és áthárítani a felelőséget, na te bizony egy ilyenek vagy az ékes példája. Olvas utána a védekezés hiba lehetőségeiről. Csak abba gondolj bele a fidess agyaddal, ha van egy családba 3 gyerek és a negyedik jön mert az adott hiba százalékba beleesik és más választás nem marad nekik, mert a másik 2 gyerek felnevelését veszélyezteti. De gondolom ti férfiak vagytok a tökély. Nektek csak legyen kényelmes a szex.. De gondolom a beteg gyerekeket is szüljék meg, hogy a te lelkivilágod nyugodt legyen. Elvégre nem a te tested éß életed változik meg, ha megunod a családod mehetsz egy új nőcskéhez akinek nincs (még) gyereke. Kíváncsi lennék, hogy hány gyereked van ennyi ésszel.. Vagy 0 (erős gyanú) vagy 10 és nem tudsz otthon érvényesülni ezért nyomnád le a másik emberen a saját átkeresztény nézetedet.
2019. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

#62 (#64), attól, hogy a 66%-os nyomatja itt a magzatvédő-szöveget egy dolgon gondolkodj már el: mi a túróért akarna az ember nem jó szexet magának? (a nők fele ugyanúgy rühelli az óvszert - szerencsére)

Szóval te ugyanúgy rátukmálnád a saját normádat másokra, csak a 66%-os a nőkre, te meg a férfiakra.

Én meg azt mondom, hogy minden pár úgy védekezik, ahogy akar, és akkor vállal gyereket, amikor akar...

2019. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
65# mi nem használunk óvszert én se és a párom sem szeretem. De védekezünk is, viszont mindezt azért írtam neki, mert szerinte csak a nőnek KELL védekeznie a férfiaknak nem kell.
2019. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
#66, szerintem a 66%-os barátunk arra építi a logikáját, hogy a terhesség sorsáról mindenképpen a nő dönt, tehát ha védekezés mellett, ha a védekezés hiányából jött össze, az AB a JOGILAG a nő privát döntése. Tehát ő voltaképp nem a védekezés hiányát szankcionálná, hanem az AB melletti döntést... ha jól értem.
2019. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
64%

68# én ezt értem, csak azt az erőszakosságot nem támogatom amit ő képvisel. Nekem is van 2 gyermekem és sajnos 18 evésen egy erőszak miatti ab-om. Ezért én is börtönt érdemelnek? Tisztességben nevelem a gyermekeim, nem ilyen egyszerű az abortusz. Bár tény, hogy sok embert nem érdekel a hanyadikra megy. De vegyük az én esetem. Nem volt se állasom, nem támogatott senki, a gondolatát se -bírtam elviselni, hogy erőszakból születik. Jó döntés volt? Igen (sajnos) Ha nem ebből születik megtartom? Igen. Védekeztem? Nem. Miért? Nem volt pasim egészen 21 éves koromig. Az első nagy szerelmem a gyermekeim apja. Nem hiszem, hogy ezért valaki rosszabb ember és börtön járna érte.


Az hogy az erőszak, hogyan történt max privátba írom le. Nem hiszem, hogy ez szorosan a feltett igencsak provokatív kérdéshez tartozik (szorosan).

2019. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

Mint írtam, az erőszak egy teljesen másik téma. (és ott énis támogatom teljes mértékig az abortuszt, mert nem a nő hibája, hogy rákényszerítették a védekezés nélküli szexre)


Mint írtam nő vagyok, volt egy abortuszom, beteg baba miatt, illetve volt 3 missed abom, és van egy egészséges gyerekem. Nem véletlenül osztom itt az észt, mert nagyon jól tudom, hogy a legtöbb nő miért megy abortuszra. És elég csekély azoknak a száma akik beteg baba miatt, erőszak miatt, vagy védekezés melletti terhesség miatt mennek abortuszra. Szinte büszkék arra hogy azért járnak 3 havonta abortuszra, mert a pasijának kényelmetlen az óvszer, a többi védekezési forma meg macerás és drága. És ez az, ami szerintem gusztustalan. Mert úgy játszadoznak egy elindult élettel, mintha csak egy szőrszál lenne, amit ki kell tépni..

2019. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:

69-es akkor sem helyes a saját elveid másra kényszeríteni. Tudnék olyat mesélni hogy sírva fakadnál a magyar rendszeren.

Amikor nekem volt az ab-om szeptember volt a szobatársamnak abban az évben a 2. abja volt. Amikor a második gyermekemmel fenyegető vételes miatt kórházban feküdtem hatan voltunk 1 kórteremben ott az egyik csaj 24! Évesen a 4. Gyereket szülte az árvaházba, mert elvették tőle mindegyiket. Na elsősorban az ilyet kelleme büntetni, nem mindem nőt aki a védekezés ellenére (márha védekezik) abra megy. De ennél is tudnék durvánkat írni, de azt csak privátba. (Nem vagyok rá büszke, hogy ismerek ilyen embert mint akiről írnék)

2019. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
0%

Nem kényszerítettem rá senkire az elveimet. Elmondtam a véleményemet, és azt, hogy ha én lennék a kormányfő, bizony szankcionálva lenne mindenki aki nem tud normálisan védekezni. Az is aki felelőtlenül árvaházba, meg putriba szül 5 gyereket, és az is aki felelőtlenül 3 havonta abortuszra járkál, mert ezt tartja a legolcsóbb védekezési módszernek.


Ha én lennék a kormányfő, TB támogatott lenne a fogamzásgátló, hüvelygyűrű, kB 500 ft/hó lenne az ára, az abortuszt pedig 100.000 ftra emelném (aki bizonyítottan erőszak által lett terhes, vagy beteg babát hord, annak pedig ingyenes lenne), 1 éven belül a többedik abortuszt végző nőknek abortuszonként 50.000 ftal emelkedne az ára, a 3. abortusznál pedig 1 hónap elzárással is jutalmaznám. Mert aki 1 éven belül a 3. abortuszára megy az már nem a véletlen műve.


Így az árak is ki lennének egyenlítve, hiszen a fogamzásgátló olcsóbb lenne, de az abortusz drágább, ez a kormánynak teljesen megéri, a nők pedig elgondolkodhatnak rajta, hogy inkább kifizetik azt a havi 500 ftot, ami kB egy kávé ára, vagy kifizetik szépen 3 havonta a 100.000+ ftot abortuszra.


Ezzel talán csökkenteni lehetne a felelőtlen gyerekszülést, és a felelőtlen abortuszt is, de a nők joga is meg marad, hiszen elmehetnek ugyanúgy abortuszra ha akarnak, csak jó mélyen nyúlhatnak a pénztárcájukba. Az aki még egy éven belül a harmadik abortuszát intézi, az meg meg is érdemli az 1 hónap elzárást, mert mint írtam, az már nem a véletlen műve...

2019. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
41%

#68, abszolút megértelek... nekem meg az a gondom ezzel az egésszel, hogy mire az ember végre megszabadul a "csak a legjobbat akaró szülei féltő gondoskodásától" (szóval attól hogy mások nevelés címén beleugassanak a dolgaiba), akkor menetrendszerűen érkezik a következő adag "csak jót akaró" beleugatni szándékozó... szóval szerintem a világ első rendű rákfenéje a másokat örökösen nevelni akaró paternalista-maternalista zacc.

És az a baj, hogy ahogy telik az idő, úgy van egyre több belőlük, úgy csökken egyre inkább a saját szabadságunk (persze "csak a mi érdekünkben":()

2019. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!