Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim ***** válasza:
73%

A férjednek üzenem, hogy döntse el, vagy tervek szerint akar élni, vagy gyereket szeretne, mert gyerek mellett aztán sorra fognak a tervei bedőlni.

Azt értem, hogy anyagi biztonságot akartok. De a babavárónak a neve szerintem egyértelmű.

Magatok se tudjátok mit akartok, kell a gyerek vagy sem, akkor itt most ki mondja meg nektek mit csináljatok?

2021. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 anonim ***** válasza:
67%

A férjed nem is akar gyereket.

Csak a hitel kellett.

2021. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
56%
52:a férfi elköltése is 15perces kisműtét,és akkor tuti nincs baj!🤣A házasságnál mire mondod az igent?Szerencsére az én férjem tudta,így van 4közös csodálatos gyermekünk,és nem rest többet dolgozni pl karácsony előtt,hogy boldogok legyenek.Ja nem vagyok eltartott, teljes munkaidőben dolgozom én is,de még itthon voltam velük,soha nem éreztette velem,hogy kevesebb lennék nála,mert a bevételem kevesebb volt.A gyerek nem jó befektetés,ezt nem is mondja senki.Nem fél év,hanem kb18-20 év szívás,de gyereket nem ezért vállalunk.Sok esetben megértem az abortuszt,de ez pont nem ilyen.A 15perces kisműtét amúgy fájdalmas,és veszélyes is,többek között fennáll a veszélye,hogy esetleg többet nem lehet gyereke.Nem akarlak meggyőzni,úgyhogy hagyjuk is abba.
2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim ***** válasza:
61%

"52:a férfi elköltése is 15perces kisműtét,és akkor tuti nincs baj!" - ugye leszámítva, hogy az esetek 80%-ban visszafordíthatatlan...".A 15perces kisműtét amúgy fájdalmas,és veszélyes is,többek között fennáll a veszélye,hogy esetleg többet nem lehet gyereke." - jé, akkor csak nem ugyanaz a veszélye? Csak amig az AB-nál ez ma 1% alatti, addig a férfi elkötésénél 80% körüli, ami azért egy hangyányi különbség...


"A házasságnál mire mondod az igent?" - akkor precizen:

2 Kérdést teszek fel mindkettőtöknek kérem, hogy legőszintébb érzéseitek szerint egyértelmű,,igen”-nel vagy,,nem”-mel szíveskedjetek válaszolni. Kijelented-e.. menyasszony, hogy az itt jelenlévő vőlegényeddel,.. házasságot kötsz?.. (igen) Kijelented-e.. vőlegény, hogy az itt jelenlévő menyasszonyoddal,.. házasságot kötsz?.. (igen) Megállapítom, hogy…. és…. az egybehangzó “igen” kijelentésük alapján Magyarország családjogi törvénye értelmében házastársak.(férjezett nevek)

[link]

2021. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 anonim ***** válasza:
64%
Okés! Akkor én is,meg mindenki aki itt nem érti,hogy akkor a kérdezőék mit is akarnak,mi mind hülyék vagyunk.A házasság kötés előtt illik tudni, hogy az mivel jár,így arra mondunk igent,én erre gondoltam,de amúgy ja tényleg ezt kérdezik.A védekezés pedig mindkét fél feladata,ha valaki meg nem akar gyereket,az ne vegyen fel hitelt előre rá.Miért gondoljátok sokan,hogy az abortusz csak egy pikk-pakk valami és mehet tovább az élet?A kérdés költői volt.Ne válaszolj!Amúgy a kérdező eltűnt, lehet hogy csak troll,mi meg etetjük.🤣
2021. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 anonim ***** válasza:
23%
".A védekezés pedig mindkét fél feladata" - OK, a Kérdező férje ebben meg is tette a lehető maximumot, ugye? Most nem azért. de ha valaki rámtukmálja az ótvar gumióvszert, és emellett eröltet rám egy terhességet, azt hiszem, ez az a szint, amiért már ölnék... ugye nem elég, hogy az aktuson én szívok, még a nem kívánton is én szívjak.... bocs, de ennyit egyetlen magzat, egyetlen házasság, egyetlen vallás, egyetlen állam sem ér meg, ez már az igazságtalanság non plus ultrája...
2021. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 anonim ***** válasza:
71%
Orvos látott?Mi az,hogy ezért már ölnél?Meg milyen nem kívánt terhesség?Basszus a gyerekre vették fel a hitelt!És ráderölteti az óvszert?B+ a nő szedjen hormonbombákat,kockáztatva a mája,veséje egészségét,meg esetleg trombózist,mert a gumi kényelmetlen?Egy önző ösztönlény vagy!Pontozgathatsz nyugodtan.Ugye nincs gyereked,és nem is tervezel?Nyugtass meg kérlek!Lehet,hogy ez az agresszió öröklődne.Már akkor is agresszív voltál mikor azt írtad,hogy kin bosszulhatnád meg utólag a szívást,de ez már nagyon beteges.
2021. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 anonim ***** válasza:
58%

Jól van akkor!Ezen nincs mit megbosszulni.A nő kin bosszulhatja meg,hogy striás lesz,lógni fog a mellé,fájni fog a szülés,aranyere lesz,nem tud majd aludni,többet kell mosni,főzni,takarítani,meg persze ugyanúgy dolgozni kell járni?Ugye hogy senkin?De normál esetben a gyereket nem pénzért csináljuk,és akkor ebből nincs baj.Az óvszer meg nem csak a gyerek ellen van,de ezt biztos tudod.


A troll kérdező meg röhög rajtunk,hogy vitázunk🤣🤣🤣Na én befejeztem,a témától már elértünk.

2021. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 anonim ***** válasza:
23%
Igen, gondoltam,hogy nem tiszta agyilag!És ő nem agresszív,de bosszulna.🤣A nő legyen csak nemi beteg,meg szedjen hormont,ha nem segít akkor járjon abortuszra úgy,mint más boltba.Tényleg én vagyok az akinek nem normális az értékrendje?Mindenesetre jó trippert kívánok neki🤣🤣🤣🤣
2021. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis sajnos nem mindet :(
2021. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!