Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondoltok az új abortusztö...

Mit gondoltok az új abortusztörvényről? ( Lengyelországban van ez , nem Magyarországon)

Figyelt kérdés
Az új abortusztörvény. Miszerint a súlyosan beteg magzatot is kötelező megszülni. Alapjáraton sosem voltam abortuszellenes. Ez egy lehetőség arra , hogy helyrehozzuk a hibáinkat. Hozzátenném nekem sosem volt abortuszom és nagyon odafigyelek,hogy ne is legyen , de azt is tudom hogy gyereket sem szeretnék soha . Viszont itt a kérdésem inkább arra irányulna, hogy mit gondoltok arról , amikor még a súlyosan beteg magzatokat is meg kell szülni? Véleményem szerint ez undorító és gyomorforgató . Hihetetlen hogy 2021ben ennyire visszafejlődik a társadalom a nők jogairól már nem is beszélve

2021. febr. 7. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
3%
Az igazságot megvédik az igazak, míg a hazugságaitokkal pokolra kerültök. Hiába gúnyolódtok, Isten megbünteti a bűnösöket és majd meglátjátok, hogy megfizettek bűneitekért. Kérdezőnek kár volt kiírnia ezt a kérdést, hiszen nyilvánvaló, hogy csak saját butaságához keresett megerősítést és nem a véleményekre volt kíváncsi. Van más nézőpont is, csak az a kérdezőnek nem tetszik.
2021. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
3%
Ráadásul a kérdező totál rosszindulatú, ez világosan látszik a megjegyzéseiből. Vigyázz, mert minden rossz kívánság visszaszáll rád!
2021. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
91%
#31 te nem tudod elfogadni mások véleményét. Nem fogod fel hogy nem mindenki vallásos, nem mindenki hisz istenben, sem a bibliában, sem abban hogy emiatt pokolra kerülünk. Másokra akarod erőltetni a hitedet.
2021. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
88%
33-nál a pont.
2021. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

31es

Tényleg kar volt , mert hát olyanok látogattak ide akik nem tudnak olvasni 😂😂( mint például te is )

A kérdés kiírás a terhesség megszakítás témakörbe lett kiírva . Én sem megyek oda a gyerekvállalók csoportjához, hogy osszam az észt . Van más nézőpont is , de az Istenes marhaságot belekeverni , komoly agybaj . Mindenesetre a te kategóriád szerintem egész nap a gép előtt ül , hogy nézze ki fog kérdést kiírni abortusz topikban, és ráugorjatok a marhasagaitokkal.

2021. febr. 7. 10:43
 36/65 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz vagyok igen 😂 de majd feldolgozom

Ha valaki normálisan formál véleményt semmi bajom vele . De itt ez néhány kommentelőtől nem sikerült

2021. febr. 7. 10:44
 37/65 anonim ***** válasza:
93%
Undoritó és gyomorforgató ez a törvény és még mindig nem hiszem el hogy ezt valakik megfogalmazták és úgymond életre hívták.
2021. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
94%

13, én meg hallottam.


A szomszédunk 26 évig ápolta a halmozottan sérült, vak és mozgásképtelen, 720 grammal született fiát. 10 és 12 éves volt a két nagyobb, amikor ő született. Onnantól anyu el sem hagyhatta a lakást, csak ha sétálni mentek, de egy idő után a harmadik emeletről az is csak akkor ment, ha volt segítség.

És ő bizony ki merte mondani, hogy ha neki anno azt mondják, ilyen élete lesz, akkor megkéri az orvosokat, mikor őt hazaengedték szülés után, hogy vegyék le a gépről a gyerket, viszi haza. Az ajtóig sem élt volna, de mindenkinek jobb lett volna.

2021. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
94%
38 az én ismerősöm is, az egyetlen apa aki nem hagyta el a fogyatékos gyerekét, ő is azt mondja, bárcsak ne élesztették volna újra. El lehet ítélni. Miután valaki átélte amit ő és azt mondja, hogy ez így aztan sodalatos. De általában csak azok osztják az észt, akik fogyatékos gyereket csak tv-ben láttak.
2021. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
87%
Én hiszek a lélekben és minden másban, de jobb, ha nem írom le. :) Ettől függetlenül az anyát gondolom elsődlegesnek. Az nem fér bele, hogy egy beteg magzatot megöljenek, de az érdekes módon belefér, hogy az anya kínok kínjával (testileg-lelkileg) megszülje a gyereket ki esetlegesen a kórházban meghal örökre megnyomorítva ezzel az anyát. Még siratószobákat is létre akarnak hozni a lengyelek. Az már nem számít, hogy az anyát, sőt egy egész családot ezzel tönkretesznek életük végéig. Az ő lelkük nem számít? Mondjátok meg kérlek, miben más? Azért mert él? Nem él, csak élő halott. Ja és úgy tudom, azért van 1-2 kivétel a lengyeleknél is,ahol engedélyezett az abortusz(pl nemi erőszak). Az miért más? Ő is egy lélek...
2021. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!