Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
81%
Hat ezek miatt eleg gaz lenne, ha elvetetned, ha amugy terveztetek. Plusz a babavarot is felvettetek. Mi van ha utana meg nem jon ossze, mikor mar "minden" adott lesz?
2021. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
77%

Most már biztosan nen vetetném el, ha úgyis tervben volt. Terhesen is tudsz dolgozni, meglehet a cseded. Mennyi idő kellene hozzá?

És mi van, ha abortusz annyira bezavarna, hogy 1 év múlva sem sikerülne?

2021. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
80%
Milyen kérdés már ez? A saját gyereketekről van szó! Nem vagyok abortuszellenes, mert van akit megerőszakolnak, vagy egyéjszakásbol lesz terhes, de ti egy házaspár vagytok babaváro hitellel, nem értem az abortusz hogyan juthat egyáltalán eszetekbe.
2021. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
62%

Késő bánat, de védekezni kellett volna addig, amíg nem akarjátok, jogy összejöjjön.

Meglétét azt a szerencsétlen lelket, amiért ti hibáztatok?

Én elválnék egy ilyen pasival, akinek ez a fontosabb, nem a saját gyereke. De a helyedben sem lennék büszke magamra. El nem vetetném emiatt...

2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
75%

Mert ezek a babák csak úgy jönnek :D Gondolom nálatok is maximális védekezés mellett "becsúszott".

Ne haragudj, de szerintem nem lenne normális dolog elvetetni csak azért, mert majd 6 hónapig kevesebb pénzt kapsz, mint amennyit terveztetek. Ez nekem meg sem fordulna a fejemben a ti helyetekben.

2021. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 A kérdező kommentje:
Nincs egy hónapja hogy sikerült elhelyezkednem. Még 1-2 évet várni akartunk volna. Elszakadt az óvszer, de elvileg nem kellett volna aznap termékeny legyek, így nem kértem a 72 órás tablettát.
2021. jún. 22. 18:45
 7/125 anonim ***** válasza:
14%
Menekülj
2021. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
76%

" vagy már inkább maradjon "

Soha nem kéne gyereket szülnöd...

2021. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
40%

Elég nagy felelőtlenség arra játszani, hogy a "naptáram szerint nem vagyok termékeny".


Mindig azt tartom, hogy nem vetetném el, de az is száz, hogy ilyen pasival nem nevelnék gyereket.


Az elmúlt 2 évben egyáltalán nem lenne meg 365 nap jogviszonyod? Nem feltétlenül egyhuzamban. Akárhogy is, a munkahelyen ne jelentsd be a terhességed, ha nem akarod, hogy a próbaidő letelte előtt megváljanak tőled.

2021. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
73%

Jézusmária.... ilyen okból ab...? ☹☹☹


Érdekes h ilyenkor mindig a kiszakadt óvszer a hibás...


Nekem 30 év alatt soha nem történt ilyen ... pedig

2021. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!