Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondoltok az új abortusztö...

Mit gondoltok az új abortusztörvényről? ( Lengyelországban van ez , nem Magyarországon)

Figyelt kérdés
Az új abortusztörvény. Miszerint a súlyosan beteg magzatot is kötelező megszülni. Alapjáraton sosem voltam abortuszellenes. Ez egy lehetőség arra , hogy helyrehozzuk a hibáinkat. Hozzátenném nekem sosem volt abortuszom és nagyon odafigyelek,hogy ne is legyen , de azt is tudom hogy gyereket sem szeretnék soha . Viszont itt a kérdésem inkább arra irányulna, hogy mit gondoltok arról , amikor még a súlyosan beteg magzatokat is meg kell szülni? Véleményem szerint ez undorító és gyomorforgató . Hihetetlen hogy 2021ben ennyire visszafejlődik a társadalom a nők jogairól már nem is beszélve

2021. febr. 7. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
89%
40es vagyok, még egy gondolat. Írta az egyik fanatikus, hogy vigyázzon a kérdező, mert visszaszáll rá minden. Az rátok nem száll vissza, hogy azt kívánjátok, hogy inkább dőljön nyomorba az anya? Mondom ezt úgy, hogy én is hiszek ebben, de az elvakult, logikátlan gondolkodást nem vagyok képes megérteni.
2021. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod
2021. febr. 7. 12:56
 43/65 anonim ***** válasza:
89%

Végtelenül gusztustalan ez a törvény, és minél előbb el kéne törölni.

Senkinek nincs joga dönteni arról, hogy egy nő megtartsa-e vagy sem a gyerekét, még akkor sem ha hatalmi pozícióban van!


Belegondoltak ezek a döntéshozók abba is, ha egy sérült, beteg gyerek felnő és meg tudja érteni, hogy nem lehet belőle egészséges felnőtt, és megkérdezi az édesanyjától, hogy miért szülte meg, milyen érzés lesz az a nőnek?


Lehet dobálózni azzal, hogy minden életnek világra kell jönnie, de ha szenvedés vár rá, miért kell belekényszeríteni?

Miért kell megszülni egy olyan gyereket, aki nem élhet egészségesen és boldogan?

Azt hiszik nem jön rá, hogy az ő élete szenvedés lesz?

2021. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
3%
Azt gondolom, jól tették, hogy meghozták ezt a törvényt. Legyen itt is ilyen minél hamarabb.
2021. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
88%

Siralomszoba? Beteg emberek beteg agymenése. Mert milyen szép is az, ha a terhes kismama kiságy helyett koporsókat nézeget. Szadisták.


Aztán még is itt is akad, aki szerint ez így jó. És még mindig nem vagyok annyira gonosz, hogy neki is ezt kívánjam.


Kérdező, az én felfogásomban ez a törvény bűn és erkölcstelen. És a pokollal fenyegetőzőnek üzenem, hogy én ugyan nem hiszek a pokolban, de ha mégis létezik, szerintem azoknak van fenntartva akik más embereknek szenvedést okoznak. Pld. ennek az embertelen és erkölcstelen törvénynek a kieszelőinek, keresztül vivőinek és támogatóinak.

2021. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Elképesztő, hogy ezt hazánkban is van aki támogatná. Hogy olyan gyereket kelljen szülni aki ki tudja milyen rövid vagy hosszú élete alatt gépekre lenne kötve. Vagy ha nem, hat akkor is gondozásra szorulna. Ezzel csak azt érik el, hogy sorban fogjak ezeket a babákat a kórházban hagyni. És nem tudom őket elítélni.
2021. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
87%

44es, itt nem fogják bevezetni.

A lengyelek köztudottan vallásfanatikusok, így nem csodálkozom, hogy ők ezt bevezették. (Aztán pokolba majd valóban ők kerülnek ennyi nőnek szenvedést okozva). Hamarabb fogják bevezetni Romániában, mint itt. Ők is hajaznak a lengyelekre vallásosságban.

2021. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
86%
Nem, Romániában nem fogják bevezetni. Ott már megtapasztalták az abortusztörvény szörnyű következményeit, ami 21 évig keserítette meg az emberek életét. És habár rövid az emberi emlékezet, ezt még sokáig nem fogják elfelejteni. Pedig még az őrült diktátornak is volt annyi esze, hogy nem akarta, hogy életképtelen csecsemők jöjjenek a világra.
2021. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
46%
Kimondottan abortuszellenes vagyok, nonszensz, hogy 2021-ben még midnig nem tudnak normálisan védekezni állítólag intelligens emberek amikor soha nem volt még ennyi lehetősége erre, de én is túlzásnak tartom a törvényt.
2021. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
77%
#49 De azt ugye tudod, hogy nincs 100%-os módszer?
2021. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!