Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondoltok az új abortusztö...

Mit gondoltok az új abortusztörvényről? ( Lengyelországban van ez , nem Magyarországon)

Figyelt kérdés
Az új abortusztörvény. Miszerint a súlyosan beteg magzatot is kötelező megszülni. Alapjáraton sosem voltam abortuszellenes. Ez egy lehetőség arra , hogy helyrehozzuk a hibáinkat. Hozzátenném nekem sosem volt abortuszom és nagyon odafigyelek,hogy ne is legyen , de azt is tudom hogy gyereket sem szeretnék soha . Viszont itt a kérdésem inkább arra irányulna, hogy mit gondoltok arról , amikor még a súlyosan beteg magzatokat is meg kell szülni? Véleményem szerint ez undorító és gyomorforgató . Hihetetlen hogy 2021ben ennyire visszafejlődik a társadalom a nők jogairól már nem is beszélve

2021. febr. 7. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
59%
18 van különbség egy sejtcsomó, és már egy élő ember között.
2021. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
6%
Fogantatástól fogva az már egy élet, mert benne van a lélek - kár ezzel a sejtcsomóval nyugtatgatni magatokat!
2021. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:

19es

Egyetértek veled . Én nem mertem ennyire extremen fogalmazni , mert a szentfazekak így is előjöttek

2021. febr. 7. 10:32
 24/65 anonim ***** válasza:
12%
Minden abortuszon átesett nő élete végéig cipeli a lelki terhet. Persze akinek nincs lelkiismerete, az nem.
2021. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
88%
És ha nem hiszek a lélekben, meg egyéb mesékben? Mind ugyanúgy fogunk elrohadni a föld alatt, nem marad utánunk semmi. Pont az a nyugtatgatás, amikor valaki ezt magyarázza be magának, hogy ne kelljen szembenézni a valósággal.
2021. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
4%
Inkább legyek szentfazék, mint gyilkos..!
2021. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:

22es

Nem magunkat nyugtatjuk. Hanem az olyanokat , mint amilyen te is vagy . De semmi baj , nem szégyen ha nem vagy tisztában dolgokkal , csak legalább ne hangoztatnád

2021. febr. 7. 10:33
 28/65 anonim ***** válasza:
89%
11 hány családot ismersz, ahol nem lepett le az apa a fogyatékos gyerek mellől? En egyetlen egyet!!!!!! Úgy elhúznak mint a vadlibák. Anya meg ott marad 28000ft-tal havonta, meg 40000 gyerektartással. Egy normális élet esélye sincs. Apa meg újra nősül aztan mossa kezeit. Hat kosz. Megkerdezhetjuk a faszit, de akkor te is úgy gondolod onnantól minden jövedelme 100%-at bent hagyja a családban, ugye? Hovatovább ha elválnak akkor a gondozásbol is 50%-ban veszi ki a részét ugye?
2021. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
88%

#24 Mert az nyilván jobb, hogy megszüli a gyereket, ezzel tönkretéve 3 ember életét is, és majd pár év múlva felakasztja magát a gyerekei előtt, hogy már nem bírja, mert ő nem akart ilyen életet.

Igen, van ilyen, saját szememmel láttam.

2021. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

26os

Nem csak szentfazék , hanem nyomorult is

Potyogtass akkor beteg gyerekeket és neveld fel őket nulla segítséggel

2021. febr. 7. 10:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!