Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/125 anonim ***** válasza:
73%

#102 az 5 év intervallum az 5 év intervallum... minden ember alapvető joga, hogy ezen időn belül akkor vállalja, amikor számára a legkönnyebb, nem?

A childfree az 5 év múlva sem fog akarni, tehát eszibe sem jut erre hitelt alapozni...

2021. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/125 anonim ***** válasza:
23%

103 akkor meg miért ilyen gyerekutálok válaszolnak?

Pont az a lényeg, hogy, aki akar gyereket, pláne hitelt is vesz fel, az nem fogja elvetetni, ha előbb jön össze 1 évvel, ebből látszik, hogy full kamu a kérdés.

2021. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/125 anonim ***** válasza:
78%
#103, a gyerekutálók legfeljebb azok, akik a kérdezőt a megtartásra és a szülésre bíztatják... ugye adott esetben miattuk kell egy olyan világra megszületnie ahol az egyik szülője ab ovo a háta közepére sem kívánja, ahol pengeélen függ az anyagi biztonsága, ahol folyamatos veszekedés oka lesz a puszta létezése, stb...
2021. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/125 anonim ***** válasza:
15%
104 én is gondoltam,hogy csak kamu kérdés,ugyanis a kérdező eltűnt,mit szürke szamár a ködben.101:olvasni sikerült azért megtanulni,annyi iq-m nekem is van.A gumi kérdés azt bizonyítja csak,hogy ha normálisan van használva az óvszer, akkor az viszonylag ritkán szakad el.Persze nem 0 az esélye,de na.Az meg,hogy a,vagy esemény utáni inkább ha nem akarok gyereket,hát férfiként biztos máshogy látod,de én nőként,(ha tutira nem akarok most babát,és ha mégis összejönne el kell vetetnem) akkor inkább egy tabi,mint kórház,tágítás,fájdalom, fertőzésveszély.De én még mindig azt nem értem amit az előző,hogy ha a gyerekre alapozott hitel jó, akkor miért nem ok,ha jön az a gyerek,még ha előbb is.Ha meg kicentizik és nem jön akkor még az lesz a bajuk.
2021. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/125 anonim ***** válasza:
70%
",hát férfiként biztos máshogy látod,de én nőként,(ha tutira nem akarok most babát,és ha mégis összejönne el kell vetetnem) akkor inkább egy tabi,mint kórház,tágítás,fájdalom, fertőzésveszély" - nem, ebben pont abszolút egyet értünk, én is Ausztriát és a gyógyszeres megszakítást favorizálnám... (off: pláne, ha nő 18 év alatti)
2021. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/125 anonim ***** válasza:
0%
Nem,mert én nem ab tablettára gondoltam.😂18alatti?Te beteg pedofil állat!Álmodozz csak!
2021. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/125 anonim ***** válasza:
79%
Igen, 18 alatti... tudod, ez itt Magyarország és még mindig nem a full beteg USA, 14 éves kortól mindenki azzal szexel, akivel csak akar. (a pedofil meg a _serdületlen_ gyerekekre hajt) Az meg szerintem nettó fasizmus, hogy Magyarországon az abortuszt 18 év alatt a szülő beleegyezéséhez kötik... na ez nincs meg pl Ausztriában, ott 14 éves korig kell a szülő az AB-hoz is, nem kiszolgáltatott a szerencsétlen gyerek.
2021. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/125 anonim ***** válasza:
66%
Mi a búsért lenne valaki azért pedofil, mert leírta, hogy a 18 év alatti terhesség esetén a tablettás abortuszt támogatná meg azt, hogy ne kelljen hozzá 14 év fölött beleegyezés a szülőtől?? Bármilyen hihetetlen, de rengeteg 18 év alatti él rendszeres szexuális életet a barátjával/barátnőjével (aki szintén az ő korosztálya) és sajnos sokszor fordul elő, hogy nem védekeznek megfelelően, az abortuszhoz viszont szülőtől kell engedélyt kérjenek… Ez szerintem is ultra gáz, főleg hogyha 14 évesen akarsz szülni, a világon senkitől nem kell engedélyt, sem mást kérned, hisz ahhoz nyilván elég felelősségteljes egy gyerek, hogy eldöntse odaszül egy gyereket a szülei nyakára, de azt nem tudhatja, hogy valóban abra akar-e menni.🤦🏻‍♀️
2021. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/125 anonim ***** válasza:
60%
#109 "Ugye,hogy gyerek még 14 felett is?😂😂😂Te magad írtad." - és akkor mi van? Szerencsére az én családomban megvolt mindenkinek a kiegyensúlyozott szexuális élete 16-18 éves korban is... őszintén szólva (bár nyilván az ő dolguk, szabad döntésük ez is) sajnálom a 18 éves szűzeket...
2021. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/125 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó!A saját korosztály az más.Itt a pasi,akivel vitázok szerintem 50+os.Na ez a gáz.Az meg,hogy a szülő tudjon már a kiskorú gyereke abortuszárol,az szerintem rendben van.Sokszor ennyi idősen azt sem tudják pontosan mitől lesz a gyerek,de azért szexelnek.De kövezz meg érte.Már csak azért is,mert ha eddig nem világosította volna fel a biztonságos szexről, akkor talán ezután megteszi.Meg van különbség szerintem a 14,vagy a 17-18 éves korosztály szerelése között is Szerintem 14évesen ne szexszeljen már!Persze ettől tudom,hogy van aki fog,de ugye nem kötelező vele egyet értenem.
2021. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!