Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
25%
Na törölték is pár válaszát.
2021. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
41%
De azért nyugtassatok meg,hogy ha nem is mindenben,de legalább részben jól látom a dolgokat.Kezdtem azt hinni,hogy egy szemétláda vagyok,mert 4 gyereket is szültem szeretetből,szerelemből a férjemnek,aki ha lehet, akkor még nálam is jobban várta őket,és bármennyit dolgozna értünk,értük.Mondjuk ezzel én is így vagyok.
2021. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan hagyjátok már az 56ost..lerí róla hogy ez nőt mexa Playboyban látott eddig
2021. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/125 anonim ***** válasza:
41%

#62, nem vagy szemétláda, csak épp nem veszed észre a hatalmas nagy különbséget: " 4 gyereket is szültem szeretetből,szerelemből a férjemnek,aki ha lehet, akkor még nálam is jobban várta őket" itt a kérdésben meg a Kérdező férje _NEM AKARJA_ ezt a gyereket.

Egyébként meg azt töröltettek, amit akartok (én is szoktam magzatvédős ostobaságokat) de ettől még valakit akarata ellenére szülővé tenni aljasság marad, és határozottan nem szokott jó vége lenni...

2021. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
44%
64es lehet ám gumit húzni arra az arany péniszére ha nem akar gyereket. Erről ennyit. Ha nem tetszik neki az óvszer viselje az esetleges következményeket.
2021. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:
39%

"64es lehet ám gumit húzni arra az arany péniszére" - ha erre most valami szívbélkit írnák visza nyilván megint rohanna valaki moderátorért...

" 6/65 A kérdező kommentje:

Nincs egy hónapja hogy sikerült elhelyezkednem. Még 1-2 évet várni akartunk volna. Elszakadt az óvszer, de elvileg nem kellett volna aznap termékeny legyek, így nem kértem a 72 órás tablettát."

Szóval mit lehet húzni hova??? Ha a rosszindulat fájna...

2021. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
21%
64,de akarta a gyereket,mert aláírta a bankban a hitelfelvételkor.Az ,hogy hamarabb jött,az lehet kellemetlen,de ha nem tettek meg közösen mindent ellene, akkor mostmár nem kellene elvetetni.Gondolom megbeszélték otthon,hogy nem is biztos,hogy összejött elsőre,meghát nem is vagyok most termékeny,nem veszek be egy hormonbombát.Nem hiszem,hogy titokban nem vette be a feleség a gyógyszert.Én értem,hogy a férj nem akar gyereket,de akkor mi a facért vett fel rá hitelt,meg mondta a kérdezőnek,hogy persze szívem vállalunk gyereket.?
2021. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:
90%
A férj eredetileg akar gyereket, papír is van róla(babaváró) csak nem most hanem 10 perc múlva. Itt nem az van hogy felcsináltatta magát, hogy pasit fogjon.
2021. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 anonim ***** válasza:
27%
66os általánosságban írtam. Hogy ha egy pasi nem akar gyereket bizony maga gondoskodjon a védekezésről, ha erre képtelen ne hisztikézzen ha apa lesz akár akarja akár nem.
2021. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 anonim ***** válasza:
26%
#67 ".Az ,hogy hamarabb jött,az lehet kellemetlen,de ha nem tettek meg közösen mindent ellene, akkor mostmár nem kellene elvetetni." - khmmm... a #63-nak is írom, hogy azért szerencsére VAN olyan nő is, akinek a legfőbb érték az igazságosság, és soha nem szívatná meg a párját a saját hibás döntéséért.
2021. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!