Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondoltok az új abortusztö...

Mit gondoltok az új abortusztörvényről? ( Lengyelországban van ez , nem Magyarországon)

Figyelt kérdés
Az új abortusztörvény. Miszerint a súlyosan beteg magzatot is kötelező megszülni. Alapjáraton sosem voltam abortuszellenes. Ez egy lehetőség arra , hogy helyrehozzuk a hibáinkat. Hozzátenném nekem sosem volt abortuszom és nagyon odafigyelek,hogy ne is legyen , de azt is tudom hogy gyereket sem szeretnék soha . Viszont itt a kérdésem inkább arra irányulna, hogy mit gondoltok arról , amikor még a súlyosan beteg magzatokat is meg kell szülni? Véleményem szerint ez undorító és gyomorforgató . Hihetetlen hogy 2021ben ennyire visszafejlődik a társadalom a nők jogairól már nem is beszélve

2021. febr. 7. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
88%
K i b a sz o t t gáznak tartom, hogy férfiak döntenek arról, hogy nők megszüljenek e ilyen gyereket. Mondjuk akiről tudni lehet, hogy csak 2 hónapig fog élni. Ha lengyel lennék, felrobbantanám parlamentet, vagy vmi ilyesmi.
2021. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a nagyon fura, hogy a hívők (itt is) Istent játszanak és simán azt gondolják, hogy nekik joguk van megszabni, hogy igenis szenvedjenek a nők. Ők hisznek abban, hogy ez a rossz gondolkozás visszaszáll ránk, de érdekes módon rájuk már nem száll vissza a saját átkozódásuk. Mert igen, ez átok!! Istent játszani és más embernek nyomort kívánni csak azért, hogy az ő hitük nyerjen, az átok! Pedig úgy tudom, hogy a bibliában is szerepel a szabad akarat...
2021. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
85%
Abszolút egyetértek a #61-es válasszal...
2021. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
74%
29 es. Nem 3 nem is 4 (anya, apa, egészséges tesó és, beteg) hanem az egész adózó társadalom életét teszi tönkre. Nem elég hogy elkell tartanunk 1 fogyatékost plusz még az anyját is tartjuk el. Kár volt bevezetni bár (egy nő két dologra képes Arra Hogy Legyen, és Arra Hogy Ne legyen gyereke.) emelgetes, Forró fürdő, energiaitalok. Koplalás só oldat fecskendezés. Stb. Amugy én pont az ellenkezőjét csináltam volna ha beteg kötelező abortusz. Ha mégse akkor oké de nevelje saját pénzből ne a mi adónkból. (meg ha tudja előre hogy beteg lesz de...) meg kuncsorognak a neten is. Holott tudják előre mi lesz.
2021. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
90%

Undorítónak tartom. Mindig is abortuszpárti voltam és az is maradok. Általánosságban is úgy gondolom, hogy ha valaki bármilyen módon, de teherbe esik, viszont nem akarja megtartani, akkor legyen joga és választási lehetősége.

Így majd terjedni fog az illegális abortuszok száma, rossz körülmények közt, mert egy nő bármit megtesz, ha nem akar szülni, sok nő bele fog halni, a mostaninál több lesz az újszülöttek elhagyása vagy megölése is. Ez senkinek sem jó. Ebbe senki másnak nem kellene beleszólni ilyen szinten. Csak az adott nőre tartozik.

Engem se akadályozhatna meg senki az abortuszban, ha arra szükségem lenne. Szerencsére eddig sikerült elkerülnöm ezt a problémát védekezéssel. Remélem ez után sem lesz baj. Ha mégis, a lehető leggyorsabban elintézném a műtétet.

2021. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!