Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/125 anonim ***** válasza:
58%
"Örömmel mondom, hogy jó dolog igent mondani az életre, csodálatos megfogni egy gyermek kezét és Istenben bízó lélekkel elindulni vele a nagyvilágba." - hogy kinek mi a jó dolog, azt leginkább is önmaga tudja eldönteni, nem egy vallás, meg nem is egy kivülálló. Én például egyáltalán nem találtam jó dolognag, hogy az exem megtartotta a terhességét, mert kb csak a szívást jelentette számomra. A vallásokat meg pláne nem tartom jó dolognak...
2021. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/125 anonim ***** válasza:
22%
Kedves Kérdező! :) Szerintem maradjon. Egyébként is tervbe volt véve. Az nagyon fontos, hogy Te szeretnéd a kicsit. Ez a Te döntésed, nem a párodé. Ne hagyd, hogy az akaratát rád erőltesse. Az is lehet, hogy egy idő után meggondolná a hozzáállását és máshogy látná a dolgokat. Minden változás nehézséggel jár, így van ez a gyerekvállalással is, ugyanakkor sok örömet is tartogat. Rokonaim között is vannak, akik felvették a babavárót, már évek óta szeretnének babát, de sajnos nem jön... Minden jót kívánok! :)
2021. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/125 anonim ***** válasza:
100%
"Ez a Te döntésed, nem a párodé. Ne hagyd, hogy az akaratát rád erőltesse. Az is lehet, hogy egy idő után meggondolná a hozzáállását és máshogy látná a dolgokat" - ja... csak akkor nem kell rinyálni, ha anyucika magára marad a csak őáltala bevállalt gyerekkel... mert akié a döntés, az kell legyen a felelősség is... "a majd ha a karjában tartja majd..." meg a világ legarcátlanabb hazugsága, ami azzal él vissza, hogy mire kiderül, az anyának már nincs semmiféle választása, döntése.
2021. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/125 anonim ***** válasza:
69%
Na mi történt?
2021. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/125 anonim ***** válasza:
100%
Már én is kíváncsi vagyok mi lett végül, de a kérdező nem nagyon válaszol.
2021. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!