Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
32%
" A babaváró miatt az sem jó döntés, a hitel végéig együtt kell maradni, vagy megint csak fizethettek." - szóval mindenképp csapdában van szerencsétlen férj... mondjuk ennek tükrében én mindenképp lépnék...
2021. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
36%
#31 lépjél is... apukának is jó lennél, semmi érzelem empátia nincs benned.
2021. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
66%
Vetesd, és gondoskodj róla hogy soha többe ne ess teherbe.
2021. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsétlen férfi úgy sajnálom, fegyvert tartottak a fejéhez, hogy dugjon meg aláírja a hitel szerződést. Oh ezek a szegény férfiak😭😭
2021. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim ***** válasza:
93%
tehát itt, vadidegenek elmondása alapján fogod az életed alakítani? Mert egy gyermek az életed totálisan meg tudja változtatni. Jó vagy rossz értelemben is.
2021. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
56%
Hát.... Nekem nem lenne szívem elvetetni,de ennek a palinak meg nem szülnék. Szóval ez kapufa.B+ gyerek mellett nincs olyan,hogy ragaszkodik az eredeti tervhez később sem.🤷Akkor gondolom,ha lányt akar,de fiú lesz akkor majd becserélitek nem? Rendesen kellett volna védekezni,ha ez ekkora problémát okoz,de ezt mostmár gondolom tudjátok.Sajnálom,hogy ilyen döntés elé állított.
2021. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen okokból biztos hogy nem vetetném el. Te szeretnéd és ha akaratod ellenére elveteted, egy életre megbánod. Mondom ezt úgy, hogy nagyon fiatalon én átestem egy ab-n, telejsen saját akaratból de még azt is nehéz volt feldolgozni. Hátha még nem is akartam volna elvetetni. Valószínűleg akkor bele is bolondulok.
2021. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
48%
Vigyázni kellett volna.Sosem fogom ezt megérteni..
2021. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
26%
#32 "apukának is jó lennél, semmi érzelem empátia nincs benned." - dehogy nincs, csak legfeljebb nem egy fejletlen embrióval szemben. De például abszolút enpatikus vagyok a férfival, akinek terheket akarnak a nyakába pakolni akarata ellenére. Meg valamennyire a Kérdezővel is, mert legalább eljut odáig, hogy felteszi a kérdést. Viszont valóban, semmiféle empátia nincs bennem embriók irányába, meg olyan nők irányába se, akik képesek egy embriót a párjuk elé helyezni. De hát sajnos manapság már az is csúcs, ha egy nő legalább adddig eljut, hogy megkérdőjelezi magában, hogy a párja/férje elé helyezhet-e egy embriót...
2021. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 anonim ***** válasza:
32%
Vannak férgek akik sosem érnek fel egy embrióig kedves 39 es
2021. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!